Historia XinHang


Foshan Xinhang Bio-Tech Co., Ltd znajduje się w prowincji Guangdong, w naszej grupie jest kompleksowe i high-tech spółka. Jesteśmy wiodącym chińskim dostawcą specjalizuje się w sterydów, peptydy sarms i innych półproduktów farmaceutycznych.

 

Firma specjalizuje się w wysokiej jakości surowego proszku sterydów, półfabrykaty oleju do wstrzykiwania sterydów i peptydów, które są powszechnie stosowane w produktach zdrowia bodybuliding, masy mięśniowej, utrata masy ciała, anty-ból i tak dalej.

 

Ze względu na nasze doświadczenie w tej dziedzinie jesteśmy zaangażowani w oferowaniu tablicę sterydy doskonałej jakości. Oferowane produkty są testowane na różnych parametrów jakości, aby zapewnić ich wysokiej wydajności i czystości. Ponadto używamy różnych wyglądające opakowanie. Ze względu na jego wysoki poziom czystości, bezpiecznego użycia i wysoka zdawalność niestandardowe nasze surowe steryd jest wysoko ceniona na rynku. Nasza firma cieszy się reputacją dla wysokich standardów jakości, niskie ceny i przyjemna obsługa.

Foshan-Xinhang-

Nasze produkty


Sterydy surowego proszku, sterydy zakończył oleju, peptydy, sarms, produktów farmaceutycznych i inne znieczulenie miejscowe w proszku

Steroids--raw-powder


Stosowania produktów


Wyposażenie siłowni, sport, technika, dodatków do żywności, leków i związki chemiczne.


Producation rynku


Nasza firma posiada niezależne importu i eksportu praw, produkty wywożone do rynków zagranicznych, wysoką jakość i dobre usługi, założył dobry biznes relacji z innymi państwami w Europie, Ameryce, Azji, itp. Zrobić wszystko co obsługa dołoży starań nieustannego dążenia do najwyższej jakości, doskonałe marki i usługi rynku przez najwyższej klasy produkty.


Nasze główne rynki zbytu to Środkowej i Ameryki Południowej, Azji Południowo-Wschodniej, Azji Środkowej, Afryka, Bliski Wschód, Europa Wschodnia, Rosja i coraz wyższe regulującą rynki rozwijają się tak długo, jak nasze głębokie orki i pielenie.