Finasteride CAS.98319-26-7

Finasteryd jest bardzo popularny wśród tych, którzy uzupełniają sterydy anaboliczne, ale boją się utraty włosów. Jako supresor androgenu Finasteryd może poważnie hamować przyrosty osiągane podczas cyklu, poważnie i na tej podstawie nie jest wysoce zalecany do konserwacji włosów w cyklu.

Szczegóły produktu

Sterydowy hormonalny proszek Finasteryd do przeciw wypadaniu włosów

Witamy na naszej stronie internetowej. Nasze główne produkty obejmują surowy proszek sterydowy, półprodukt, proszek i peptydy sarmowe, wielu dystrybutorów i laboratoriów, współpracują z nami producenci nadwozi z całego świata, wszyscy wysoko mówią o naszej najwyższej jakości, bezpiecznej wysyłce i dobrej obsłudze. nie wahaj się z nami skontaktować.
whatsapp + 8613302415760 skype +8613302415760 e-mail cindy1114@yccreate.com

Szybkie szczegóły Finasterydu

Finasteryd jest bardzo popularny wśród tych, którzy uzupełniają sterydy anaboliczne, ale boją się utraty włosów. Jako supresor androgenu Finasteryd może poważnie hamować przyrosty osiągane podczas cyklu, poważnie i na tej podstawie nie jest wysoce zalecany do konserwacji włosów w cyklu.


Nazwa produktu

Finasteryd

Synonim

N- (2-metylo-2-propylo) -3-okso-4-aza-5alfa-androst-1-eno-17beta-karboksyamid; Proscar

CAS

98319-26-7

Analiza

99%

Uszczelka

1 kg siatka / worek foliowy, 5 kg / bęben.

Wygląd

Białe lub białe krystaliczne ciało stałe. Rozpuszczalny w chloroformie, dimetylosulfotlenku, etanolu, metanolu lub propanolu, nierozpuszczalny w glikolu propylenowym lub glikolu polietylenowym 400

Standard

Standard korporacyjny

Przechowywanie

Cieniowanie, konserwacja ograniczona

Stosowanie

Lek może być bardzo skuteczny w obniżaniu poziomu testosteronu we krwi i dihydro. Finasteryd nie wykazuje powinowactwa do receptora androgenowego

Molekularny Fomular

C23H36N2O2

Waga molekularna

372,54

Minimalne zamówienie

1g


Finasteride(4)


Aplikacja Finasteride

Propecia (finasteryd) jest stosowany w leczeniu łysienia typu męskiego (łysienie androgenowe) u mężczyzn. Miejscowo (na samej skórze głowy) ma pewien wpływ na zminimalizowanie dalszej utraty włosów. W połączeniu z Nizoralem i spironolaktonem (który przy okazji pachnie okropnie) może w rzeczywistości umiarkowanie odwrócić straty.


Najpierw stosowany w leczeniu choroby prostaty. Badania kliniczne sugerują, że z finasterydem 1 mg / dzień, ciągłe podawanie doustne 3 miesiące lub nieznacznie długo, może mieć wzrost włosów, po ciągłym leczeniu 1 rok wzrostu włosów do 48% i może nadal spadać, przyjmując organizację włosów 2 lata włosów tempo wzrostu osiągnęło 66% ~ 83%.

Dawkowanie i podawanie finasterydu:

W leczeniu łysienia androgenowego (łysienie typu męskiego) u mężczyzn zalecana dawka leku wynosi zazwyczaj 1 mg na dobę przez 6-12 miesięcy. W leczeniu BPH (powiększenie prostaty) przepisywana jest wyższa dawka medyczna, która zwykle wynosi 5 mg na dobę przez dłuższy czas.


Kulturyści i sportowcy, którzy chcą zmniejszyć androgenne efekty konwersji testosteronu w DHT, Finasteryd sugerują dawkę 1 mg / dobę przez czas stosowania testosteronu. Wielu sportowców i kulturystów stosuje podejście Finasteride, które powinno być stosowane tylko wtedy, gdy jest to konieczne, i nie jest automatycznie podejmowane przez cały czas, gdy cykl jest uruchamiany.

Specyfikacja Finasterydu:

Przedmioty testowe

Specyfikacja

Wyniki testów

Opis

Biały lub białawy krystaliczny proszek

Białawy krystaliczny proszek

Dokładny obrót

-56 ° ~ -60 °

-58,2 °


IR


Identyfikacja

HPLC

Zgodność

Rozpuszczalność

Łatwo rozpuszczalny w chloroformie i alkoholu;

Odpowiadać

Bardzo słabo rozpuszczalny w wodzie

Metale ciężkie

≤10 ppm

<>

woda

≤0,3%

0,22%

Pozostałość po zapłonie

≤0,1%

0,05%

Materiał względny

Maksymalne zanieczyszczenia <>

0,36%

Całkowite zanieczyszczenia <>

0,52%

Analiza

98,5 ~ 101,0%

99,68%

Wniosek

Specyfikacja jest zgodna ze standardem Enterprise


O nas

Jesteśmy renomowanym producentem farmaceutycznym. Możemy zaoferować wysokiej jakości produkty w konkurencyjnej cenie w szybkiej dostawie z gwarancją 100% przepustki. Nigdy nie przestawaj starać się oferować nasze najlepsze usługi to nasza filozofia. Posiadamy elastyczne i niemożliwe do określenia warunki płatności. Jako wiodąca produkcja nasze produkty zostały wywiezione do Niemiec, Norwegii, Polski, Finlandii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Francji, Rosji, USA, Brazylii, Meksyku, Australii, Japonii, Korei, Tajlandii, Indonezji, Urugwaju i wielu innych krajów.


1. Jakość. Każda partia proszków sterydowych została poddana kontroli jakości przez naszą QC, zanim będzie mogła sprzedać.


2. Dostawa Mamy zapasy, więc możemy szybko dostarczyć towar w dniu otrzymania płatności. W ciągu 24 godzin po otrzymaniu płatności Czas realizacji 4 lub 7 dni.


3. Dyskretny pakiet Bezpiecznie i profesjonalnie ukryty pakiet gwarantowany. Dla własnego bezpieczeństwa i ubezpieczenia dostawy wszystkie produkty zostaną zapakowane w dyskretny sposób, aby zapobiec wszelkim podejrzeniom, na paczkach nie pojawi się nazwa powiązana ze sterydami. wysoka skuteczna stawka dostawy.


4. Ciepła obsługa posprzedażna Każde twoje pytanie zostanie rozwiązane w pierwszej kolejności tak szybko, jak to możliwe.

Jak złożyć zamówienie

Złożyc zamówienie:

Proszę podać ilość

Mini Order:

10g

Zacytować:

Ceny potwierdzają

Sposoby płatności:

T / T, Western Union, Money Gram i Bitcoin

Sposoby dostawy:

Wszystkie tryby ekspresowe (EMS, DHL, TNT, FedEx, UPS itp.)

Adres wysyłki:

Podaj swoje prawidłowe i poprawne informacje o adresie docelowym (jeśli to możliwe z kodem pocztowym, numerem telefonu).

Uszczelka:

Wybierz najlepsze sposoby w zależności od ilości i stopnia bezpieczeństwa (Super dyskretny, profesjonalny i doświadczony)

Czas realizacji:

W ciągu 24 godzin od otrzymania płatności

Pakiety zdjęć:

Zdjęcia paczki byłyby oferowane do odróżnienia przedmiotów

Numer przesyłki:

Oferowane po wydaniu

Czas wysyłki:

5-7 dni roboczych (od drzwi do drzwi)

Obsługa posprzedażna:

24/7 Online na wszelkie problemy

Powiązany proszek do odchudzania

Nazwa producenta

CAS

T3 / Liothyronine sodium / Cytomel

CAS 55-06-1

T4 / L-tyroksyna

CAS 51-48-9

L-karnityna

CAS 541-15-1

DMAA

CAS 13803-74-2

Teobromina

CAS 83-67-0

Synefryna

CAS 94-07-5

Lorcaserin HCl

CAS 846589-98-8

CLA (sprzężony kwas linolowy)

CAS 2420-56-6

Orlistat

CAS 96829-58-2

Furazabol

CAS 12B9-29-8

Pirogronian wapnia

CAS 52009-14-0

Bromowodorek dekstrometorfanu

CAS 6700-34-1

Chlorowodorek lorkaseryny

CAS 846589-98-8

Telmisartan

CAS 144701-48-4

Hot Tags: finasteride cas.98319-26-7, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurtownia

Zapytanie

Może ci się spodobać również