Minoksydil CAS.38304-91-5

Minoksydil CAS.38304-91-5

Minoksydyl był pierwszym lekiem zatwierdzonym przez FDA do leczenia łysienia androgenowego (wypadanie włosów). Wcześniej minoksydyl był stosowany jako lek rozszerzający naczynia, przepisywany jako tabletka doustna w leczeniu nadciśnienia, z działaniami niepożądanymi obejmującymi wzrost włosów i odwrócenie łysienia u mężczyzn.

Szczegóły produktu

Zabieg przeciw wypadaniu włosów Minoxidil 98% CAS 38304-91-5

Foshan Xinhang Biological Technology Co., Ltd.

Whatsapp: +8617725670492, email: liuxf@yccreate.com.

Słowa kluczowe: S-23, selektywny modulator receptora androgenowego, SARMS,


1. Wprowadzenie produktu

Zapraszamy do kontaktu z Morgan po więcej szczegółów. Whatsapp: +8617725670492, email: liuxf@yccreate.com.


Minoksydyl był pierwszym lekiem zatwierdzonym przez FDA do leczenia łysienia androgenowego (wypadanie włosów). Wcześniej minoksydyl był stosowany jako lek rozszerzający naczynia, przepisywany jako tabletka doustna w leczeniu wysokiego ciśnienia krwi, z działaniami niepożądanymi, które obejmowały wzrost włosów i odwrócenie łysienia. Od lat 90. XX wieku dostępne są liczne generyczne formy minoksydylu do leczenia wypadania włosów. postać doustna jest nadal stosowana w leczeniu wysokiego ciśnienia krwi.


Minoxidil jest lekiem rozszerzającym naczynia, znanym ze swojej zdolności do spowalniania lub zatrzymywania wypadania włosów i promowania odrastania włosów. Jest dostępny bez recepty w leczeniu łysienia androgenowego, wśród innych metod leczenia łysienia, ale wymierne zmiany znikają w ciągu miesięcy po zaprzestaniu leczenia. Jego skuteczność została w dużej mierze wykazana u młodszych mężczyzn (w wieku od 18 do 41 lat), im młodsi, tym lepiej.


Minoksydyl jest agonistą kanału potasowego. Zawiera strukturę chemiczną tlenku azotu), rozcieńczalnik naczyń krwionośnych i może być agonistą tlenku azotu. Wydaje się to wyjaśniać jego działanie rozszerzające naczynia, ale może być również związane ze zdolnością minoksydylu do stymulowania wzrostu włosów i leczenia wypadania włosów. Ponieważ minoksydyl jest związkiem związanym z tlenkiem azotu, podejrzewano, że działa on poprzez aktywację cyklazy guanylowej, enzymu zaangażowanego w rozszerzenie naczyń.


2. Dane techniczne:

Wygląd Biały krystaliczny proszek
Identyfikacja Pozytywna
Pozostałość po zapłonie,% ≤ 0,50
Metale ciężkie, ppm ≤20
Strata przy suszeniu,% ≤ 0,5
Organiczne zanieczyszczenia lotne,% z USP34
Całkowite zanieczyszczenie,% ≤1,50

Test (HPLC),% 97,0 ~ 103,0


3. Zastosowania:

(1) Minoksydyl jest lekiem przeciwnadciśnieniowym rozszerzającym naczynia, również twierdzącym, że spowalnia lub zatrzymuje wypadanie włosów i
promować odrastanie włosów. Jest dostępny bez recepty w leczeniu łysienia androgenowego
inne zabiegi łysienia, ale wymierne zmiany, jeśli są doświadczane, znikają w ciągu kilku miesięcy
przerwanie leczenia.


(2) Minoksydyl został po raz pierwszy sprzedany jako lek na wysokie ciśnienie krwi i odnotowano, że ma interesujący
efekt uboczny wzrostu włosów na ciele, lub w niektórych przypadkach znaczna utrata włosów. Zabiegi dla
łysienie i wypadanie włosów zazwyczaj zawierają 5% roztwór koncentratu przeznaczony dla mężczyzn, podczas gdy
roztwory o stężeniu 2% są przeznaczone dla kobiet.


(3) Minoksydyl jest szeroko stosowany w leczeniu wypadania włosów. Udowodniono, że jest skuteczny klinicznie w obu przypadkach
zapobieganie stratom i ustalanie różnych stopni ponownego wzrostu włosów u mężczyzn i kobiet
cierpienie łysienie wzór.


(4) Minoksydyl musi być stosowany w nieskończoność w celu dalszego wsparcia istniejących mieszków włosowych i konserwacji
jakiegokolwiek doświadczonego odrastania włosów.


Leczenie wypadania włosów

Minoksydyl jest lekiem przeciwnadciśnieniowym rozszerzającym naczynia. Spowalnia również wypadanie włosów i sprzyja odrastaniu włosów u niektórych osób. Obecnie nieobjęty patentem jest dostępny bez recepty w leczeniu łysienia androgenowego.


Stosowany miejscowo minoksydyl jest szeroko stosowany w leczeniu wypadania włosów. Skutecznie pomaga we wzroście włosów u mężczyzn i kobiet z łysieniem androgenowym. Około 40% mężczyzn odczuwa odrastanie włosów po 3-6 miesiącach. Minoksydil należy stosować w nieskończoność w celu dalszego wsparcia istniejących mieszków włosowych i utrzymania każdego doświadczonego włosa Odrastanie.Jest to jedyny miejscowy produkt, który jest zatwierdzony przez FDA do androgenicznego wypadania włosów. Zabiegi zazwyczaj obejmują 5% roztwór koncentratu, który jest przeznaczony dla mężczyzn, i 2% roztwór koncentracji dla kobiet. Minoksydil został zatwierdzony do stosowania u kobiet przez FDA.


4. Szczegóły ochrony

Minoxidil


5. Kwalifikacja produktu

Minoxidil Powder musi być stosowany raz lub dwa razy dziennie, aby włosy były utrzymywane.

Aby uzyskać maksymalny efekt, roztwór powinien stykać się ze skórą głowy przez wiele godzin, zanim zostanie wyprany. Nie wydaje się, aby był zdolny do redukcji DHT lub enzymu odpowiedzialnego za jego gromadzenie się wokół mieszków włosowych, reduktazy 5-aliha, które są głównymi przyczynami łysienia typu męskiego u osób podatnych genetycznie. Dlatego, gdy leczenie jest zatrzymane, DHT już nagromadzony wokół pęcherzyka ma oczekiwany efekt, a pęcherzyk zwykle kurczy się ponownie i ostatecznie umiera.

Roztwór minoksydylu sprzedawany jest pod wieloma markami. Istnieje wiele produktów o wysokiej cenie i rodzajowych odrostów minoksydylu, które nie różnią się pod względem aktywnego składnika lub stężenia.


1. Minoxidil Powder jest stosowany do kontroli ciśnienia tętniczego krwi w nadciśnieniu tętniczym i nerkach
2. Minoxidil Powder może spowodować rozrost włosów
Opakowanie: 25 kg / bęben


6.Dostawa , wysyłka i obsługa

1. Szybka dostawa: możemy dostarczyć w ciągu 24 godzin od otrzymania płatności.
2. Wysoka jakość:
1) Standard: Enterprise Standard
2) Czystość: 99%
3. Różne warunki płatności: przelew bankowy T / T, Western Union, MoneyGram i Bitcoin
4. Konkurencyjna cena: Jesteśmy producentem i możemy dostarczyć produkty w cenie fabrycznej.
5. Klienci na całym świecie:
1) Profesjonalna obsługa i bogate doświadczenie sprawiają, że klienci czują się swobodnie.
2) Informacje zwrotne dotyczące rynku i towarów będą akceptowane.


7. FAQ:
1. Czy ten produkt jest źródłem naturalnym lub syntetycznym chemicznie?
Wszystkie produkty ekstraktów roślinnych / ziołowych pokazane na naszej stronie internetowej są w 100% naturalnym źródłem. Nośnikiem stosowanym do częściowych produktów wzbogaconych w ekstrakt w proszku polisacharydowym jest maltodekstryna, a dodawana dawka mieści się w zakresie 10% -15%. Ten zakres jest rozsądny i całkowicie spełnia wymagania dotyczące zakresu dodatków do produktów ziołowych.

2. A co z rozpuszczalnikiem ekstrakcyjnym stosowanym w procesie ekstrakcji?
Zwykle stosujemy dwa rodzaje procesu ekstrakcji, jeden jest procesem tradycyjnym, w którym stosuje się wyłącznie czystą wodę jako rozpuszczalnik ekstraktu, drugi jest powszechny przy użyciu procesu z rozpuszczalnikiem ekstrakcyjnym etanolu ze stężenia 20% -90%. Nigdy nie używamy szkodliwych rozpuszczalników dla ludzi.

Hot Tags: minoxidil cas.38304-91-5, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurtownia

Zapytanie

Może ci się spodobać również