Kwas traneksamowy CAS.701-54-2

Kwas traneksamowy (TXA) to lek stosowany w leczeniu lub zapobieganiu nadmiernej utracie krwi z powodu poważnych urazów, krwawień poporodowych, zabiegu chirurgicznego, usuwania zębów, krwawień z nosa i ciężkich miesiączek. Jest również stosowany w dziedzicznym obrzęku naczynioruchowym. Jest przyjmowany doustnie lub we wstrzyknięciu do żyły.

Szczegóły produktu

Amstat / kwas traneksamowy do pielęgnacji skóry

Kwas traneksamowy (TXA) to lek stosowany w leczeniu lub zapobieganiu nadmiernej utracie krwi z powodu poważnych urazów, krwawień poporodowych, zabiegów chirurgicznych, usuwania zębów, krwawień z nosa i ciężkich miesiączek. chembj.com


Nazwa produktu: Amstat / kwas traneksamowy

Oryginalny: Chiny

CAS1197-18-8EINECS212-818-4

Wzór cząsteczkowy: C8H15NO2

Masa cząsteczkowa: 157,21

Czas dostawy: w ciągu 24 godzin od otrzymania płatności

Dostawa Szybka i bezpieczna wysyłka przez EMS, DHL, TNT, FedEx, UPS

Czystość: 99%

Pakiet: Dyskretny i ukryty pakiet według określonych wymagań

Wygląd: Biały proszek

Certyfikacja: GMP, ISO 9001, KOSHER

Zastosowanie: efekt hemostatyczny; (do użytku farmaceutycznego i kosmetycznego).


Opis:

Kwas traneksamowy (TXA) to lek stosowany w leczeniu lub zapobieganiu nadmiernej utracie krwi z powodu poważnych urazów, krwawień poporodowych, zabiegu chirurgicznego, usuwania zębów, krwawień z nosa i ciężkich miesiączek. Jest również stosowany w dziedzicznym obrzęku naczynioruchowym. Jest przyjmowany doustnie lub we wstrzyknięciu do żyły.


Tranexamic acid powder


Używa:

Ten lek jest stosowany w leczeniu ciężkich krwawień podczas miesiączki. Kwas traneksamowy działa poprzez spowalnianie rozpadu skrzepów krwi, co pomaga zapobiegać przedłużającemu się krwawieniu. Należy do klasy leków znanych jako leki przeciwfibrynolityczne.


Kwas traneksamowy nie jest hormonem. Nie leczy innych objawów menstruacyjnych ani przedmiesiączkowych. To nie zatrzymuje twojego okresu. Nie jest to forma kontroli urodzeń i nie chroni przed chorobami przenoszonymi drogą płciową.


Produkty Aplikacje:

1. Hemostatyczne, znaczący wpływ na krwawienie pourazowe, przedoperacyjne leczenie profilaktyczne może zmniejszyć krwotok operacyjny.


2. Struktura chemiczna kwasu traneksamowego i lizyny, konkurencyjne hamowanie plazminogenu do adsorpcji fibryny, aby zapobiec ich aktywacji, chronić białko włókniste nie zostało zdegradowane przez enzym i rozpuszczone, ostatecznie osiągnąć efekt hemostazy.


3. Wszystkie mają zastosowanie w leczeniu ostrej lub przewlekłej, zlokalizowanej lub ogólnoustrojowej pierwotnej nadczynności fibrynolizy spowodowanej krwawieniem, takiej jak krwotok położniczy, krwotok nerkowy, przerost prostaty, krwotok z hemofilii, krwioplucie gruźlicy płuc, krwawienie z żołądka, wątroba, płuca , śledziona i inne narządy krwotoczne po operacji


4. Kliniczny efekt kwasu traneksamowego na ukąszenia owadów, wyprysk i zapalenie skóry, zwykła plamica, przewlekła pokrzywka, sztuczna pokrzywka płciowa, wysypka i zatrucie lekami, również mają pewne działanie na erytrodermię, twardzinę, SLE, rumień wielopostaciowy, półpasiec i łysienie areata, leczniczy wpływ dziedzicznego obrzęku naczynioruchowego jest również dobry.


Funkcje

1 Uraz

2 Operacja serca

3 Kwas traneksamowy jest powszechnie stosowany w kardiochirurgii, zarówno z, jak i bez krążenia pozaustrojowego. Zastępuje aprotyninę.

4 Chirurgia ortopedyczna

Krwawienie miesiączkowe

5 Stomatologia

6 W hemofilii

Kwas traneksamowy jest również przydatny w leczeniu krwawienia jako leczenie drugiego rzutu po czynniku VIII u pacjentów (np. Ekstrakcja zęba).

7 Efekt wybielania

Badania kliniczne od lat dowiodły, że kwas traneksamowy może skutecznie i szybko rozcieńczać plamkę, co pomaga wykazać doskonałą białą i jasną skórę. Efekt usuwania plam kwasu traneksamowego jest około 50 razy większy niż witaminy C i 10 razy większy niż AHA. Stężenie graniczne użycia wynosi 2% -3%, aw kosmetykach jest to około 0,5%.


Nasza przewaga

Jakość

Nasza firma to profesjonalna produkcja hormonów steroidów i peptydów od 12 lat,

wszystkie nasze produkty muszą zostać przetestowane w profesjonalnym laboratorium przed ich sprzedażą, muszą spełniać wewnętrzne standardy kontroli jakości. Rzeczywista czystość wynosi ponad 99%. i mamy bardzo dobre opinie od naszych klientów, możesz nam zaufać


Pakiet

Użyjemy różnych opakowań z różnymi produktami dla różnych krajów, takich jak opakowania na żywność.


Dostawa

Pakiet zostanie wysłany w ciągu 3 dni po dokonaniu płatności. Możemy go wysłać za pośrednictwem HKEMS, EUB, DHL .UPS, TNT.FedEx lub innej metody. Mamy profesjonalną i stabilną logistykę. Postanowimy wybrać, który kurier będzie zależny od różnych krajów. Aby znaleźć najlepszy sposób dostarczenia towarów dla Ciebie. Damy ci zorganizować ponowne wysłanie


Luz

Nasz wskaźnik rozliczeń jest bardzo wysoki, zwłaszcza w Brazylii, Australii, Kanadzie .Meksyk, Chile i innych krajach, mamy specjalne opakowanie dla lepszej wyprzedaży


Tranexamic


Produkty powiązane:

Cypionian testosteronu

Dianabol

SR9009

MGF

Fenylopropionian testosteronu

Anavar

LGD4033

CJC-1295 z przetwornikiem cyfrowo-analogowym

Propionian testosteronu

Anadrol

MK2866

GHRP-2

Octan trenbolonu

Cypionian boldenonu

Cardarine

GHRP-6

Sustanon 250

T3

YK11

Heksarelin

Trenbolon Enanthate

Trenbolon Hex

s4 (anadaryna)

TB50

Dekanian nandrolonu

T4

Rad140

Oksytocyna

Nandrolon fenylopropionian

Sildenafil (viagra)

MK677

HGH 176-191

Równowaga

Cytrynian tamoksyfenu

Aicar

igf-1 LR3

Propionian Masteron

Eksemestan

S-23

PT-141

Masteron Enanthate

Anastrozol

sr9011

Melanotan-2

Winstrol

Letrozol

lgd-3033

BPC157

Hot Tags: kwas traneksamowy cas.701-54-2, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurtownia

Zapytanie

Może ci się spodobać również