Cetilistat CAS.282526-98-1

Cetilistat CAS.282526-98-1

Cetilistat jest inhibitorem lipazy odkrytym przez brytyjską firmę Alizyme Therapeutics Limited. Norgine nabyła wszystkie prawa do produktu Alizyme w październiku 2009 r. W 2003 r. Takeda nabyła prawa do rozwoju i komercjalizacji w Japonii.

Szczegóły produktu

Proszek odchudzający Cetilistat CAS 282526-98-1 Do spalacza tłuszczu

Foshan Xinhang Biological Technology Co., Ltd.

Whatsapp: +8617725670492, email: liuxf@yccreate.com.

Słowa kluczowe: Cetilistat, ATL-962, Cetilistat, Cetislim


1. Wprowadzenie produktu

Zapraszamy do kontaktu z Morgan po więcej szczegółów. Whatsapp: +8617725670492, email: liuxf@yccreate.com.


Cetilistat jest inhibitorem lipazy odkrytym przez brytyjską firmę Alizyme Therapeutics Limited. Norgine nabyła wszystkie prawa do produktu Alizyme w październiku 2009 r. W 2003 r. Takeda nabyła prawa do rozwoju i komercjalizacji w Japonii. W dniu 20 września 2013 r. Japońskie Ministerstwo Zdrowia, Pracy i Opieki Społecznej zatwierdziło nowe zastosowanie leku (NDA) Cetilistat Tablets 120 mg) w leczeniu otyłości z powikłaniami, która jest pierwszą terapią kontrolującą wchłanianie lipidów zatwierdzoną w Japonii leczenie otyłości z powikłaniami.

Podanie:
Cetilistat to lek przeznaczony do leczenia otyłości.
Cetilistat działa w taki sam sposób jak starszy lek orlistat, hamując lipazę trzustkową, enzym rozkładający trójglicerydy w jelicie. Bez tego enzymu triglicerydy z diety są chronione przed hydrolizą do wchłanialnych wolnych kwasów tłuszczowych i są wydalane niestrawione.


2. Dane techniczne:

Cetilistat Nazwa produktu; Cetilistat
Cetilistat Inna nazwa; Cetislim
Cetilistat CAS; 282526-98-1
Cetilistat MF; C25H39NO3
Cetilistat MW; 401.58
Test Cetilistat: 99%
Wygląd Cetilistat: Biały krystaliczny proszek
Zastosowanie Cetilistat: Proszki odchudzające


3. Zastosowania:

1. Cetilistat jest lekiem odchudzającym stosowanym w połączeniu z dietą niskokaloryczną. Działa poprzez blokowanie znacznej ilości tłuszczu przed strawieniem i wchłonięciem do organizmu.


2. Ten lek jest sklasyfikowany jako inhibitor lipazy i działa bezpośrednio na układ trawienny, gdzie blokuje działanie enzymu lipolitycznego zwanego lipazą. Te lipazy są tym, czego organizm używa do trawienia tłuszczu.


3. Jednakże, gdy ten lek jest podawany razem z posiłkiem, wiąże się on z lipazami, tym samym hamując ich rozkładanie tłuszczu. Tłuszcze, które nie są hydrolizowane, są wydalane z kałem, co powoduje zwiększone wydalanie tłuszczu z kału i zmniejszone wchłanianie tłuszczu.


4. W połączeniu z dietą o obniżonej kaloryczności może pomóc w utracie wagi i ułatwić pacjentom z nadwagą powrót do formy, a tym samym zwiększyć szanse na skuteczną utratę wagi.


4. Szczegóły ochrony

Nazwa produktu

Cetilistat

Alias

ATL-962, Cetilistat, Cetislim

CAS

282526-98-1

MF

C25H39NO3

MW

401.58

Czystość

99%

Stopień

Klasa farmaceutyczna

Wygląd

biały proszek krystaliczny

Marka Nmae

HKYC

Standard

USP

Okres trwałości

2 lata

Stradge

Przechowywać w wentylowanym, suchym i chłodnym miejscu

Zbiory

Masowe zapasy

Metody pakowania

zaprojektowane ukryte sposoby pakowania, 100% przepustki niestandardowej gwarancji

Czas dostawy

w ciągu 18 godzin po potwierdzeniu płatności

Zapłata

T / T, Western Union, Money Gram

Stosowanie

Cetilistat jest inhibitorem lipazy. Stosuje się go w celu zmniejszenia ilości wchłanianego tłuszczu z diety osoby i cukrzycy typu II, prowadząc do utraty wagi


Aplikacje Cetilistat

Cetilistat


5. Kwalifikacja produktu

Cetilistat to lek odchudzający stosowany w połączeniu z dietą niskokaloryczną. Działa poprzez blokowanie znacznej ilości tłuszczu przed strawieniem i wchłonięciem do organizmu. Ten lek jest sklasyfikowany jako inhibitor lipazy i działa bezpośrednio na układ trawienny, gdzie blokuje działanie enzymu lipolitycznego zwanego lipazą. Te lipazy są tym, czego organizm używa do trawienia tłuszczu.


Cetilistat to lek przeznaczony do leczenia otyłości. Działa w taki sam sposób jak starszy lek orlistat (Xenical), hamując lipazę trzustkową, enzym rozkładający trójglicerydy w jelicie. Bez tego enzymu triglicerydy z diety są chronione przed hydrolizą do wchłanialnych wolnych kwasów tłuszczowych i są wydalane niestrawione.

W badaniach na ludziach wykazano, że cetilistat powoduje podobną utratę masy ciała na orlistat, ale również powoduje podobne działania niepożądane, takie jak tłuste, luźne stolce, nietrzymanie stolca, częste wypróżnienia i otłuszczenie. witaminy rozpuszczalne w tłuszczach i inne składniki odżywcze rozpuszczalne w tłuszczach mogą być hamowane, co wymaga stosowania suplementów witaminowych w celu uniknięcia niedoborów.


6.Dostawa , wysyłka i obsługa

1. Masowe zapasy, aby upewnić się, że dostawa następuje natychmiast każdego dnia po dokonaniu płatności.
2. Od lat zajmujemy się tą dziedziną, posiadamy wyrafinowany i profesjonalny dział logistyki, który może zagwarantować bezpieczną i szybką dostawę.
3. Dobrze wyszkolony i zdyscyplinowany zespół pakujący, który jest wystarczająco profesjonalny, aby zapewnić Ci bezpieczny pakiet. Pozwala to również uniknąć sytuacji awaryjnych podczas dostawy, dzięki czemu gwarantowana jest wysoka przepustowość celna. Unikalne sposoby wysyłania 10 gramów do 25 kilogramów proszków (lub 100 ml do 30 litrów płynów) jednocześnie do miejsca przeznaczenia.
4. Pakowanie zdjęć i kod halsujący są dostarczane w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania płatności. Zaktualizowany kod śledzenia będzie dostarczany co drugi dzień, ponieważ możesz trzymać dłoń swojego pakietu.
5. Doskonała obsługa po sprzedaży: wszelkie pytania lub problemy wystąpiły po otrzymaniu produktu.


FAQ

Jakie są warunki płatności

Jest to doceniane przez nas z T / T, Weston Unit, gram pieniędzy.


Czy możesz dostarczyć bezpłatne próbki

Tak, możesz pobrać próbki do testowania, nawet bardzo małej ilości, możemy przygotować dla Ciebie.


Jak szybko towary zostaną wysłane

W przypadku próbek zostanie wysłany w ciągu 2-3 dni, w przypadku towarów masowych, zwykle trwa tydzień po potwierdzeniu zamówienia.


Co to jest przesyłka

Drogą morską, lotniczą, ekspresową


Jak jest pakiet

Zgodnie z wymaganiami klienta.


Co to jest ładowanie portu

Zazwyczaj jest to główny port Chin, jak dalian, qingdao lub tianjing itp.


Jak możemy zapewnić serwis posprzedażny

Możesz skontaktować się z nami przez e-mail, Skype, telefon itp. Wszelkie problemy, z którymi możesz się z nami skontaktować w dowolnym momencie.

Hot Tags: cetilistat cas.282526-98-1, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurtownia

Zapytanie

Może ci się spodobać również