DMAA / 1,3-dimetyloamylamina / 1,3-DMAA

DMAA jest silnym stymulantem, który może spowodować nagły wzrost intensywnej energii, jak inne stymulanty, ale robi to w inny sposób i za pomocą różnych mechanizmów w mózgu. Jest używany przed treningiem, w spalaczach tłuszczu i jako pigułka imprezowa. Większość użytkowników uwielbia sposób, w jaki skupiają się i zwiększa wydajność umysłową. Dlatego jest to obecnie najpopularniejszy składnik w branży żywienia sportowego. - Właśnie dlatego jest to obecnie jeden z najpopularniejszych składników w branży żywienia sportowego.

Szczegóły produktu


1. Wprowadzenie produktu

Zapraszamy do kontaktu z Morgan po więcej szczegółów. Whatsapp: +8617725670492, email: liuxf@yccreate.com.


2. Dane techniczne:


Inna nazwa: chlorowodorek 1,3-dimetyloamylaminy
CAS: 13803-74-2
MF: C7h17n.HCl
Einecs: 151,68
Test: 99,5%
Pochodzenie: Chiny
Pakiet: zgodnie z życzeniem klienta3. Zastosowania:


Surowe użycie proszku DMAA

Typowy niższy zakres dawkowania suplementu lub produktu na bazie 1,3-dimetyloamylaminy wynosi około 10-20 mg i może ostatecznie osiągnąć wyższe zakresy do 40-60 mg.

25 mg + 25 mg 30 min po pierwszej dawce
Czułem się absolutnie bez zmian z 25mg. Niewielka ilość ostrości po włożeniu drugiej dawki. Nie dozuj surowego proszku DMAA w ten sposób.

50 mg z jedzeniem
Ledwie czułam skupienie. Czułam się bardzo podobnie do tego, kiedy druga dawka zaczęła kopać powyżej. To również nie jest skuteczny sposób dawkowania.

50 mg pusty żołądek
Bum. Czułam wielką koncentrację i koncentrację. Proszek DMAA Raw trafia dosłownie na 30 minut za każdym razem. Wydaje się zużywać po około 2 godzinach. Również proszek DMAA podnosi nastrój, zawsze czułem się dobrze po tym, jak go wziąłem.

50mg surowego proszku DMAA + pusty żołądek filiżanki kawy
Czułem się prawie tak, jakbym był na dodatku. Zrzuciłem to w ten sposób na godzinę przed końcem mojej księgowości i byłem w strefie f * cking! Trwało to około 3,5-4 godzin, aż zaczęło się ścierać. Kofeina zdecydowanie dodała surowego proszku DMAA i dała mi więcej uwagi. Nie upaść po.

50 mg proszku DMAA + 25 mg dwie godziny po pierwszej dawce
Nie rób tego. Czułam mdłości i dostałam małego bólu głowy. Po prostu ogólnie czułem się naprawdę sh * tty. Myślę, że przeczytałem gdzieś, że nie powinieneś przekraczać 75 mg w ciągu 24 godzin. Nie bierz 75mg w jeden dzień, poczujesz się jak gówno.

Najlepszy sposób na dawkowanie DMAA Surowy proszek
50mg + filiżanka kawy 30min przed rozpoczęciem odczuwania efektów


4. szczegóły ochrony


Ostrzeżenie o surowym proszku DMAA

FDA ostrzega konsumentów o różnorodności potencjalnych skutków ubocznych powodowanych przez stosowanie surowych produktów na bazie proszku DMAA. Według FDA, zwężenie naczyń lub zwężenie naczyń krwionośnych spowodowane przez 1,3-dimetyloamylaminę może prowadzić do problemów sercowo-naczyniowych, takich jak atak serca, drgawki, duszność i ucisk w klatce piersiowej.

Surowy proszek DMAA Dalsze instrukcje

Opierając się na niektórych zastrzeżeniach producentów suplementów na bazie surowego proszku DMAA, można powiedzieć, że 1,3-dimetyloamylamina służy przede wszystkim jako środek pobudzający ośrodkowy układ nerwowy. Potencjalne korzyści z tych produktów są przede wszystkim związane ze zwiększeniem zdolności poznawczych.


DMAA-powder

5. Pakowanie i dostawa


1. Aby skontaktować się z nami przez nasz e-mail system zapytań lub internetowy przedstawiciel obsługi klienta WhatsApp (CSR).
2. Aby dostarczyć nam żądaną ilość i adres.
3. Nasz CSR zapewni Ci ofertę, termin płatności, numer przesyłki, sposoby dostawy i szacowaną datę przyjazdu (ETA).
4. Płatność zrealizowana, a towar zostanie wysłany w ciągu 12 godzin (przy zamówieniu do 10 kg).
5. Dobra otrzymane i komentuj.Hot Tags: dmaa / 1,3-dimetyloamylamina / 1,3-dmaa, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

Może ci się spodobać również