ACE 031 Proszek peptydowy 1 Mg

ACE-031 jest biologicznym lekiem opartym na receptorze aktywinowym typu IIB (ActRIIB). Cząsteczka hamuje sygnalizację poprzez wiązanie receptora ActRIIB i zwiększa masę mięśniową i siłę. ACE-031 jest rekombinowanym białkiem fuzyjnym, które jest sztucznie syntetyzowane przez fuzję standardowego przeciwciała i części receptora ActRIIB. Rekombinowane białko fuzyjne eliminuje miostatynę i inne biocząsteczki, które ograniczają siłę lub wzrost mięśni.

Szczegóły produktu


1. Wprowadzenie do produktu

Zapraszamy do kontaktu z Morgan f lub więcej szczegółów. Whatsapp: +8617725670492, e-mail: liuxf@yccreate.com.


2. Dane techniczne:

Nazwa produktu ACE 031
Znany również jako Peptyd ACE-031
Wygląd Liofilizowany biały proszek
Standard Farmaceutyczny
Czystość 99%
typ aplikacji Iniekcja
Dostarczanie formularza Liofilizowany proszek w fiolkach / czysty surowy proszek bez fiolki3. Zastosowania:


Niektórzy kulturyści stosują ACE-031 w celu pobudzenia wzrostu mięśni i poprawy beztłuszczowej masy mięśniowej. Po ACE-031 nie zgłoszono żadnych poważnych zdarzeń niepożądanych. Większość powszechnych działań niepożądanych jest łagodna i tolerowana. Polipeptyd zawiera 368 cząsteczek aminokwasów, które tworzą bardzo duży kompleks polipeptydowy. Wzrost mięśni jest regulowany przez produkcję aminokwasów, a super rodzina białek TGF beta jest głównie regulatorem, jak wskazano wcześniej, mechanizm włączania i wyłączania jest niezbędny do produkcji mięśni. Gdy receptory ActRIIB oddziałują z GDF-8, wysyła on sygnał, który z kolei sprzyja wzrostowi mięśni.


ACE 031 Efekt

1. Utrata tłuszczu i zdrowie kości

W różnych przeprowadzonych badaniach osobnicy doświadczyli spadku stężenia leptyny i promowali adiponektynę, która była hormonem „dobrego tłuszczu”. Więc może Ace-031 pomaga schudnąć. Inne badanie pokazuje, że wzrost fosfatazy alkalicznej we krwi i redukcja peptydów kolagenowych; może to oznaczać, że pomaga również wzmocnić kości.

2. Utrata masy ciała kobiet

Dla kobiet z nadwagą podano dawkę 250 mg (mg) Ace 031. W rezultacie po miesiącu mięsień udowy wzrósł o więcej niż funt. Ponadto ich chuda waga wzrosła o 3%, co jest dość dobrym wynikiem.

3. FSH

W badaniu z udziałem kobiet stężenie FSH (hormonu folikulotropowego) zmniejszyło się znacząco i nie wyjaśniało dlaczego. Wydaje się więc, że są jakieś skutki uboczne, nie wiemy, czy mężczyźni zdarzają się tak samo. Wiemy jednak, że u bydła z powodu niepłodności rolnicy odmówili użycia Ace-031 „do wzmocnienia” swoich zapasów.

ACE 031 Dawkowanie

Według kulturysty, który może otrzymać Ace-031, co 1-2 tygodnie, dawka wynosi między 1-3 mg na kilogram masy ciała. 28 USD za miligram. Ponadto, biorąc pod uwagę trudny świat firm produkujących peptydy, jeśli wydasz te pieniądze, lepiej upewnij się, że kupujesz prawdziwy produkt i nie oszukujesz, aby móc odzyskać pieniądze, gdy nic nie otrzymasz im.4. szczegóły ochrony


COA:

Wygląd Biały lub prawie biały proszek
Zgodny
Czystość (HPLC) ≥98%
99%
woda <>
5,43%
Kwas octowy 3,0-8,0%
6,45%
Kwas trifluorooctowy <>
0,08%
Peptyd ≥80%
88,45%
MS Zgodny
Zgodny5. Pakowanie i dostawa

1. Od lat zajmujemy się tą dziedziną przed eksportem, jesteśmy czołowym producentem sterydów na rynku chińskim od ponad dziesięciu lat.

2. Większość produktów ma czystość 99% i standard EP / USP.

jesteśmy akredytacją Western union, przelew bankowy, Bitcion, Money gram, Alipay

Hot Tags: ace 031 peptyd 1 mg proszku, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

You Might Also Like