AOD-9604 Fat Lept Peptides

AOD9604 to fragment peptydowy (Fragment 177-191) końca C Humen Grow Hormone, do którego dodawana jest tyrozyna na końcu N.OD9604 faktycznie działa na zmniejszenie nadmiernych tkanek tłuszczowych, takich jak te w okolicy brzucha , wzrost masy mięśniowej i zwiększa zawartość lipidów w organizmie.

Szczegóły produktu

Czysty proszek peptydowy AOD-9604 do odchudzania


Sterydy w proszku, półprodukty sterydów, Sarms, Peptydy, środki przeciwbólowe, Wszystkie rodzaje maszyn do produkcji sterydów. Zaprojektowane Dyskretne opakowanie według różnych krajów

Wickr: puresteroid

Whatsapp: +8613302415760

E-mail: cindy1114@yccreate.com

 


AOD-9604 Szybkie szczegóły


Nazwa produktu AOD-9604
Alias Fragment 177-191, AOD9604
Formuła molekularna C78H123N23O23S2
Waga molekularna 1199,27
EINECS 209-150-3
CZYSTOŚĆ 99,0%
STAN FIZYCZNY biały proszek
Stosowanie stymulują aktywność lipolityczną (spalanie tłuszczu) i antylipogeniczną
Przechowywanie Liofilizowane peptydy, chociaż stabilne w temperaturze pokojowej przez 3 miesiące, powinny być przechowywane w stanie wysuszonym poniżej -18 ° C. Po odtworzeniu peptydu powinien być przechowywany w temperaturze 4 ° C między 2-21 dniami i do wykorzystania w przyszłości poniżej -18 ° C.
Metody pakietowe setki ukrytych pakietów
Serwis pogwarancyjny Ciepła obsługa po sprzedaży przez całą dobę. Każde twoje pytanie zostanie rozwiązane w pierwszej kolejności tak szybko, jak to możliwe.
Sposób wysyłki FedEx, UPS, DHL, EMS, Fedex i tak dalej, drogą powietrzną lub morską. Wybierz najlepszy sposób wysyłki.
Czas dostawy dostawa szybko w dniu otrzymania płatności, zostanie dostarczona w ciągu 4-7 dni po śledzeniu
Metody Płatności Western union, pieniądze gram, bitcoin i przelew bankowy


AOD-9604 Descrption


AOD-9604 oznacza „lek przeciw otyłości”. Peptyd ten ma sekwencję aminokwasową, która naśladuje region lipolityczny ludzkiego hormonu wzrostu (regionu tego hormonu uważanego za odpowiedzialny za spalanie tłuszczu) i był promowany w różny sposób jako suplement odchudzający, jako pomoc w naprawie mięśni i chrząstek oraz leczenie choroby zwyrodnieniowej stawów przez jej producentów.


AOD9604 jest bardziej skuteczny niż jego poprzednik AOD9401 pod względem zdolności do stymulowania aktywności lipolitycznej (spalanie tłuszczu) i antylipogenicznej. Podobnie jak hormon wzrostu, AOD9604 stymuluje lipolizę (rozkład lub niszczenie tłuszczu) i hamuje lipogenezę (zapobiega przekształcaniu tłustych materiałów spożywczych w tłuszcz) zarówno w badaniach laboratoryjnych, jak i na zwierzętach i ludziach.


Aplikacja AOD-9604


AOD9604 jest analogiem czynnika uwalniającego hormon wzrostu (GRF), który sygnalizuje działanie hormonu wzrostu. Jest to 15-merowa reszta peptydowa końca C HgH, do której dodaje się tyrozynę na końcu N. Badania wykazały, że AOD9604 faktycznie działa na zmniejszenie nadmiernych tkanek tłuszczowych, takich jak te w okolicy brzucha, wzrost masy mięśniowej i zwiększa zawartość lipidów w organizmie.


AOD9604 to niezwykle silny i skuteczny spalacz tłuszczu. Metabolik rozwija AOD-9604 dla potencjału

leczenie otyłości. Badania wykazały, że AOD9604 faktycznie działa na zmniejszenie nadmiernych tkanek tłuszczowych, takich jak te w okolicy brzucha, wzrost masy mięśniowej i zwiększa zawartość lipidów w organizmie.


AOD9604 ma sekwencję aminokwasów, która naśladuje region lipolityczny ludzkiego hormonu wzrostu (regionu tego hormonu uważanego za odpowiedzialny za spalanie tłuszczu) i był promowany w różny sposób jako suplement odchudzający, jako pomoc w naprawie mięśni i chrząstki, i leczenie choroby zwyrodnieniowej stawów przez jej producentów. Jest on również znany jako fragment lipotropiny i Tyr-hGH i jest ogólnie dostępny w tych dniach jako krem przezskórny lub do wstrzykiwania.


AOD-9604 Dawkowanie

AOD9604 można wstrzykiwać lub przyjmować doustnie. Kwota wynosi 500mcg na masę ciała przez 19 dni. Jednak niektóre witryny nie znają dokładnej ilości leku, którą zażyli niektórzy ludzie, ponieważ tylko niewielka ilość została wykorzystana w badaniach naukowych.


Przechowywanie AOD-9604Zaleca się odtworzenie liofilizowanego AOD-9604 w sterylnej wodzie, którą można następnie rozcieńczyć w innych roztworach wodnych. Liofilizowany AOD-9604, chociaż stabilny w temperaturze pokojowej przez 3-4 tygodnie, powinien być przechowywany w stanie wysuszonym poniżej -18 ° C. Po rekonstytucji

AOD-9604 należy przechowywać w temperaturze 4 ° C bez bezpośredniego światła przez 10-14 dni i do użytku w przyszłości poniżej -18 ° C. Zapobiegaj powtarzającym się cyklom zamrażania i rozmrażania.


AOD9604


Produkty powiązane


HGH Fraamect176 191 (HGH) Sermorelin Epithalon
TB500 Melanotan I BPC157
GHRP-2 Melanotan II IGF LR3-1
GHRP-6 Gonadorelin IGF IDES
CJC1295 DSIP FST344
PT141 (Bremelanotide) Triptorelin / Gnrh Triptorelin GDF-8
Ipamorelin Selank ACE-031
MGF (Mechano growthfactor) (IGF-1 EC) Oksytocyna AdipotIde
PEG MGF Tesamorelin SNAP-8
Heksarelin Aod9604 Pentadekapeptyd BPC 157

O nas


Specjalizujemy się w surowym proszku sterydów, półproduktach sterydowych, Sarms i Peptides.

Cały proces obsługi zamówień jest dla Ciebie przejrzysty, obraz opakowania, numer śledzenia, nawet przepisy kulinarne zostaną wysłane do Ciebie, jeśli zajdzie taka potrzeba. Ale zachowamy poufność wszystkich twoich prywatnych informacji. Produkty dostarczane są metodami stealth.

 

1. Zaprojektowane dyskretne metody pakowania według różnych krajów i ilości, uniwersalne i bezpieczne.

2. Nazwa firmy i inne treści związane z apteką nie będą widoczne na kartach przesyłek.

3. Sposób pakowania i nazwa nadawcy są regularnie zmieniane w celu zapewnienia bezpiecznej dostawy.

4. Paczki mogą być dostarczane z całych miast w Chinach, Guangzhou, Szanghaju, Hongkongu itp. Tak więc nazwa nadawcy jest zmienna, więc nie ma potrzeby przygotowania wielokrotnego adresu wysyłki.

5. Pakiety są małe, aby uniknąć niepożądanych pytań. Jeśli zamówienie jest duże, zostanie podzielone na dwa lub więcej pakietów

6. Nawet jeśli paczka jest niestety zajęta, obiecujemy 100% reship.

 

JAK PAKIET I DOSTARCZONY?


1. Profesjonalny zespół do pakowania i wysyłki. Specjalny sposób na wysyłkę 100 gramów do 100 kg proszku w jednym czasie do twojego kraju.


2. Szybka i dyskretna przesyłka może być zorganizowana dla przepustki celnej Gwarantowana.


3. Gwarantowany kod śledzenia 24 godziny na przejście celne.


4. Wiele rodzajów przesyłek, również może być Twoim wymaganiem.


DLACZEGO WŁAŚNIE MY?


1. Profesjonalna obsługa i bogate doświadczenie sprawiają, że klienci czują się swobodnie, odpowiednie zapasy i szybka dostawa spełniają ich oczekiwania.


2. Mamy głębszą wiedzę zawodową, możesz wykonać pełen zakres usług.


3. Świetna jakość, korzystna cena i bezpieczny transport.


4. Bezpieczna i dyskretna przesyłka.


5. Paczka może zostać wysłana w ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności, ekspresowa dostawa z DHL, EMS, HKEMS, TNT, UPS, Fedex i całodobowa obsługa posprzedażna.


11


64

Hot Tags: aod-9604 peptydy utrata tłuszczu, Chiny, producenci, dostawcy, fabryki, hurt

Zapytanie

You Might Also Like