CJC-1295 Z peptydami przeciw starzeniu DAC

CJC-1295 DAC to długo działająca wersja GHRH (hormonu uwalniającego hormon wzrostu), której okres półtrwania wydłużono do 8 dni. Jest to wygodne, ponieważ oznacza, że produkt musi być wstrzykiwany tylko raz lub dwa razy w tygodniu dla stale podwyższonego poziomu ludzkiego hormonu wzrostu (HGH) i IGF-1. Zaletą używania przetwornika CJC-1295 zamiast rzeczywistych wstrzyknięć HGH jest to, że wstrzykiwanie HGH wyłącza naturalną produkcję organizmu, a zatem po zaprzestaniu wstrzykiwania zdolność organizmu do wytworzenia własnego hormonu wzrostu może być upośledzona i potrzeba trochę czasu, aby go odzyskać. Ponieważ przetwornik CJC-1295 stymuluje jedynie produkcję GH w organizmie, ryzyko to nie jest widoczne.

Szczegóły produktu


1. Wprowadzenie do produktu

Zapraszamy do kontaktu z Morgan f lub więcej szczegółów. Whatsapp: +8617725670492, e-mail: liuxf@yccreate.com.


2. Dane techniczne:


CJC-1295 DAC to długo działający hormon uwalniający hormon, który powoduje, że przedni płat przysadki uwalnia więcej hormonów. GHRH jest uwalniany w pulsach w organizmie, które przeplatają się z odpowiednimi pulsami somatostatyny (hormonu hamującego hormon).

3. Zastosowania:


Przydatne dla: kulturystów szukających mięśni; zwykli ludzie chcą stracić tłuszcz; osoby starsze szukające korzyści przeciwstarzeniowych.

Przechowywanie: Fiolki są liofilizowane i dlatego pozostają stabilne w temperaturze pokojowej przez 1-2 miesiące. Jednak w przypadku przechowywania długoterminowego powinny być utrzymywane w temperaturze 2-8 stopni Celsjusza (temperatura lodówki), gdzie pozostaną stabilne przez okres do 18 miesięcy w postaci proszku. Po zmieszaniu z roztworem do mieszania, fiolki należy przechowywać w lodówce i nie zostawiać w temperaturze pokojowej. UWAGA: Nie mieszaj wszystkich fiolek naraz. Należy mieszać tylko 1 (jedną) fiolkę na raz i pozostawiać resztę w postaci proszku, dopóki nie będziesz gotowy do użycia następnej fiolki.

Ilość wody do wymieszania: Można mieszać 1 ml (1 cm3 lub 100 jednostek), 2 ml (2 cm3 lub 200 jednostek) lub 3 ml (3 cm3 lub 300 jednostek) jałowej wody, jałowej soli fizjologicznej (0,09 ml) lub wody bakteriostatycznej. Ilość wymieszanej wody nie ma wpływu na skuteczność produktów. Jedyną rzeczą, która zmieni się w zależności od ilości wody, jest ilość, którą trzeba wstrzyknąć, aby uzyskać określoną dawkę. Dla ułatwienia dozowania zalecamy mieszanie 1 ml wody na fiolkę (chyba że masz trudności z rozpuszczeniem peptydu ). Uwaga: Jeśli produkt nie rozpuści się w 1 ml wody w ciągu kilku minut, nie wstrząsaj fiolką, ale spróbuj dodać kolejne 1 ml lub 2 ml wody i pozostaw fiolkę na 24 godziny w lodówce.

Dawkowanie: przyjmowane 1 lub 2 razy w tygodniu (raz w tygodniu w celu zapobiegania starzeniu się i 2 razy w tygodniu w przypadku utraty tłuszczu i / lub budowy mięśni). Samce i samice = 1 mg (0,50 ml lub „50” jednostek na strzykawce z insuliną, jeśli użyto 1 ml do mieszania, 1 ml lub „100” jednostek, jeśli użyto 2 ml wody do mieszania i 1,5 ml lub „150” jednostek, jeśli użyłem 3 ml wody do mieszania).

Liczba dawek na fiolkę: dawki 2 x 1 mg (1000 mg).

Kiedy brać: Ze względu na długi okres półtrwania, CJC-1295 DAC nie musi być przyjmowany na pusty żołądek, jak inne peptydy uwalniające GH i może być wstrzykiwany o każdej porze dnia. Gdyby trzeba było wybrać optymalny czas wtrysku, to byłby wieczór przed snem.

Sposób przyjmowania: wstrzyknięcie podskórne w tłuszcz (żołądek, udo lub pośladek) lub domięśniowo (biceps lub ramię) za pomocą strzykawki insulinowej. Inne peptydy można mieszać w tej samej strzykawce i wstrzykiwać w tym samym czasie.

Możliwe korzyści: utrata tkanki tłuszczowej, przyrost mięśni, zwiększona siła, lepszy odcień skóry, lepszy sen, więcej energii, mocniejsze kości i tkanki łączne.

Możliwe działania niepożądane: Zmęczenie, zatrzymanie wody, mrowienie w dłoniach i stopach, tymczasowe podrażnienie (zaczerwienienie i / lub grudki) w miejscu wstrzyknięcia.4. szczegóły ochrony


Nazwa CJC 1295 Z DAC
Sekwencja Tyr-D-Ala-Asp-Ala-Ile-Phe-Thr-Gln-Ser-Tyr-Arg-Lys-Val-Leu-Ala-Gln-Leu-Ser-Ala-Arg-Lys-Leu-Leu-Gln -Asp-Ile-Leu-Ser-Arg-Lys (Maleimidopropionyl) -NH2

Wzór cząsteczkowy C165H271N47O46
Masa cząsteczkowa 3649,30
Czystość (HPLC) 98,0%
Wygląd Biały proszek
Pojedyncze zanieczyszczenie (HPLC) 1,0%
Skład aminokwasowy 10% teoretyczny
Zawartość peptydu (N%) 80% (o% N)
Zawartość wody (Karl Fischer) 6,0%
Zawartość octanu (HPIC) 15,0%
MS (ESI)
Bilans masy 95,0 ~ 105,0%


5. Pakowanie i dostawa

. Zaprojektowane dyskretne metody pakowania według różnych krajów i ilości, uniwersalne i bezpieczne.
2. Nazwa firmy i inne treści związane z apteką nie będą widoczne na kartach przesyłek.
3. Sposób pakowania i nazwa nadawcy są regularnie zmieniane w celu zapewnienia bezpiecznej dostawy.
4. Paczki mogą być dostarczane z całych miast w Chinach, Guangzhou, Szanghaju, Hongkongu itp. Tak więc nazwa nadawcy jest zmienna, więc nie ma potrzeby przygotowania wielokrotnego adresu wysyłki.
5. Pakiety są małe, aby uniknąć niepożądanych pytań. Jeśli zamówienie jest duże, zostanie podzielone na dwa lub więcej pakietów
6. Nawet jeśli paczka jest niestety zajęta, obiecujemy 100% reship.Hot Tags: cjc-1295 z peptydami przeciwstarzeniowymi dac, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

You Might Also Like