Peptyd CJC1295

CJC-1295 jest tetrasubstytuowanym peptydem o długości 29 aminokwasów, działającym głównie jako analog hormonu uwalniającego (GHRH). Donoszono, że CJC-1295 zwiększa stężenia GH w osoczu o 2-10X przez ponad 7 dni i zwiększa stężenie IGF-1 do 28 dni.

Szczegóły produktu

CJC1295 Ludzki peptyd wzrostu Cjc-1295 dla wzmocnienia mięśni


jesteśmy wiodącym producentem surowego proszku steroidowego, oleju steroidowego, proszku sarmowego i peptydów
współpracuje z nami wielu dystrybutorów i laboratoriów, producentów nadwozi z całego świata, wszyscy doskonale mówią o naszej bezpiecznej wysyłce i towarach. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z nami. Whatspp + 8613302415760

E-mail cindy1114@yccreate.com


143


CJC1295 Szybkie szczegóły


CJC 1295 bez DAC jest 30-aminokwasowym hormonem peptydowym, lepiej znanym w społeczności jako GHRH (hormon uwalniający hormon wzrostu). CJC 1295 wyda serię impulsów przez długi okres czasu, co zwykle odpowiada mniejszej liczbie wstrzyknięć.


Imię i nazwisko: CJC 1295

Synonimy: CJC-1295 bez DAC, CJC 1295 no DAC, Neorelin, CJC1295

NR CAS: 863288-34-0

Wzór cząsteczkowy: C152H252N44O42

Masa cząsteczkowa: 3367,2

Masa molowa: 3368,7

Czystość peptydu:> 98,0%

Wygląd: Biały liofilizowany proszek

Specyfikacja: 2 mg / fiolkę, 5 mg / ml

Dawkowanie: dorosły 30 ug / kg CJC-1295 podawany co tydzień

Źródło: Synteza chemiczna

Rekonstytucja: Postępować zgodnie z najlepszymi wytycznymi dotyczącymi rekonstytucji CJC-1295 bez DAC, rozpuścić w sterylnej, bakteriostatycznej, destylowanej wodzie, w razie potrzeby lekko sonikując.

Okres ważności: jeden rok od wysyłki.

CJC-1295 Bez przechowywania DAC: Liofilizowany CJC-1295 W / O DAC jest stabilny w temperaturze pokojowej przez 90 dni, jednak powinien być przechowywany w zamrażarce poniżej -8 ° C przez dłuższy okres czasu. Po odtworzeniu CJC-1295 W / O DAC należy przechowywać w lodówce w temperaturze nie przekraczającej 36 F.


Aplikacja CJC1295


CJC-1295 to peptyd do wstrzykiwania stosowany do zwiększenia produkcji GH. Peptyd ten jest mimetykiem lub analogiem hormonu uwalniającego hormon wzrostu (GHRH). Oznacza to, że działa w taki sam sposób jak GHRH i może być określany jako GHRH.


Głównym zastosowaniem CJC-1295 jest zapewnienie zwiększonego poziomu GH, co również powoduje zwiększenie poziomów IGF-1. Zwiększenie tych poziomów może pomóc w utracie tkanki tłuszczowej, aw niektórych przypadkach może również zwiększyć przyrost mięśni. Ogólnie rzecz biorąc, produkt z kategorii GHRH, w tym CJC-1295, jest wybierany jako alternatywa dla używania GH i rzadko jest łączony z GH.


CJC-1295 pomaga w promowaniu snu wolnego fali. Znany jest również jako głęboki sen, który jest częścią snu odpowiedzialną za maksymalny wzrost mięśni i poziom pamięci.


Jak korzystać z CJC1295


CJC 1295 jest zwykle dostarczany w fiolkach zawierających 2 lub 5 mg liofilizowanego proszku, chociaż ilość może się zmieniać. Zawartość należy odtworzyć przez dodanie dogodnej ilości sterylnej lub bakteriostatycznej wody. Jeśli na przykład wybrano 2 ml i dawkowanie fiolki wynosi 2 mg, otrzymany roztwór ma stężenie 1 mg / ml lub 1000 µg / ml.


W momencie dawkowania strzykawka insulinowa jest używana do pobierania, a następnie wstrzykiwania żądanej ilości. W powyższym przykładzie dawka 1000 mcg wymagałaby objętości 1 ml lub „100 jm” oznaczonej na strzykawce insulinowej.

Wstrzykiwanie może być podskórne, domięśniowe lub dożylne zgodnie z osobistymi preferencjami. Jeśli jest to pożądane, roztwory peptydów z innych fiolek, takie jak fiolka z produktem GHRP, mogą być również pobierane do tej samej strzykawki, jeśli jest miejsce. Zmniejsza to całkowitą liczbę wymaganych wstrzyknięć.

Zalecając CJC 1295, zwykle zalecam dawkę 1000 mcg na raz, dwa razy w tygodniu.


Jeśli mimo wszystko wybór CJC-1295 na stos z GHRP, dawkowanie CJC-1295 pozostaje zgodne z powyższym zaleceniem, podczas gdy dawkowanie GHRP będzie zazwyczaj równe 100 mcg na raz lub 50 mcg na raz, jeśli stosuje się heksarelinę.


cjc1295 no dac


Przewaga konkurencyjna:


Nasza firma jest fabryką specjalizującą się w produkcji chińskiego przemysłu farmaceutycznego od wielu lat. Zajmujemy obszar dostawy naszych produktów: USA, Wielka Brytania, Kanada, Australia, Brazylia, Rosja, Portugalia, Łotwa, Szwajcaria, Islandia, Ukraina, Niemcy, Francja, Holandia, Belgia, Peru, Szwecja, Nowa Zelandia, Czechy, Litwa, Irlandia, Tunezja, Meksyk, Grecja, Pue, Tajlandia, Izrael itd.


1. Metoda płatności: T / T, Western Union, Moneygram, Bitcoin


2. Ostrożne pakowanie. Najlepszy pakiet do wyboru może bezpiecznie przejść przez zwyczaje. Lub, jeśli masz swój własny idealny sposób, możesz również wziąć to pod uwagę.


3. Najwyższa jakość. Gwarancja wysokiej jakości, gdy problem zostanie znaleziony, pakiet zostanie dla Ciebie ponownie wysłany.


4. Bezpieczny transport: ekspresowy (FedEx, UPS, DHL, EMS), lotniczy. Najbardziej profesjonalni spedytorzy polecą Ci to.


5. Posiadamy zapasy, abyśmy mogli dostarczyć szybko w dniu otrzymania płatności. Specjalne okoliczności zostaną wysłane w ciągu 3-7 dni roboczych, mam nadzieję, że zrozumiesz.


6. Zapewniaj entuzjastyczną obsługę posprzedażną przez całą dobę. Ze względu na różnicę czasu możesz nie być w stanie natychmiast odpowiedzieć. Mam nadzieję, że zrozumiesz, ale po otrzymaniu informacji odpowiemy natychmiast, a wszelkie problemy, które rozwiążesz, zostaną rozwiązane tak szybko, jak to możliwe.


7. Po złożeniu dużego zamówienia otrzymasz zniżkę. Mam nadzieję, że poczujecie naszą szczerość i staniecie się naszym przyjacielem. Długoterminowe ceny współpracy będą korzystniejsze.


8. Oprócz relacji między kupującym a sprzedającym, mam nadzieję być przyjacielem, który dzieli się historiami w twoim życiu. Możesz komunikować się ze mną, gdy jesteś szczęśliwy lub nieszczęśliwy, i zwolnij presję.


Jeśli masz jakieś pytania, prosimy o kontakt: whastapp + 8613302415760 e-mail cindy1114@yccreate.com


Proces zamówienia


Złożyc zamówienie: Proszę podać ilość
Mini Order: 10g
Zacytować: Ceny potwierdzają
Sposoby płatności: T / T, Western Union, Money Gram i Bitcoin
Sposoby dostawy: Wszystkie tryby ekspresowe (EMS, DHL, TNT, FedEx, UPS itp.)
Adres wysyłki: Podaj swoje prawidłowe i poprawne informacje o adresie docelowym (jeśli to możliwe z kodem pocztowym, numerem telefonu).
Uszczelka: Wybierz najlepsze sposoby w zależności od ilości i stopnia bezpieczeństwa (Super dyskretny, profesjonalny i doświadczony)
Czas realizacji: W ciągu 24 godzin od otrzymania płatności
Pakiety zdjęć: Zdjęcia paczki byłyby oferowane do odróżnienia przedmiotów
Numer przesyłki: Oferowane po wydaniu
Czas wysyłki: 5-7 dni roboczych (od drzwi do drzwi)
Obsługa posprzedażna: 24/7 Online na wszelkie problemy


cjc-1295

Hot Tags: peptyd cjc1295, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

You Might Also Like