Dsip Delta Sleep Inducing Peptide

Dsip Delta Sleep Inducing Peptide

Dsip Delta Sleep Inducing Peptide Chiny Surowce sterydowe / Sarms / Peptides sprzedają w Internecie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z Jasonem pod adresem: E-mail: ycyy06@yccreate.com WhatsApp 86 +8618042849221 słowa kluczowe: Dsip eptide Delta Sleep Inducing Peptide 1. Wprowadzenie do produktu Nazwa produktu: Selank Alias: ...

Szczegóły produktu

GORĄCA SPRZEDAŻ (2) _ 副本


Dsip Delta Sleep Inducing Peptide

China Steroid Raws / Sarms / Peptides sprzedają online. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z Jasonem pod adresem: Email: ycyy06@yccreate.com WhatsApp : +8618042849221

słowa kluczowe: Dsip, peptyd indukujący Delta Sleep


1. Wprowadzenie produktu

Nazwa produktu: Selank

Alias: Selanc

CAS: 129954-34-3

MF: C33H57N11O9

MW: 751,9

Czystość: 99%

Specyfikacja: 5 mg / fiolkę

Wygląd: Biały liofilizowany proszek

Miejsce pochodzenia: Chiny

Standard: USP

Certyfikacja: SGS

Metoda analizy: HPLC

Przechowywanie: Liofilizowane peptydy, chociaż stabilne w temperaturze pokojowej przez 3 miesiące, powinny być przechowywane w stanie osuszonym poniżej -18 ° C. Po odtworzeniu peptydu należy go przechowywać w temperaturze 4 ° C między 2-21 dniami i do wykorzystania w przyszłości poniżej -18 ° C .

Pakowanie: jako wymagania

DSIP


2. Opis produktu:

DSIP (peptyd indukujący sen Delta) jest dobrze znanym neuromodulatorem i naturalnym nonapeptydem promującym sen, z wieloma innymi funkcjami fizjologicznymi. Zwykle występuje w mózgu i łatwo przechodzi przez barierę krew-mózg. Został odkryty i intensywnie badany przez ponad 40 lat.
Stosowano go w leczeniu złego snu, stanów bólowych, objawów związanych ze stresem, niskiego poziomu testosteronu (poprzez stymulację LH), a czasem nawet jako białka przeciwutleniającego i przeciwrakowego. Wykazuje wyraźne działanie ochronne przed stresem i zmniejsza zaburzenia metaboliczne i czynnościowe wywołane stresem u organizmów ludzkich i zwierzęcych narażonych na różne stresy. W badaniach wykazano również poprawę poziomu hormonów i sprawności fizycznej.


3. Dsip COA:

Wygląd

Biały lub prawie biały proszek

Zgodny

Czystość (HPLC)

≥95%

98,17%

woda

<>

4,46%

Kwas octowy

3,0-8,0%

5,60%

Kwas trifluorooctowy

<>

0,055%

Peptyd

≥80%

84,60%

MS

Zgodny

Zgodny


4. Korzyści Dsip:

  • DSIP jest wykorzystywany, aby pomóc ludziom zasnąć i zasnąć.

  • DSIP może być używany samodzielnie.

  • DSIP obniża podstawowe poziomy kortyzolu i blokuje uwalnianie tego negatywnego hormonu.

  • DSIP może pomóc ludziom radzić sobie ze stresem.5. Dsip Dosage:

Zalecana dawka to 2-3 krople do każdego otworu nosowego, trzy razy na dobę. Jeśli chcesz zwiększyć pojedynczą dawkę, weź tę samą ilość kropli po 15 minutach od początkowego dawkowania. Długość kursu leczenia wynosi 10-14 dni. W razie potrzeby kurs można powtórzyć w ciągu 1-3 tygodni.

6. Produkty powiązane:

obraz

1234_ 副本


Hot Tags: dsip delta sleep inducing peptide, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

You Might Also Like