GHRP-6 5 mg / fiolka ludzkich peptydów

Podczas gdy GHRP-6 jest zdolny do indukowania dużego wzrostu produkcji GH, gdy jest stosowany samodzielnie, dana dawka będzie wykazywać znacznie większy wpływ na to, co peptyd GHRH (hormon uwalniający hormon wzrostu) jest przyjmowany w tym samym czasie. Alternatywnie, podczas łączenia GHRH z GHRP-6, tylko około połowy lub jednej trzeciej GHRP-6 jest potrzebne do uzyskania takiego samego wzrostu produkcji GH.

Szczegóły produktu


1. Wprowadzenie do produktu

Zapraszamy do kontaktu z Morgan f lub więcej szczegółów. Whatsapp: +8617725670492, e-mail: liuxf@yccreate.com.


2. Dane techniczne:


Ghrp-6 Nazwa produktu: GHRP-6

Nazwa chemiczna Ghrp-6: Peptyd uwalniający hormon wzrostu-6

Numer CAS Ghrp-6: 87616-84-0

Wzór cząsteczkowy Ghrp-6: C46H56N12O6

Ghrp-6 Masa cząsteczkowa: 873,01

Specyfikacja Ghrp-6: 5mg / vail lub 10mg / vail * 10vial / kit

Test Ghrp-6: 99,5%

Wygląd Ghrp-6: Biały proszek3. Zastosowania:


GHRP-6 powoduje pobudzenie przedniego płata przysadki mózgowej, co ostatecznie powoduje wzrost uwalniania GH. Ponieważ GHRP - 6 działa bezpośrednio na pętlę sprzężenia zwrotnego, która sygnalizuje zahamowanie uwalniania GH, gdy naturalne wydzielanie GH zostało zahamowane przez długotrwałe stosowanie syntetyczne, GHRP - 6 można wykorzystać do ponownego pobudzenia naturalnej produkcji GH. GHRP-6 wpływa również na centralny układ nerwowy, chroniąc neurony, a także zwiększając siłę w sposób bardzo podobny do sposobu działania niektórych steroidów w rodzinie Dihydrotestosteronu.

GHRP-6 jest silnym stymulatorem naturalnego uwalniania. GHRP-6 jest peptydem Hexa, który wspomaga przyjmowanie pokarmu poprzez stymulowanie głodu i pomaga zwiększyć metabolizm energii. Uwalnianie peptydów, podobnych do GHRP-6, jest najczęściej stosowane w leczeniu niedoborów (GH), zaburzeń odżywiania, otyłości itp. Badania wykazały, że stosowanie tych peptydów zwiększa beztłuszczową masę mięśniową, siłę, wytrzymałość i zmniejsza tkankę tłuszczową.


Efekt GHRP-6 :

Korzyści płynące z GHRP-6 są niezwykle atrakcyjne dla wielu typów sportowców i osób pragnących poprawić swoje ogólne samopoczucie.

GHRP-6 może pomóc chronić mięśnie organizmu, zwiększając regenerację i syntezę białek. Co więcej, wykazano, że skutecznie zwalcza stany zapalne.

Oczywiście wszyscy chcemy więcej mięśni, a ten związek pomoże zwiększyć masę mięśniową i rozwój.

Jest to prawdopodobnie powodem, dla którego ludzie zarabiają na gotówce na GHRP-6 i działają świetnie, pomagając w utracie tłuszczu, co sprawia, że jest to bardzo dobra opcja do rekompensowania lub cięcia.

Korzyści z GHRP-6 są znacznie bardziej wyraźne u tych, którzy są już w formie i uwarunkowani. Dlatego też, jeśli jesteś otyły lub zupełnie nie w kształcie, najlepiej jest najpierw pracować nad kondycjonowaniem przed użyciem GHRP-6. Tymczasem te, które są w najlepszej formie, najbardziej skorzystają z tego związku, ponieważ jest to wisienka na torcie.

Dawkowanie GHRP-6:

GHRP-6 to preparat do wstrzykiwania na bazie wody, który musisz wymieszać z wodą i przechowywać. Pamiętaj, że ważne jest prawidłowe przechowywanie GHRP-6 po wymieszaniu - w lodówce. Powinno być dobre przez 3-4 tygodnie, więc mieszaj tylko to, co zamierzasz wykorzystać w tym czasie.

Po ostrożnym wymieszaniu tego związku zazwyczaj wstrzykuje się podskórnie

dzięki sworzni Slin. Aby uzyskać najlepsze wyniki, należy je przyjmować codziennie, a użytkownicy zazwyczaj wykonują kilka wstrzyknięć dziennie, aby je spakować. Co ciekawe, GHRP-6 działa najlepiej, gdy bierze się go, gdy poziom cukru we krwi jest niski, i nie należy nic jeść przez godzinę po użyciu.

W przypadku stosowania pojedynczego, użytkownicy będą biegać 100-400 mikrogramów (mcg) na zastrzyk, a jeśli zostaną ułożone z innym hormonem GH, dawki mogą zostać zmniejszone o połowę.4. szczegóły ochrony


COA

Nazwa produktu

GHRP-6

Kolumna

Sinochrom ODS-BP, 4,6 * 250 mm, 5um

Rozpuszczalnik A

0,1% trifluorooctowy w 100% acetonitrylu

Rozpuszczalnik B

0,1% trifluorooctowy w 100% wody

Gradient


ZA

b


0,0 min

20%

80%


25,0 min

45%

55%


25,1 min

100%

0%


30,0 min

Zatrzymać

Przepływ

1,0 ml / min

Długość fali

220 nm

Tom

20ul


5. Pakowanie i dostawa

Wysoka jakość usług Nasze pakowanie towarów nie zawiera żadnych informacji hormonalnych i może być wysyłane z różnych obszarów Chin. Obecnie stawka odprawy celnej towarów, którą wysyłamy do Stanów Zjednoczonych i Europy, wynosi 99%. Jeśli chodzi o Kanadę, Brazylię o dość wysokim obszarze zamknięcia klamry, mamy także nowy sposób na przejście przez odprawę celną. Mamy również całkowicie przesłać politykę do niektórych obszarów.Hot Tags: ludzkie peptydy ghrp-6 5 mg / fiolka, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

You Might Also Like