GHRP-6

GHRP-6 może obniżyć tkankę tłuszczową, zwiększyć mięśnie, zwiększyć siłę i zwiększyć wytrzymałość. Ostatnio stały się popularne jako leki zwiększające wydajność. Korzyści ze zwiększonego poziomu hormonów G przez GHRP-6

Szczegóły produktu

Peptydy GHRP-6 do budowy mięśni

GHRP-6 jest gorącym peptydem sprzedaży, jesteśmy chińską fabryką specjalizującą się w tej dziedzinie od ponad 10 lat, i dostarczamy sterydy, peptydy, sarmy i inne produkty farmaceutyczne. Jeśli masz jakieś potrzeby, skontaktuj się z moim WhatsApp: +8613378646535 eleven11@chembj.com


GHRP-6

CAS: 87616-84-0

Czystość:> 99%

MW: 873,01

Wygląd: Biały proszek

MF: C46H56N12O6


Nazwa produktu

GHRP-6

Synonimy

Heksapeptyd uwalniający hormon wzrostu

Specyfikacja

5 mg / fiolka, 10 fiolek / zestaw; 10 mg / fiolka, 10 fiolek / zestaw

Wygląd

Liofilizowany biały proszek

MOQ

1 zestaw / 10 fiolek

Uszczelka

Liofilizowany proszek w 10 ml sterylnej butelce

Stosowanie

Heksapeptyd uwalniający hormon wzrostu tłuszczu Utrata masy mięśniowej


Opis

GHRP-6 może obniżyć tkankę tłuszczową, zwiększyć mięśnie, zwiększyć siłę i zwiększyć wytrzymałość. Ostatnio stały się popularne jako leki zwiększające wydajność. Korzyści ze zwiększonego poziomu hormonów G poprzez stymulację GHRP-6 obejmują: wzrost siły, utratę masy mięśniowej i tkanki tłuszczowej, odmłodzenie i wzmocnienie stawów, tkanki łącznej i masy kostnej. Głównym zastosowaniem GHRP-6 jest zapewnienie zwiększonego poziomu GH, co również powoduje zwiększenie poziomów IGF-1. Pomaga to w utracie tkanki tłuszczowej, aw niektórych przypadkach wspomaga również przyrost mięśni. Ogólnie rzecz biorąc, użycie GHRP jest wybierane jako alternatywa dla użycia GH i rzadko jest łączona z GH.


GHRP 6 powder


Stosowanie

Pomimo tego, że GHRP-6 zajmuje trzecie miejsce w klasie pod względem siły uwalniania GH, nadal jest silnym GHRP i może być przyjmowany 2-3 razy dziennie. Chociaż istnieje niewielki problem, wykazano, że GHRP-6 nie jest tak skuteczny w obecności podwyższonego poziomu glukozy we krwi. W rezultacie uważam, że najlepszą praktyką w dawkowaniu GHRP-6 jest dawkowanie 2 godziny po ostatnim posiłku i 30 minut przed przyjęciem jakiegokolwiek pokarmu, aby żadne interakcje nie osłabiły efektu GHRP-6. Biorąc to pod uwagę, GHRP-6 można przyjmować 2-3 razy dziennie (około 3 godziny między wstrzyknięciami), aby uzyskać maksymalną skuteczność w zakresie 100mcg-200mcg na dawkę. Poza tymi dawkami GHRP-6 nie okazał się bardziej skuteczny. Te punkty nasycenia powodują, że będziesz chciał rozbić czas podawania leku w ciągu dnia, aby umożliwić usunięcie receptorów.


Dawkowanie

GHRP-6 to preparat do wstrzykiwania na bazie wody, który musisz wymieszać z wodą i przechowywać. Pamiętaj, że ważne jest prawidłowe przechowywanie GHRP-6 po wymieszaniu - w lodówce. Powinno być dobre przez 3-4 tygodnie, więc mieszaj tylko to, co zamierzasz wykorzystać w tym czasie.

Po ostrożnym wymieszaniu ten związek jest zazwyczaj wstrzykiwany podskórnie

dzięki sworzni Slin. Aby uzyskać najlepsze wyniki, należy je przyjmować codziennie, a użytkownicy zazwyczaj wykonują kilka wstrzyknięć dziennie, aby je spakować. Co ciekawe, GHRP-6 działa najlepiej, gdy bierze się go, gdy poziom cukru we krwi jest niski, i nie należy nic jeść przez godzinę po użyciu.

W przypadku stosowania pojedynczego, użytkownicy będą biegać 100-400 mikrogramów (mcg) na zastrzyk, a jeśli zostaną ułożone z innym hormonem GH, dawki mogą zostać zmniejszone o połowę.


Podanie

GHRP-6 może skutecznie zapewnić znaczny wzrost produkcji GH. Zwykle przyjmuje się 2-3 razy dziennie przez wstrzyknięcie w czasie, gdy poziom cukru we krwi nie jest podwyższony. Koszt jest zazwyczaj umiarkowany. Jedynym powszechnym potencjalnym niepożądanym skutkiem ubocznym jest zwiększony głód. GHRP-2 zasadniczo działa dokładnie jak grelina. Może wywoływać spożycie pokarmu i stymulować wydzielanie GH. Po wlewie GHRP-2 powoduje, że poziomy GH zwiększają się znacznie i indukują wydzielanie komórek cAMP tak, jak ma to miejsce w GRF. GHRP-6 może również zapewniać korzyści, których nie ma GH, poprzez działanie na receptor greliny w różnych tkankach organizmu.


Typowe efekty HGH byłyby odczuwalne podczas stosowania GHRP-6: redukcja tkanki tłuszczowej, zwiększenie masy mięśniowej, zwiększenie siły, zwiększenie wytrzymałości oraz zwiększenie tempa gojenia, poprawa jakości snu i ogólne zwiększenie dobrostanu i zdrowia.


Po co kupować produkty z naszej strony?

1. Mamy doświadczenie w eksporcie sterydów, jak wiesz, UE kładzie na nie duży nacisk, a Ty musisz znaleźć doświadczonego partnera, który zapewni Cię;


2. Jakość: Nasza firma jest profesjonalną wiodącą fabryką w Chinach w obszarze farmaceutycznym, mieliśmy stabilnych klientów i eksportowaliśmy do Niemiec, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, USA, Australii, Bliskiego Wschodu i innych krajów. Możemy dostarczyć dobrych referencji o naszej firmie . Jeśli chodzi o jakość produktów, jesteśmy pewni, że mogą Cię zadowolić.


3. Pakiet: Profesjonalne opakowanie z profesjonalnymi materiałami.


4. Dostawa: Mamy produkty w magazynie i dostarczymy je wkrótce po przybyciu Twojej PO. W międzyczasie podamy Ci numer śledzenia, abyś mógł dokładnie znać lokalizację produktów. Będziemy śledzić produkt, dopóki go nie dotrą; Wybieramy dla Ciebie najlepszą usługę kurierską, a przy dostawie około 5-7 dni roboczych.


5. Usługa: najlepsza usługa z obsługą posprzedażną i konsultacjami, mamy doskonałe podejście do obsługi klienta, w przeciwieństwie do większości witryn, jesteśmy stale dostępni za pośrednictwem gorącej linii sprzedaży, poczty e-mail, skype lub MSN i zawsze odpowiadamy na e-maile w ciągu 30 minut .


Produkty powiązane:

Cypionian testosteronu

Dianabol

SR9009

MGF

Fenylopropionian testosteronu

Anavar

LGD4033

CJC-1295 z przetwornikiem cyfrowo-analogowym

Propionian testosteronu

Anadrol

MK2866

GHRP-2

Octan trenbolonu

Cypionian boldenonu

Cardarine

GHRP-6

Sustanon 250

T3

YK11

Heksarelin

Trenbolon Enanthate

Trenbolon Hex

s4 (anadaryna)

TB50

Dekanian nandrolonu

T4

Rad140

Oksytocyna

Nandrolon fenylopropionian

Sildenafil (viagra)

MK677

HGH 176-191

Równowaga

Cytrynian tamoksyfenu

Aicar

igf-1 LR3

Propionian Masteron

Eksemestan

S-23

PT-141

Masteron Enanthate

Anastrozol

sr9011

Melanotan-2

Winstrol

Letrozol

lgd-3033

BPC157

Hot Tags: ghrp-6, Chiny, producenci, dostawcy, fabryki, hurtownia

Zapytanie

You Might Also Like