Peptyd gonadoreliny

Gonadorelina jest agonistą hormonu uwalniającego gonadotropinę (agonistą GnRH), który jest stosowany w medycynie płodności oraz w leczeniu braku miesiączki i hipogonadyzmu.

Szczegóły produktu

sklep ze sterydami

Peptydy gonadoreliny do budowy mięśni z bezpieczną dostawą

Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.com


Nazwa produktu: Gonadorelin

Sekwencja: His-Trp-Ser-Tyr-Gly-Leu-Arg-Pro-Gly-NH2

Alias: Gonacorelin Diacetate, Man Diacetate Salt

CAS: 34973-08-5

MF: C55H75N17O13

MW: 1182,29

Czystość: 99,6%

Wygląd: biały proszek

Specyfikacja: 2 mg / fiolka, 10 mg / fiolka

Przechowywanie: Liofilizowane peptydy, chociaż stabilne w temperaturze pokojowej przez 3 miesiące, powinny być przechowywane w stanie osuszonym poniżej -18 ° C. Po odtworzeniu peptydu należy go przechowywać w temperaturze 4 ° C między 2-21 dniami i do wykorzystania w przyszłości poniżej -18 ° C .


Szczegółowy opis octanu Gonadorelina:


Jest to syntetyczny dekapeptyd wytworzony przy użyciu syntezy peptydów w fazie stałej. GnRH jest odpowiedzialny za uwalnianie hormonu folikulotropowego i hormonu leutynizującego z przedniej części jamy ustnej.


GnRH jest dostępny w postaci chlorowodorku gonadoreliny) i tetrahydratu dioctanu gonadoreliny do wstrzykiwania. Badania opisały, że jest on wykorzystywany przez układ pompy infuzyjnej w celu wywołania owulacji u pacjentów z hipogonadyzmem podwzgórza. Jest również stosowany w medycynie weterynaryjnej jako leczenie bydła z torbielowatą chorobą jajników.


Jak to działa?


Gonadorelina jest hormonem wytwarzanym naturalnie przez podwzgórze w mózgu. Jest również znany jako hormon uwalniający gonadotropinę lub GnRH.

Gonadorelin stymuluje przysadkę mózgową do uwalniania hormonów płciowych - hormonu luteinizującego (LH) i hormonu folikulotropowego (FSH). U kobiet FSH stymuluje produkcję estrogenów i rozwój jaj w jajnikach. LH stymuluje jajniki, aby uwolnić jajo (owulacja). U mężczyzn LH stymuluje jądra do produkcji hormonu testosteronu, a FSH stymuluje jądra do produkcji nasienia.

Gonadorelin podaje się we wstrzyknięciu, aby sprawdzić, czy przysadka mózgowa wytwarza LH i FSH na prawidłowym poziomie. Może to pomóc w diagnozie różnych zaburzeń hormonalnych, w tym niepłodności, opóźnionego dojrzewania i hipogonadyzmu.


Gonadorelin Fuction:


Gonadorelina jest hormonem wytwarzanym naturalnie przez podwzgórze w mózgu. Jest również znany jako hormon uwalniający gonadotropinę lub GnRH.


Gonadorelin stymuluje przysadkę mózgową do uwalniania hormonów płciowych - hormonu luteinizującego (LH) i hormonu folikulotropowego (FSH). U kobiet FSH stymuluje produkcję estrogenów i rozwój jaj w jajnikach. LH stymuluje jajniki, aby uwolnić jajo (owulacja). U mężczyzn LH pobudza jądra do produkcji TESTU hormonalnego, a FSH stymuluje jądra do produkcji nasienia.


Gonadorelin podaje się we wstrzyknięciu, aby sprawdzić, czy przysadka mózgowa wytwarza LH i FSH na prawidłowym poziomie. Może to pomóc w diagnozie różnych zaburzeń hormonalnych, w tym niepłodności, opóźnionego dojrzewania płciowego i hipogonadyzmu.


Dawkowanie Gonadorelina:


Gonadorelinę podaje się w pojedynczym wstrzyknięciu pod skórę lub do żyły.

Próbki krwi do pomiaru poziomów LH i FSH we krwi są zwykle pobierane 15 minut przed wstrzyknięciem gonadoreliny, bezpośrednio przed wstrzyknięciem, a następnie 15, 30, 45, 60 i 120 minut po wstrzyknięciu.

Proszek gonadoreliny

Nasze atuty :


1. Pakowanie

Profesjonalne opakowanie z profesjonalnymi materiałami, a my damy klientom kilka sposobów pakowania po skontaktowaniu się ze mną za pośrednictwem mojego e-maila.


2. Jakość

Nasza firma jest profesjonalną wiodącą fabryką w Chinach w obszarze farmaceutycznym, każda partia proszków steroidowych musi zostać przetestowana przez nasz dział kontroli jakości (QC), zanim będzie mogła sprzedać.


3. Dostawa

Możemy spakować twoje proszki w ciągu 48 godzin po dokonaniu płatności, a odpowiedni obraz paczki twoich proszków zostanie wysłany do Ciebie.


4. Cena

Najlepsze ceny, na pewno będziesz zadowolony, im więcej kupisz, tym bardziej uzyskasz konkurencyjne ceny.


5. Płatność

T / T, paypal, Money Gram, Bitcoin, Western Union


Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.comLista produktów powiązanych:


Peptyd Specyfikacja Peptyd specyfikacja
MGF 2 mg / fiolkę Ipamorelin 2 mg / fiolkę
PEG MGF 2 mg / fiolkę Heksarelin 2 mg / fiolkę
CJC-1295 z przetwornikiem cyfrowo-analogowym 2 mg / fiolkę Sermorelin 2 mg / fiolkę
CJC-1295 bez DAC 2 mg / fiolkę Oksytocyna 2 mg / fiolkę
PT-141 10 mg / fiolkę TB500 2 mg / fiolkę
Melanotan I 10 mg / fiolkę pentadekapeptyd BPC 157 2 mg / fiolkę
Melanotan II 10 mg / fiolkę Fragment 176-191 2 mg / fiolkę
GHRP-2 5 mg lub 10 mg / fiolkę Tryptorelina 2 mg / fiolkę
GHRP-6 5 mg lub 10 mg / fiolkę Tesamorelin 2 mg / fiolkę
Gonadorelin 2 mg lub 10 mg / fiolkę AOD-9604 2 mg / fiolkę
DSIP 2 mg / fiolkę Follistatyna 344 1 mg / fiolkę
Selank 5 mg / fiolkę SNAP-8 Dostosowane

 

Hot Tags: peptyd gonadorelin, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

You Might Also Like