Heksarelinowe ludzkie peptydy wzrostowe

Heksarelin jest syntetycznym środkiem pobudzającym wydzielanie hormonu wzrostu, strukturalnie podobnym do GHRP-6, który znajduje się w rodzinie czynników wzrostu znanych jako peptydy uwalniające hormon wzrostu lub GHRP. Wyniki kilku badań przeprowadzonych na myszach i szczurach doprowadziły do wniosku, że Hexarelin jest jednym z najpotężniejszych peptydów uwalniających GH. Hexarelin, w przeciwieństwie do GHRP-6, nie zwiększa apetytu ze względu na niezdolność do drastycznego zwiększenia poziomu greliny, co jest odpowiedzialne za zwiększony apetyt i szybsze opróżnianie żołądka. Hexarelin to syntetyczny środek pobudzający wydzielanie hormonu wzrostu z sześciu aminokwasów.

Szczegóły produktu


1. Wprowadzenie do produktu

Zapraszamy do kontaktu z Morgan f lub więcej szczegółów. Whatsapp: +8617725670492, e-mail: liuxf@yccreate.com.


2. Dane techniczne:


Nazwa produktu: Hexarelin


Inne nazwy: octan heksarelinu
CAS: 140703-51-1
Sekwencja: His-D-2-Me-Trp-Ala-Trp-D-Phe-Lys-NH2
MF: C47H58N12O6
MW: 884,04
Czystość (HPLC): 99,00%
Pojedyncze zanieczyszczenie (HPLC): maks. 0,5%
Skład aminokwasowy: ± 10% wartości teoretycznej
Zawartość peptydu (N%): ≥80,0%
Zawartość wody (Karl Fischer): ≤ 8,0%
Zawartość octanu (HPIC): ≤10,0%
Obrót właściwy (20 / D): -55.0 ~ -65,0 ° (c = 1 1% HAc)
MS (ESI): Spójny
Bilans masy: 95,0 ~ 105,0%
Wygląd: Biały proszek
Zastosowanie: półprodukty farmaceutyczne.
Pakowanie: 2 mg / fiolka, 5 mg / fiolka, 10 fiolek / zestaw3. Zastosowania:


Opis

Heksarelin ma poziom czystości peptydu, który przekracza 99,0%, jak określono za pomocą HPLC. Peptyd ten został zsyntetyzowany bez dodatków i jest dostarczany w postaci białego liofilizowanego (liofilizowanego) proszku.Heksarelin (HEX) jest peptydem pobudzającym wydzielanie hormonu wzrostu, strukturalnie podobnym do GHRP-6, w rodzinie czynników stymulujących uwalnianie hormonu wzrostu (GH). Heksarelin może być stosowany medycznie w leczeniu niedoboru GH. Hexarelin staje się popularnym wyborem jako lek zwiększający wydajność.

Ze względu na zdolność Hexarelin do zwiększania wydzielania naturalnego hormonu, większość jego efektów jest podobna do syntetycznego GH, choć w nieco mniejszym stopniu.


Jak to działa?

Gdy Hexarelin jest podawany w zastrzyku podskórnym, aktywuje przysadkę mózgową za pomocą pulsu, podobnie jak GHRP-6, i pomaga w krążeniu hormonu wzrostu w organizmie. W przeciwieństwie do GHRP-6, nie wywołuje żadnych skutków ubocznych związanych z głodem. Heksarelin ma zdolność nie tylko do podnoszenia poziomu GH w organizmie, ale także do tłumienia somatostatyny, która jest głównym winowajcą, który hamuje uwalnianie GH. Oznacza to, że będzie więcej GH w obfitości. Ponadto hexarelin jest najsilniejszym dostępnym GHRP, więc użytkownicy powinni zauważyć, że desensytyzacja może nastąpić znacznie szybciej niż inne GHRP. To sprawia, że jest on mniej idealny do długotrwałego użytkowania, ale dzięki zdolności heksareliny do podnoszenia zdrowego poziomu IGF-1 i GH może on działać idealnie jako narzędzie PCT dla osób wychodzących z syntetycznego cyklu GH / IGF-1. Nie należy lekceważyć siły działania tego peptydu, co wiąże się ze wzrostem produkcji kortyzolu oraz prolaktyny. Nie ma nic zbliżonego do tego, co można zobaczyć na podwyższonym poziomie stosowania sterydów, ale w porównaniu z innymi GHRP ma największe powinowactwo do podniesienia poziomu kortyzolu / prolaktyny.

Dawkowanie i użycie

Heksarelin występuje w postaci liofilizowanego proszku, podobnie jak inne peptydy GHRP, a przechowywanie powinno odbywać się w chłodnym, suchym miejscu, aż do rozpuszczenia i umieszczenia w lodówce. Do rekonstytucji proszku stosuje się wodę bakteriostatyczną, a strzykawka insulinowa jest preferowaną metodą podawania wstrzyknięć podskórnych heksareliny. Użytkownicy zauważą, że 200mcgs to dawka nasycenia heksareliną, a po kilku tygodniach użytkowania może nastąpić całkowite odczulenie. Odnotowano również sporadyczne zaostrzenie przysadki przy dawkowaniu znacznie przekraczającym dawki nasycenia. Odczulanie można łatwo usunąć, robiąc sobie przerwę od stosowania heksaliny przez kilka dni do kilku tygodni. Ten GHRP jest najsilniejszy, a ze względu na czynnik odczulający uważam, że optymalnym sposobem wykorzystania tego peptydu byłoby zmieszanie go w niskich dawkach z innymi GHRP, takimi jak GHRP2, GHRP6 lub iPamorelin. Łącząc niską dawkę hekseareliny z innym GHRP, zwiększysz swoją zdolność do zwiększania pulsu hormonu wzrostu. Połącz to z GHRH i masz synergiczną mieszankę, która uwolni GH bardziej efektywnie. W rzeczywistości dla syntetycznych użytkowników HGH może to być opłacalny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy na stosowanie mniej egzogennego GH przez połączenie go z heksareliną w cyklu GHRP + GHRH. W rezultacie wykorzystanie heksareliny w tym protokole określiłoby maksymalne uwalnianie GH w organizmie.4. szczegóły ochrony


Rozpuszczalność i przechowywanie:

Zaleca się odtworzenie liofilizowanej heksareliny w sterylnej wodzie, którą można następnie rozcieńczyć w innych roztworach wodnych. Liofilizowany heksarelin, chociaż stabilny w temperaturze pokojowej przez 3-4 tygodnie, powinien być przechowywany w stanie wysuszonym poniżej -18 ° C. Po rekonstytucji Hexarelin należy przechowywać w temperaturze 4 ° C poza bezpośrednim światłem przez 10-14 dni i do przyszłego użycia w temperaturze poniżej -18 ° C. Zapobiegaj powtarzającym się cyklom zamrażania i rozmrażania.5. Pakowanie i dostawa


1. Wysyłamy towar w ciągu 3 dni po otrzymaniu płatności. Jeśli chcesz anulować lub zmienić zamówienie, poinformuj mnie w ciągu 24 godzin po zakończeniu płatności ... Oboje możemy więc wykorzystać to, co najlepsze w złej okazji.


2. Wysyłamy zamówione przez nas towary przez EMS, DHL, UPS lub FedEx. Postanowimy wybrać kuriera zależnego od różnych krajów. Aby znaleźć najlepszy sposób dostawy towarów dla Ciebie.
3. Jak zwykle można dostać towar w ciągu 4-7 dni. Jeśli towary zostały zagubione lub nie zostały otrzymane z innych powodów, skontaktuj się ze mną natychmiast.
Cena fabryczna, czysty zastrzyk, najlepszy kredyt.


Hot Tags: heksarelinowe ludzkie peptydy wzrostu, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

You Might Also Like