Peptyd heksarelinowy

Peptydy uwalniające GH (GHRP) i ich niepeptydowe mimetyki są syntetycznymi cząsteczkami, które posiadają wyraźne, zależne od dawki i powtarzalne działanie uwalniające GH nawet po podaniu doustnym. Wszelkie potrzeby kontaktu: whatsapp: +8613378646535 e-maile: eleven11@chembj.com

Szczegóły produktu

sklep ze sterydami

Peptydy heksarelinowe do budowy mięśni z bezpieczną dostawą

Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.com


Nazwa produktu: Hexarelin

Synonimy: Examorelin

CAS: 140703-51-1

MF: C47H58N12O6

MW: 884,04

Czystość (HPLC): 98,0%

Wygląd: Biały proszek

Pojedyncze zanieczyszczenie (HPLC): maks. 0,5%

Skład aminokwasowy: ± 10% wartości teoretycznej

Zawartość peptydu (N%): ≥80,0%

Zawartość wody (Karl Fischer): ≤ 8,0%

Zawartość octanu (HPIC): ≤10,0%


Opis:


Heksarelin (HEX) jest peptydem pobudzającym wydzielanie hormonu wzrostu, strukturalnie podobnym do GHRP-6, w rodzinie czynników stymulujących uwalnianie hormonu wzrostu (GH). Może być stosowany medycznie w leczeniu niedoboru GH. Hexarelin staje się popularnym wyborem jako lek zwiększający wydajność.


Ze względu na zdolność Hexarelin do zwiększania wydzielania naturalnego hormonu, większość jego efektów jest podobna do syntetycznego GH, choć w nieco mniejszym stopniu. Efekty jego stosowania obejmują: wzrost siły, wzrost nowych włókien mięśniowych, zwiększenie wielkości już istniejących włókien mięśniowych, ochronę nerwową, odmłodzenie stawów, ochronę i gojenie. Ponadto receptory GH w tkance tłuszczowej (tłuszczowej) pozwalają na potencjalną redukcję tłuszczu przy użyciu Hexarelin. Wzrost krążącego GH poprzez stosowanie heksarelin powoduje wzrost poziomu insulinopodobnego czynnika wzrostu (IGF-1) w wątrobie. IGF-1 jest główną przyczyną wzrostu mięśni w odpowiedzi na stymulację GH.


Aplikacja Hexarelin:


1. Grelina jest czynnikiem regulującym apetyt wydzielanym z narządów obwodowych, który bierze udział w regulacji homeostazy energii poprzez wiązanie z receptorem, co powoduje wydzielanie hormonu wzrostu przez przysadkę mózgową. Szlak aktywowany przez wiązanie greliny z receptorem pobudzającym wydzielanie hormonu wzrostu, GHSR1a, reguluje aktywację kinazy białkowej aktywowanej dalej mitogenem, Akt, syntazy tlenku azotu i kaskad AMPK w różnych systemach komórkowych. Jedna z ważnych cech


2. GHSR1a wykazuje konstytutywną aktywność posiadającą podstawową aktywność pod nieobecność agonisty, powodując wysoki stopień internalizacji receptora, jak również aktywność sygnalizacyjną. Odwrotni agoniści receptora greliny mogą być szczególnie interesujący w leczeniu otyłości. dostarczyć sygnał toniczny wymagany do rozwoju normalnej wysokości, prawdopodobnie przez wpływ na oś GH.Funkcja i użycie


Heksarelin występuje w postaci liofilizowanego proszku, podobnie jak inne peptydy G-HRP, a przechowywanie powinno odbywać się w chłodnym, suchym miejscu, aż do rozpuszczenia i umieszczenia w lodówce. Do rekonstytucji proszku stosuje się wodę bakteriostatyczną, a strzykawka insulinowa jest preferowaną metodą podawania wstrzyknięć podskórnych heksareliny. Użytkownicy zauważą, że 200mcgs to dawka nasycenia heksareliną, a po kilku tygodniach użytkowania może nastąpić całkowite odczulenie. Odnotowano również sporadyczne zaostrzenie przysadki przy dawkowaniu znacznie przekraczającym dawki nasycenia. Odczulanie można łatwo usunąć, robiąc sobie przerwę od stosowania heksaliny przez kilka dni do kilku tygodni. Ta G-HRP jest najsilniejsza, a ze względu na czynnik odczulający uważa się, że optymalnym sposobem użycia tego peptydu byłoby zmieszanie go w niskich dawkach z innymi GHRP, takimi jak G-HRP2, G-HRP6 lub iPamorelin.


Zalety Hexarelin


Podobnie jak inne peptydy, heksarelin ma zdolność do wspomagania większej produkcji naturalnego hormonu wzrostu i nie zamyka produkcji zdolności organizmu do wytwarzania hormonu wzrostu. Ma również zalety, jak poniżej:


Najsilniejszy impuls z GHRP.

Zwiększ LBM (beztłuszczowa masa ciała).

Pomoc przy redukcji tłuszczu.

Zwiększ gęstość kości.

Właściwości przeciwstarzeniowe leczą skórę.

Właściwości ochronne serca wykazały, że leczą tkankę serca.


Dawkowanie i użycie:


Heksarelin występuje w postaci liofilizowanego proszku, podobnie jak inne peptydy GHRP, a przechowywanie powinno odbywać się w chłodnym, suchym miejscu, aż do rozpuszczenia i umieszczenia w lodówce. Do rekonstytucji proszku stosuje się wodę bakteriostatyczną, a strzykawka insulinowa jest preferowaną metodą podawania wstrzyknięć podskórnych heksareliny.


Użytkownicy zauważą, że 200mcgs to dawka nasycenia heksareliną, a po kilku tygodniach użytkowania może nastąpić całkowite odczulenie. Odnotowano również sporadyczne zaostrzenie przysadki przy dawkowaniu znacznie przekraczającym dawki nasycenia. Odczulanie można łatwo usunąć, robiąc sobie przerwę od stosowania heksaliny przez kilka dni do kilku tygodni.


Nasze zalety :

Jakość

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, zaawansowanej technologii i ciągłym badaniom, nasza jakość w pełni zaspokaja potrzeby rynku, aby sprostać wymaganiom klientów

Dostawa

kiedy potwierdzimy Twoją płatność, spakujemy Twoje produkty w ciągu 24 godzin, a my wyślemy je w ciągu 48 godzin, prześlemy Ci numer przesyłki i zdjęcie paczki.

Cena £

najlepsza cena zostanie Ci zapewniona, oczywiście, mój przyjacielu, kupisz więcej, nasza cena będzie bardziej przystępna, wyślemy ci prezent

Usługa

Twój numer zamówienia i zdjęcia zostaną wysłane do Ciebie za pośrednictwem poczty e-mail, a my powiemy Ci, aby wyszukać pojedynczą liczbę adresów URL, a my zawsze będziemy śledzić numer zamówienia.


Każdy kontakt wymaga

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.com


Lista produktów powiązanych:

Peptyd Specyfikacja Peptyd specyfikacja
MGF 2 mg / fiolkę Ipamorelin 2 mg / fiolkę
PEG MGF 2 mg / fiolkę Heksarelin 2 mg / fiolkę
CJC-1295 z przetwornikiem cyfrowo-analogowym 2 mg / fiolkę Sermorelin 2 mg / fiolkę
CJC-1295 bez DAC 2 mg / fiolkę Oksytocyna 2 mg / fiolkę
PT-141 10 mg / fiolkę TB500 2 mg / fiolkę
Melanotan I 10 mg / fiolkę pentadekapeptyd BPC 157 2 mg / fiolkę
Melanotan II 10 mg / fiolkę Fragment 176-191 2 mg / fiolkę
GHRP-2 5 mg lub 10 mg / fiolkę Tryptorelina 2 mg / fiolkę
GHRP-6 5 mg lub 10 mg / fiolkę Tesamorelin 2 mg / fiolkę
Gonadorelin 2 mg lub 10 mg / fiolkę AOD-9604 2 mg / fiolkę
DSIP 2 mg / fiolkę Follistatyna 344 1 mg / fiolkę
Selank 5 mg / fiolkę SNAP-8 Dostosowane
Hot Tags: peptyd hexarelin, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

You Might Also Like