Peptyd heksarelinowy

Heksarelin (HEX) jest peptydem pobudzającym wydzielanie hormonu wzrostu, strukturalnie podobnym do GHRP-6, w rodzinie czynników stymulujących uwalnianie hormonu (GH). Może być stosowany medycznie w leczeniu niedoboru GH.

Szczegóły produktu


Peptydy hormonalne Pure Release Hexarelin 2 mg na fiolkęNaszym celem jest proszek sterydowy, proszek sarmowy, półprodukty olejowe i proszek peptydów.

Hotsale: dianabol, deca, anavar, test e, tren a, primobolan, mk2866, CJC, GHRP itp.

Whatsapp + 8613302415760 Email cindy1114@yccreate.com

Możesz zadać nam pytanie, które wątpisz, a my odpowiemy w ciągu 12 godzin.
Do wyboru jest wiele różnych dyskretnych pakietów, możemy również doradzić, który pakiet i ekspres jest najbezpieczniejszy w Twoim kraju, zgodnie z naszym wieloletnim doświadczeniem.


Hexarelin Quick Details


Hexarelin ma zdolność do promowania większej produkcji naturalnego hormonu i nie zamyka produkcji zdolności organizmu do wytwarzania GH. Ma również zalety, jak poniżej:


Nazwa produktu Heksarelin
Alias Examorelin
Rozmiar jednostki 2 mg / fiolkę
CAS 140703-51-1
FORMUŁA MOLEKULARNA C47H58N12O6
WAGA MOLEKULARNA 887,04
CZYSTOŚĆ ≥99% (HPLC)
STAN FIZYCZNY Biały liofilizowany proszek
Stosowanie pomaga promować większą produkcję naturalnego hormonu
PRZECHOWYWANIE Liofilizowane peptydy, chociaż stabilne w temperaturze pokojowej przez 3 miesiące, powinny być przechowywane w stanie wysuszonym poniżej -18 ° C. Po odtworzeniu peptydu należy go przechowywać w temperaturze 4 ° C między 2-21 dniami i do wykorzystania w przyszłości poniżej -18 ° C.
Metody pakietowe setki pakietów ukrytych
Serwis pogwarancyjny Ciepła obsługa po sprzedaży przez całą dobę. Każde twoje pytanie zostanie rozwiązane w pierwszej kolejności tak szybko, jak to możliwe.
Sposób wysyłki FedEx, UPS, DHL, EMS, Fedex i tak dalej, drogą powietrzną lub morską. Wybierz najlepszy sposób wysyłki.
Czas dostawy dostawa szybko w dniu otrzymania płatności, zostanie dostarczona w ciągu 4-7 dni po śledzeniu
Metody Płatności Western union, pieniądze gram, bitcoin i przelew bankowy


Aplikacja Hexarelin


Heksarelin jest jednym z kilku syntetycznych analogów met-enkefaliny, które zawierają nienaturalne D-aminokwasy. Zostały one opracowane dla ich uwalniania hormonu wzrostu (GH), a następnie określane jako sekrety GH. Brakuje im aktywności opioidowej, ale są silnymi stymulatorami uwalniania GH.


Te sekrety wydzielnicze różnią się od hormonu uwalniającego hormon wzrostu (GHRH lub GHRF) tym, że nie mają związku sekwencji i czerpią swoją funkcję poprzez działanie na zupełnie innym receptorze, receptorze greliny.


Heksarelin ma zdolność nie tylko do podnoszenia poziomu GH w organizmie, ale także do tłumienia somatostatyny, która jest głównym winowajcą, który hamuje uwalnianie GH. Oznacza to, że będzie więcej GH w obfitości.


Heksarelin ma zdolność do działania zarówno na przysadkę mózgową, jak i na podwzgórze. Wiadomo, że daje największe uwolnienie GH niż jakikolwiek inny GHRP , więc użytkownicy powinni zauważyć, że desensytyzacja może nastąpić znacznie szybciej niż inne GHRP.


Dawkowanie i użycie heksareliny


Heksarelin występuje w postaci liofilizowanego proszku, podobnie jak inne peptydy GHRP, a przechowywanie powinno odbywać się w chłodnym, suchym miejscu, aż do rozpuszczenia i umieszczenia w lodówce. Do rekonstytucji proszku stosuje się wodę bakteriostatyczną, a strzykawka insulinowa jest preferowaną metodą podawania wstrzyknięć podskórnych heksareliny.


Użytkownicy zauważą, że 200mcgs to dawka nasycenia heksareliną, a po kilku tygodniach użytkowania może nastąpić całkowite odczulenie. Odnotowano również sporadyczne zaostrzenie przysadki przy dawkowaniu znacznie przekraczającym dawki nasycenia. Odczulanie można łatwo usunąć, robiąc sobie przerwę od stosowania heksaliny przez kilka dni do kilku tygodni.


Hexarelin Storage


Liofilizowany heksarelin, chociaż stabilny w temperaturze pokojowej przez 3 tygodnie, powinien być przechowywany w stanie wysuszonym poniżej -18 ° C. Po rekonstytucji Hexarelin należy przechowywać w temperaturze 4 ° C w ciągu 2-7 dni, a do przyszłego użycia w temperaturze poniżej -18 ° C. W przypadku długotrwałego przechowywania zaleca się dodanie białka nośnikowego (0,1% HSA lub BSA).


Hexarelin peptides


 

Przewaga konkurencyjna


Produkcja profesjonalna:

Jesteśmy legalnym i profesjonalnym producentem farmaceutycznym specjalizującym się w proszkach hormonalnych, steroidach, płynach do wstrzykiwania, peptydach, surowcach farmaceutycznych i ich produktach pośrednich. Nasza firma integruje badania i rozwój, produkcję, obsługę i marketing w organiczną całość. Wszystkie produkty są produkowane w ramach
Warunki GMP zgodnie ze Standardową Procedurą Operacyjną (SOP), a nie z małych podziemnych laboratoriów lub czarnych rynków, więc jakość jest gwarantowana. Posiadamy uprawnienia do eksportu i importu oraz mamy doświadczenie w eksporcie od ponad 10 lat.

Minimalne zamówienie:
10-100 gramów. Min. Opakowanie każdego proszku wynosi 10 g lub 100 g, ale niektóre drogie proszki można kupić w kilku gramach.

Metoda płatności:
Western Union, Money Gram, Bitcoin, T / T.

Dostawa profesjonalna:
Preferowany jest kurier (EMS, DHL, Fedex, UPS, TNT), zamówienie zbiorcze można negocjować w terminie 5–7 dni roboczych. Numer śledzenia jest dostępny, możemy zapewnić Ci najnowsze śledzenie naszych klientów, aby sprawdzić ważność dostawy, jeśli zajdzie taka potrzeba.
Dyskretnie pakowane: można zagwarantować bezpieczny i profesjonalny ukryty pakiet.

Wiele w magazynie:
Większość proszków jest w magazynie. Eksportujemy ponad 1000 kilogramów proszku roidowego miesięcznie.
Wysoka stawka dostawy: Nasze opakowanie towarów nie zawiera żadnych informacji o hormonach i może być wysyłane z różnych obszarów Chin. Obecnie stawka odprawy celnej towarów, którą wysyłamy do Stanów Zjednoczonych i Europy, wynosi 99%. Jeśli chodzi o Kanadę, Brazylię o dość wysokim obszarze zamknięcia klamry, mamy także nowy sposób na przejście przez odprawę celną. Mamy również całkowicie przesłać politykę do niektórych obszarów.


Opakowanie

 

Mamy profesjonalny zespół ds. Pakietów

Używamy ukrytych pakietów zaprojektowanych według różnych ilości i różnych krajów.

Wybrane zostaną najlepsze sposoby pakowania, możesz wysłać zdjęcie paczki do wyboru przed wysyłką

Możemy również korzystać z pakietów, jak twój umysł, może być wykonany dla Ciebie

Pakiet ma optymalny rozmiar i nie zawiera informacji o nazwie lub zawartości organizacji.

 

Dostawa i wysyłka

 

1. wysyłamy towar w ciągu 1-2 dni po dokonaniu płatności.
2. wysyłamy towary przez UPS, EMS, DHL, TNT lub FEDEX. Wybierzemy najlepszego kuriera zależnego od różnych krajów i odnajdziemy bezpieczny sposób dostarczenia towarów dla Ciebie.
3. Podobnie jak Rosja, Australia, Kanada, zwyczaje są bardzo surowe, ale możemy zapewnić 100% dostawy.
4. Jak zwykle możesz dostać towar w ciągu 4-7 dni. Jeśli towary zostały zgubione lub nie zostały odebrane z innych powodów, wyślemy je ponownie.
Mamy wielu stałych klientów na całym świecie i mamy nadzieję nawiązać z Tobą długoterminową współpracę. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt z nami, dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Twoje życzenie. dzięki.

Aby uzyskać więcej informacji, pls skontaktuj się z whatsapp +8613302415760 e-mail cindy1114@yccreate.comHexarelin

Hot Tags: peptyd hexarelin, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

You Might Also Like