Ipamorelin Peptides 2 Mg Powder

Ipamorelin (lub NNC 26-0161) należy do peptydów regulatorowych, ponieważ jest to białko uwalniające GH; Jego łańcuch jest dość krótki i składa się tylko z pięciu aminokwasów. Jego masa cząsteczkowa / masa wynosi 711,86, a jego wzór cząsteczkowy to C38H49N9O5. Ipamorelin został zsyntetyzowany jako innowacyjny i nowatorski mimetyk greliny, dlatego posiada zdolność zwiększania motoryki żołądka. Obecnie trwa kilka badań klinicznych nad ipamorelinem. Pierwsze badania nad peptydami HGr, w tym NNC 26-0161, rozpoczęły się na początku lat 90-tych. Również ten związek badawczy jest selektywnym środkiem pobudzającym agonistę receptora G-hormonu i greliny. Podobnie jak inne białka ipamorelin reaguje z receptorami GHRP-podobnymi, uwalniając hormon wzrostu z przysadki mózgowej. Ale w przeciwieństwie do kilku innych peptydów o charakterze hormonów pentapeptyd nie uwalnia takiej samej objętości takich związków jak kortyzol i acetylocholina, co czyni go bardzo dobrym kandydatem do przyszłych badań. Co więcej, NNC 26-0161 jest bardziej stabilną formą greliny i ma dłuższy okres półtrwania, i powoduje efekt wtórny, powodując pobudzenie neuronów.

Szczegóły produktu


1. Wprowadzenie do produktu

Zapraszamy do kontaktu z Morgan f lub więcej szczegółów. Whatsapp: +8617725670492, e-mail: liuxf@yccreate.com.


2. Dane techniczne:

Inna nazwa: L-lizynamid, 2-metyloalanylo-L-histydylo-3- (2-naftalenylo) -D-alanylo-D-fenyloalanyl-;

Numer rejestru CAS: 170851-70-4

Wzór cząsteczkowy: C38H49N9O5
Masa cząsteczkowa: 711,853

Wygląd: biały lub białawy krystaliczny proszek

Czystość: 99% MIN

Standard: USP / BP / CP / EP

Zapach: bez zapachu3. Zastosowania:


Ipamorelina jest interesującym peptydem przyjmowanym 300mcg dwa razy dziennie lub możesz obniżyć dawkę na 3 razy dziennie, efektami ubocznymi są wysypki.

Polecam przyjmowanie tego na 30 minut przed treningiem, z użyciem sprzętu, Ipamorelin to nowy i silny syntetyczny pentapeptyd, który ma wyraźne i specyficzne właściwości hormonalne (GH).

W celu zbadania wpływu na szybkość wzrostu kości podłużnej, masę ciała i uwalnianie GH, Ipamorelin w różnych dawkach (0, 18, 90 i 450 μg / dzień) wstrzykiwano trzy razy dziennie przez 15 dni w celu zbadania osobników, po podaniu dożylnym Tetracyklina

znakowanie w dniach 0, 6 i 13, LGR określano przez pomiar odległości między odpowiednimi prążkami fluorescencyjnymi w metafizie bliższej kości piszczelowej.


Ipamorelin to trzecia generacja GHRP za GHRP-6 i GHRP-2. Ipamorelin ma bardzo podobne właściwości GHRP-2: nie ma właściwości lipogenicznych greliny i nie sprzyja głodowi. Ipamorelina działa synergistycznie, gdy jest stosowana podczas pulsu hormonu uwalniającego hormon wzrostu (GHRH) lub gdy jest podawana razem z GHRH lub analogiem, takim jak Sermorelina lub zmodyfikowany GRF 1-29 (czynnik uwalniający wzrost, aminokwasy 1-29).

Synergia wynika zarówno z tłumienia somatostatyny, jak iz faktu, że IPamorelina zwiększa uwalnianie GH na somatotrop, podczas gdy GHRH zwiększa liczbę somatotropów uwalniających GH. Z drugiej strony, Ipamorelin jest podobny do GHRP-6, ponieważ oba uwalniają GH przy bardzo podobnej sile minus efekty uboczne GHRP-6.

Zarówno GHRP-6, jak i GHRP-2 powodują uwalnianie i wzrost poziomu kortyzolu i prolaktyny, jednak Ipamorelin tylko selektywnie uwalnia GH w dowolnej dawce. Ipamorelin ma podobną funkcjonalność jak Hexarelin i w porównaniu z innymi peptydami, jest o wiele bardziej stabilną formą greliny i ma dłuższe okresy półtrwania wynoszące co najmniej dwie godziny i powoduje efekt wtórny, powodując pobudzenie neuronów.

Ipamorelina zależnie od dawki zwiększyła LGR z 42 μm / dobę w grupie otrzymującej nośnik do 44, 50 i 52 μm / dzień w grupach leczonych.


4. szczegóły ochrony


COA:

Imię Ipamorelin
Nr CAS 170851-70-4
Sekwencja Aib-His-D-2-Nal-D-Phe-Lys-NH2
Formuła molekularna C38H49N9O5
Waga molekularna 712.03
Wygląd biały proszek
Czystość (HPLC) ≥ 98,0%
Pojedyncze zanieczyszczenie (HPLC) ≤1,0%
Skład aminokwasowy ± 10% wartości teoretycznej
Zawartość peptydu (N%) ≥80,0%
Zawartość wody (Karl Fischer) ≤6,0%
Zawartość octanu (HPIC) ≤ 15,0%
MS (ESI) Zgodny
Bilans masy 95,0 ~ 105,0%
5. Pakowanie i dostawa

P1: Czy jakość Twojego produktu została zatwierdzona przez trzecie laboratorium?
Odp .: Tak, wszystkie produkty są ściśle testowane przez naszą QC, potwierdzone przez QA i zatwierdzone przez niezależne laboratorium w Chinach, USA, Kanadzie, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Francji itd. Będziesz więc pewien dobrej jakości, jeśli wybierzesz nas .
 
P2: Jak traktujesz reklamację dotyczącą jakości?
Odp .: Po pierwsze, nasz dział QC przeprowadzi ścisłe badania naszych produktów eksportowych za pomocą HPLC, UV, GC,
TLC i tak dalej, aby zmniejszyć problem jakości do zera. Jeśli wystąpi prawdziwy problem z jakością, spowodowany przez nas, wyślemy Ci darmowy towar w celu wymiany lub zwrotu straty.
 
P3: Czy akceptujesz zamówienie próbki?
Odp .: Tak, akceptujemy małe zamówienie od 10g, 100g i 1kg dla jakości oceny naszych towarów.

P4: Czy są jakieś zniżki?
Odp .: Tak, w przypadku większej ilości zawsze wspieramy lepszą cenę.

Hot Tags: peptydy ipamoreliny 2 mg proszku, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

Może ci się spodobać również