Ipamorelin

Ipamorelina jest pentypeptydem. Siła, którą wyświetla, może sprawić, że zwykły stary GH stanie się przestarzały. Ale to, co sportowcy i kulturyści naprawdę chcą wiedzieć, to co jest w stanie zrobić ten cudowny peptyd, w jaki sposób jest stosowany i jak ma się on do innych peptydów GHRP.

Szczegóły produktu

Peptydy Ipamoreliny do budowy mięśni

Ipamorelin

Rozmiar jednostki: 2 mgial

Ilość jednostek: 1 fiolka

Alias: 696: PN: WO2004005342 PAGE: 46 zastrzegane białko, Ipamorelin, NNC 26-0161

CAS: 170851-70-4

Wzór: C38H49N9O5

MW: 711,853

czystość: 99%

Wygląd: Biały liofilizowany proszek

Stopień: Klasa farmaceutyczna


Szybkie Szczegóły:

Nazwa produktu

Ipamorelin

Synonimy

IpoMarelin; octan IpaMorelin; Aib-His-D-2-Nal-D-Phe-Lys-NH2; 170851-70-4

CAS

170851-70-4

MF

C38H49N9O5

MW

711,863

EINECS

Nie dotyczy

Kategorie produktów

Peptydy

Wygląd

Biały liofilizowany proszek

Czystość

98,49% według HPLC

Specyfikacja

2 mg / fiolka

Przechowywanie

Liofilizowana Ipamorelin jest stabilna w temperaturze pokojowej przez 90 dni; jednak powinien być przechowywany w zamrażarce poniżej -8 ° C przez dłuższy czas. Po odtworzeniu Ipamorelin należy przechowywać w lodówce w temperaturze nieprzekraczającej 36 F.

Stosowanie

Ipamorelin jest selektywnym wydzielaczem hormonu wzrostu i agonistą receptora greliny.


Opis:

Ipamorelina jest pentypeptydem. Siła, którą wyświetla, może sprawić, że zwykły stary GH stanie się przestarzały. Ale to, co sportowcy i kulturyści naprawdę chcą wiedzieć, to co jest w stanie zrobić ten cudowny peptyd, w jaki sposób jest stosowany i jak ma się on do innych peptydów GHRP.


Ipamorelin to fascynujące odkrycie nowego budowania mięśni, które przyciąga uwagę w świecie kulturystyki. Jest to syntetyczny peptyd, który ma silne właściwości uwalniania hormonu wzrostu. A te właściwości uwalniania GH są interesujące dla sportowców i kulturystów, ponieważ mogą one spowodować ogromną różnicę w ilości mięśni, które można hodować i jak szybko spalamy tłuszcz.


ipamorelin


Podanie:

Wykazano, że Ipamorelin jest zarówno bardzo silna, jak i bardzo selektywna w sytuacjach in vivo i in vitro, a także wykazała dobre bezpieczeństwo i tolerancję w badaniach klinicznych u ludzi.


Badania wykazały, że Ipamorelin jest specyficzny dla hormonów, co oznacza, że hormony przysadki, takie jak kortyzol, nie ulegają zmianie. W jednym badaniu stwierdzono, że młode dorosłe samice szczurów zwiększyły masę kostną z powodu 12 tygodni leczenia ipamoreliną. Peptyd ten w porównaniu z innymi peptydami uwalniającymi hormony zapewnia korzyści bez konieczności radzenia sobie z możliwymi negatywnymi skutkami ubocznymi.


Ipamorelin teoretycznie może zwiększać acetylochloinę lub kortyzol, gdy jest stosowany w wyższych dawkach. Jednak wzrost acetylochloiny lub kortyzolu jest jeszcze bardziej prawdopodobny w przypadku GHRP-2 i GHRP-6. W rzeczywistości, w przypadku Ipamoreliny, wzrost poziomu acetylocholiny i kortyzolu w osoczu był niewielki lub nie wystąpił nawet przy wstrzyknięciach ponad 200 razy wyższych niż dawka skuteczna dla porównywalnego uwalniania GH.


To wyraźnie dowodzi, że Ipamorelin jest pierwszym udanym agonistą lub substancją chemiczną receptora GHRP, który wiąże się z receptorem komórki i wyzwala odpowiedź tej komórki ze specyficzną selektywnością dla promocji uwalniania GH.


Kolejną zaletą Ipamorelin jest to, że nie powoduje nagłych skoków prolaktyny ani kortyzolu, jak GHRP-2 i GHRP-6. Ipamorelin jest wolniejszy w dostawie w przeciwieństwie do GHRP, które zwiększają poziomy GH w szybszym tempie. Wolniejsze uwalnianie jest bardziej naturalne i ma bardziej trwały efekt.


Funkcje:

iPamorelin jest bardzo podobny do GHRP-6, ponieważ zwiększa grelinę i celuje w określony puls GH. Jednakże, w przeciwieństwie do GHRP-6, nie wydaje się, aby nastąpił wzrost głodu, który często występuje w GHRP-6. Co ważniejsze, nie ma wpływu na kortyzol i tylko na poziomy hormonu wzrostu w osoczu (GH). W przeciwieństwie do wielu innych peptydów GH, takich jak Hexarelin, nie wydaje się, aby nastąpiło silne naruszenie odczulania. Oznacza to, że nie ma sensu, aby dawka nie poprawia naturalnego wydzielania GH.


Wraz z potężnymi zdolnościami uwalniania GH, iPamorelin jest również jednym z najdłużej dostępnych peptydów GH. Uwalnianie hormonu (GH) nie jest natychmiastowym skokiem, po którym następuje punkt szybkiego opadania, lecz powolne, stałe uwalnianie, które jest bardziej naturalne dla ciała.


Jak zrobić zamówienie:

Po pierwsze: daj mi znać, czego szukasz, ilości i kraju docelowego.

Po drugie: potwierdzasz wszystkie szczegóły i proponujesz nam zamówienie zakupu;

Po trzecie: Wysyłamy szczegółową cenę naszego produktu i oferujemy odpowiednie odniesienie do metody wysyłki.

Dalej: Potwierdzasz zamówienie i wpłacasz pieniądze 100% z góry i wysyłasz nam szczegółowy adres.

Po piąte: organizujemy wysyłkę zgodnie z Twoimi wymaganiami.

Po szóste: oferujemy obsługę posprzedażną po otrzymaniu przesyłki;


Produkty powiązane:

Cypionian testosteronu

Dianabol

SR9009

MGF

Fenylopropionian testosteronu

Anavar

LGD4033

CJC-1295 z przetwornikiem cyfrowo-analogowym

Propionian testosteronu

Anadrol

MK2866

GHRP-2

Octan trenbolonu

Cypionian boldenonu

Cardarine

GHRP-6

Sustanon 250

T3

YK11

Heksarelin

Trenbolon Enanthate

Trenbolon Hex

s4 (anadaryna)

TB50

Dekanian nandrolonu

T4

Rad140

Oksytocyna

Nandrolon fenylopropionian

Sildenafil (viagra)

MK677

HGH 176-191

Równowaga

Cytrynian tamoksyfenu

Aicar

igf-1 LR3

Propionian Masteron

Eksemestan

S-23

PT-141

Masteron Enanthate

Anastrozol

sr9011

Melanotan-2

Winstrol

Letrozol

lgd-3033

BPC157

Hot Tags: ipamorelin, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurtownia

Zapytanie

You Might Also Like