Liofilizowany proszek peptydowy PEG-MGF

Liofilizowany proszek peptydowy PEG-MGF

Liofilizowany Proszek Peptydowy PEG-MGF Porcelanowy Surowiec Sterydowy / Sarms / Peptydy sprzedaje on-line. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z Jasonem na: Email: ycyy06@yccreate.com WhatsApp : +8618042849221 słowa kluczowe: MGF, Mechano Growth Factor 1. Wprowadzenie produktu Nazwa produktu: Peg-mgf Metoda testu: HPLC ...

Szczegóły produktu

GORĄCA SPRZEDAŻ (2) _ 副本


Liofilizowany proszek peptydowy PEG-MGF

China Steroid Raws / Sarms / Peptides sprzedają online. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z Jasonem pod adresem: Email: ycyy06@yccreate.com WhatsApp : +8618042849221

słowa kluczowe: MGF, Mechano Growth Factor

1. Wprowadzenie produktu

Nazwa produktu: Peg-mgf

Metoda badania: HPLC

NR CAS: 158861-67-7

Peg-mgf MF: C50H69N15O9

Wygląd: Biały liofilizowany drobny proszek

Test: 99%

Specyfikacja: 2 mg / fiolkę

PEG-MGF (2)


2. Opis produktu:

PEG-MGF (Pegylated Mechano Growth Factor) jest jednym z moich ulubionych peptydów. W rzeczywistości jest to najlepszy wariant IGF na rynku, jeśli chodzi o wzrost witryny. W szczególności jest to połączenie IGF-1Ec, które jest odpowiedzialne zarówno za uszkodzoną regenerację mięśni, jak i wzrost komórek satelitarnych. Na początek pomyśl o wzroście mięśni, jak łączenie dużej układanki hormonalnej. Obraz staje się wyraźniejszy, gdy zrozumiemy, że układanka składa się z kawałków takich jak DHT, GH, IGF i MGF. Niektóre z tych hormonów są usuwane przez wątrobę w odpowiedzi na uszkodzoną tkankę mięśniową. Na przykład hormon wzrostu pomaga uwolnić insulinopodobny czynnik wzrostu. Jednym z wariantów insulinopodobnego czynnika wzrostu jest MGF, lepiej znany jako czynnik wzrostu mechanicznego. W przeszłości musiałaś polegać na swoim ciele, aby produkować IGF lub MGF naturalnie, ale już nie. Teraz, gdy naukowcy byli w stanie wyizolować i odtworzyć te łańcuchy peptydowe, kulturyści i sportowcy mogą szybciej się regenerować i zwiększać przerost, jak nigdy dotąd.


3. PEG-MGF COA:

Pozycja
Specyfikacja
Wynik
Wygląd
biały proszek
Zgodność
Identyfikacja
Pozytywny
Zgodność
Czystość (HPLC)
98,0% min
98. 84%
woda
Maks. 6,0%
4,5%
Bilans masy
95,0 ~ 105,0%
spełnia
Zawartość octanu (HPLC)
3,0% -8,0%
6,0%
Zawartość peptydu (n%)
80,0% min
88,85%
pojedyncze zanieczyszczenie (HPLC)
1,0% max
0,64%


4. Korzyści PEG-MGF:

  • Zwiększ rozmiar i siłę mięśni.

  • MGF ma ogromny potencjał w dopingu w sporcie.

  • Pomoc w leczeniu związanej z wiekiem utraty siły mięśniowej

  • Hormon wzrostu znany jako „mechaniczny czynnik wzrostu” (MGF) wykazywał zwiększoną masę mięśniową.


5. Dawkowanie PEG-MGF:

1 PEG MGF występuje w postaci białego, delikatnego proszku, który należy rozpuścić w wodzie bakteriostatycznej i przechowywać w lodówce. Przechowywać w lodówce do 6 miesięcy. Unikać narażenia na ciepło lub światło słoneczne.

2. Średnia dawka wynosi 1000 mcg na 24 godziny; częstotliwość 2-3 razy w tygodniu. Lek wstrzykuje się podskórnie na 1-2 godziny przed treningiem, aby naśladować wydzielanie fizjologiczne. Czas trwania cyklu wynosi 5-6 tygodni. Najlepiej jest podawać 3 razy w tygodniu, a optymalny jest 1 ml wody BA na każde 2 mg.


6. Produkty powiązane:

obraz

1234_ 副本


Hot Tags: liofilizowany peptyd proszek peg-mgf, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

You Might Also Like