MGF Mechano Growth Factor Peptide

MGF Mechano Growth Factor Peptide

MGF Mechano Growth Factor Peptide China Steroid Raws / Sarms / Peptides sprzedają online. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z Jasonem pod adresem: E-mail: ycyy06@yccreate.com WhatsApp 86 +8618042849221 słowa kluczowe: MGF, Mechano Growth Factor 1. Wprowadzenie do produktu Nazwa produktu: Mgf Alias: Mechano Growth ...

Szczegóły produktu

HOT SALE (2)_副本


MGF Mechano Growth Factor Peptide

 

China Steroid Raws / Sarms / Peptides sprzedają online. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z Jasonem pod adresem: Email: ycyy06@yccreate.com WhatsApp : +8618042849221

słowa kluczowe: MGF, Mechano Growth Factor

1. Wprowadzenie produktu

Nazwa produktu: Mgf

Alias: Mechano Growth Factor

Specyfikacja: 2 mg / fiolkę

Wygląd: Biały liofilizowany proszek

Czystość:> 98%

Kategoria: Biały liofilizowany proszek
Przechowywanie: zabezpieczone i transportowane w temperaturze 2-8 ° C, unikaj światła słonecznego. Suche i chłodne miejsce.
Exp .: 24 miesiące

MGF


2. Opis produktu:

Mechaniczny czynnik wzrostu, lepiej znany jako MGF, jest wariantem splicingowym insulinopodobnego czynnika wzrostu-1 (IGF-1). Hormon ten jest w dużej mierze odpowiedzialny za gojenie i budowanie uszkodzonej tkanki mięśniowej po treningu lub jakiejkolwiek innej aktywności powodującej uszkodzenie tkanki mięśniowej. MGF jest produktem ubocznym IGF-1, w szczególności IGF-1Ec, który jest dominującym splicingiem w dwóch systemach splicingowych utworzonych przez IGF-1.


3. MGF COA:

Przedmioty testowe Specyfikacja Wyniki testów
Opis Biały lub prawie biały krystaliczny proszek Biały krystaliczny proszek
Temperatura topnienia 191,0 ~ 193,0 ° C 192 ° C
Utrata suszenia ≤1,0% 0,5%
Heavy Metal ≤20 ppm 15ppm
TLC Tylko jedno miejsce Tylko jedno miejsce
Analiza ≥99,5% 99,91%
Wniosek Jest zgodny z USP 32.


4. Korzyści MGF:

  • Aktywuje satelitarne komórki macierzyste mięśni

  • Wyzwala połączenie komórek macierzystych „satelitów” z włóknami mięśniowymi.

  • Komórki satelitarne zapewniają dodatkowe jądra wymagane do naprawy

  • Niezbędny do odzysku, naprawy i wzrostu nowych komórek


5. Dawkowanie MGF:

MGF to drobny biały proszek w fiolce do zmieszania z wodą bakteriostatyczną. Proszek należy przechowywać w suchych i chłodnych miejscach bez bezpośredniego światła słonecznego. Roztwór należy stosować z podskórnym wstrzyknięciem do tkanki tłuszczowej za pomocą bardzo małej igły insulinowej. Po połączeniu w roztworze surowica powinna być przechowywana w lodówce (między 2 a 8 ° C / 36 ° F i 46 ° F), ponieważ łańcuch aminokwasów prawdopodobnie ulegnie rozpadowi, co może wpłynąć na jego skuteczność. MGF to peptyd do wstrzykiwania, który podaje się z igłą insuliny bezpośrednio do wytrenowanego mięśnia i bezpośrednio po treningu. 200 mikrogramów na wstrzyknięcie jest normalną lub standardową dawką dla większości i jest zwykle stosowane przez okres do czterech tygodni. Użytkownicy, którzy przez ponad cztery tygodnie stosowania, mogą odkryć, że korzyści gwałtownie spadają z powodu adaptacji do tego peptydu. Dla uzyskania optymalnych wyników MGF stosowano przez cztery tygodnie, a następnie przełączano na IGF-1 na cztery tygodnie, zwykle IGF-1 LR3 lub IGF-1 DES. Używanie MGF i IGF-1 w tym samym czasie (tego samego dnia) będzie bezproduktywne, ponieważ będą ze sobą konkurować.

6. Produkty powiązane:

image

1234_副本

Hot Tags: mgf mechano czynnik wzrostu peptyd, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

You Might Also Like