Neuropeptyd Selank Peptyd 5 mg / fiolkę

Selank lub selanc to syntetyczny heptapeptydowy analog endogennego tufapeptydu tuftsin o sekwencji Thr-Lys-Pro-Arg-Pro-Gly-Pro. Ten syntetyczny wariant immunomodulującego tetrapeptydu tufcyny posiada właściwości anksjolityczne ze względu na jego mimiczny charakter. Wśród pozytywnych cech tego peptydu znajduje się jego zdolność do indukowania procesów metabolicznych serotoniny i wpływania na stężenie specyficznych neuroprzekaźników monoaminowych. Niektórzy naukowcy uważają, że Selank posiada taką cechę modulującą, że wpływa na ekspresję neurotropowego czynnika pochodzenia mózgowego.

Szczegóły produktu


1. Wprowadzenie do produktu

Zapraszamy do kontaktu z Morgan f lub więcej szczegółów. Whatsapp: +8617725670492, e-mail: liuxf@yccreate.com.


2. Dane techniczne:


Nazwa produktu Selank
Synonimy Selanc
Sekwencja Thr-Lys-Pro-Arg-Pro-Gly-Pro
Masa cząsteczkowa 751,8
Czystość 98,71%
Specyfikacja 5 mg / fiolkę
Wygląd Biały liofilizowany proszek3. Zastosowania:


Selank jest blisko spokrewniony z Semaxem, heksapeptydem wynalezionym wcześniej przez ten sam instytut. Niektórzy uważają, że Selank jest bardziej skuteczną alternatywą dla Semax.

Selank jako nootropowy

Rekreacyjnie Selank jest wykorzystywany do poprawy zdolności koncentracji i koncentracji, zmniejszenia zmęczenia umysłowego, zwiększenia ostrości umysłu i zwiększenia pamięci i zdolności uczenia się. Pierwszym zauważalnym efektem jest zazwyczaj stabilizacja nastroju i ogólne samopoczucie.

Selank jako agent przeciwwirusowy

Neuropeptyd Selank również wykazuje działanie immunomodulujące. W 2009 r. Badanie F. Ershova i in. ocenił właściwości przeciwwirusowe Selank zarówno in vitro, jak i in vivo przeciwko wirusowi grypy szczep A / Aichi 2/68 (H3N2). Wyraźne działanie przeciwwirusowe Selank wykryto w obu systemach. Największą skuteczność - całkowicie tłumioną reprodukcję wirusa wykazano, gdy Selank dodano do hodowli komórkowej 24 godziny przed zaszczepieniem.

Efekty Selanka

Poprawa procesów uczenia się i pamięci (odniesienie, odniesienie)
Zwiększona uwaga zmysłowa
Zwiększona ciekawość
Zwiększona jasność umysłu
Przywrócenie równowagi aktywności układu serotoninergicznego i noradrenergicznego mózgu (odniesienie)
Anty-lęk - hamowanie lęku (odniesienie)
Aktywność przeciwwirusowa bez negatywnych skutków (odniesienie)
Psychostymulant, anty-asteniczny - zwiększona energia psychiczna (odniesienie)
Stabilizacja nastroju i ogólne samopoczucie
Odwrócenie anhedonii (przywrócenie poczucia przyjemności)
Potencjalne przywrócenie funkcji układu katecholaminergicznego po uszkodzeniu z powodu odniesienia do nadużywania leków .4. szczegóły ochrony


W badaniach klinicznych wykazano, że lek zapewnia długotrwały efekt nootropowy i lękowy, który jest przydatny w leczeniu zaburzeń lękowych uogólnionych (GAD). Selank ma przewagę nad tradycyjnymi metodami leczenia lęku, ponieważ nie ma działania uspokajającego ani poznawczego i nie ma związanego z tym uzależnienia ani zespołu odstawienia. Selank ma również bardzo niską toksyczność, a przedawkowanie okazuje się nieszkodliwe nawet do 500 razy skuteczniejszej dawki. Po uwolnieniu lek będzie stosowany jako 0,15% roztwór wodny, który jest nakładany kroplami na błonę śluzową nosa. Uważa się, że jest to najlepsza metoda absorbowania leków na bazie peptydów. Lek może być stosowany do tłumienia uczuć strachu i lęku u osób z zaburzeniami lękowymi oraz do stymulowania uczenia się i pamięci u zdrowych ludzi.


5. Pakowanie i dostawa


1. Konkurencyjna cena ------------ Producenci tureccy, żadna strona trzecia, bezpośrednio sprzedają klientom

2. Bezpieczna przesyłka ------------- ponad 10 lat bogate doświadczenie w dostarczaniu paczek na cały świat

3. Szybka dostawa ------------- Wystarczająca ilość zapasów zapewnia szybką dostawę.

4. Dobra obsługa ---------- Doskonała obsługa posprzedażna bez względu na to, kiedy masz pytanie, postaramy się jak najlepiej rozwiązać

5. Pakiet Opitonal --------- Bezpieczne i profesjonalne sposoby pakowania, szampon, farba, przekąski ... itd.

99,5% stawki celnej, polityka ponownego wysyłania zapewniają zainteresowanie klientów, wysłane po 3-5 dniach, szybka dostawa, bezpieczne pakowanie sprawi, że będziesz zadowolony!


Hot Tags: peptyd neuropeptyd selank 5 mg / fiolka, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

You Might Also Like