Proszek peptydowy PEG MGF

PEGylacja to czynność przyłączenia struktury glikolu polietylenowego (PEG) do innej większej cząsteczki (w tym przypadku MGF). PEG działa jak powłoka ochronna, a teoria mówi, że pozwoli to na przenoszenie MGF przez strumień krwi bez jego rozpadu. MGF, który jest pegylowany, co oznacza, że ma dodatek glikolu polietylenowego - nietoksycznego dodatku, który zwiększył okres półtrwania MGF z minut do godzin. Oznacza to, że jego zastosowanie i wszechstronność sprawiają, że jest on wspaniałym dodatkiem do arsenału kulturystów. Odkryłem, że jest najbardziej skuteczny, ponieważ jego efekty są systematyczne, co oznacza, że mają one wpływ na całe ciało wszędzie tam, gdzie mięśnie zostały uszkodzone lub są chore.

Szczegóły produktu


1. Wprowadzenie do produktu

Zapraszamy do kontaktu z Morgan f lub więcej szczegółów. Whatsapp: +8617725670492, e-mail: liuxf@yccreate.com.


2. Dane techniczne:


PEG MGF Wzór cząsteczkowy: C121H200N42O39
Czystość PEG MGF (HPLC): 98,0%
PEG MGF Opakowanie: 2 mg / fiolkę
Wygląd PEG MGF: Biały liofilizowany proszek
PEG MGF Grade: klasa Pharmarceutical3. Zastosowania:


PEG MGF Dawki i użycie
Używając PEG MGF w cyklu lub cyklu wyłączonym, doświadczysz ożywienia, które jest znacznie lepsze od jakiegokolwiek dostępnego peptydu generycznego. Podobnie jak normalne peptydy, pamiętaj, że PEG MGF ma postać białego delikatnego proszku, który należy odtworzyć wodą bakteriostatyczną i przechowywać w lodówce.

PEG MGF nie musi być systematycznie podawany ze względu na długi okres półtrwania (kilka dni). Będzie krążył w organizmie wiążąc się z receptorami, w których nastąpiło uszkodzenie tkanki mięśniowej. Administrację należy zaplanować po treningu lub w dni powrotu do zdrowia, gdy planujesz odpoczynek.

 
Dni odpoczynku są najlepszym sposobem na pełne wykorzystanie PEG MGF, ponieważ będziesz miał niższy poziom IGF-1, a długotrwały PEG MGF będzie miał zdolność do biegania w ciele, podczas gdy skupisz się na regeneracji.

Osobiście uruchomiłem PEG MGF i zarządzałem w quadach po bardzo długich sesjach, w których moje quady zostały rozdarte na strzępy. Czas regeneracji i przyrost mięśni w tych obszarach zauważono po tygodniu stosowania.

Należało zauważyć czas powrotu do zdrowia po przejechaniu ponad 100 mil. W dniu powrotu do zdrowia podałem 200 µg PEG MGF i odpocząłem. Następnego dnia mięśnie poczuły się odrodzone i ból nie był obecny na następnej jeździe treningowej.

Do wstrzyknięcia podskórnego lub domięśniowego należy użyć strzykawki insulinowej w dawce około 200–400 mcg. Dozowanie dwustronne może być stosowane, ale samo administrowanie jednym miejscem działa równie dobrze .


Korzyści PEG MGF
Kiedy twój mięsień jest uszkodzony, twoje ciało uwalnia puls wariantu spojenia MGF, jak to przedstawiłem powyżej, po którym następuje mniej anaboliczna wersja dłużej działająca z wątroby. Dlatego wstrzykiwanie MGF wydaje się marnotrawstwem, ponieważ po prostu stępisz własne uwolnienie swojego ciała, a nie zwiększysz go.

Tak więc używanie PEG MGF w dni nietreningowe jest najlepszą drogą. Ponieważ mięsień został uszkodzony, istnieje wiele receptorów dla MGF, a efekty są systematyczne. Wszystkie mięśnie będą wspomagane w regeneracji poprzez zwiększenie retencji azotu, obrotu białek i aktywacji komórek satelitarnych.

Odzyskiwanie po prostu idzie w niebo. Oznacza to, że zwiększasz długość własnego mechanizmu naprawy i wzrostu mięśni, a ty otwierasz okno anaboliczne.


4. szczegóły ochrony


Nazwa produktu PEG MGF lub PEGylated Mechano Growth Factor
Wygląd Biały liofilizowany proszek
Czystość > 99,7%
Specyfikacja 2 mg / fiolka, 10 fiolek / pudełko
Pakiet 10 fiolek / pudełko, folia aluminiowa + bańka + pudełko papierowe
Przechowywanie Lodówka o temperaturze 2-8 stopni Celsjusza
Zawartość wody ≤ 7,0% według Karla Fischera
Zawartość octanu ≤ 10,0% metodą RP-HPLC
Endotoksyny bakteryjne ≤ 5EU / mg
Formularze i formulacje Sterylny filtrowany biały liofilizowany (Freeze-Dried)5. Pakowanie i dostawa

1) Wystarczający zapas i zdyscyplinowany zespół pakujący, aby zapewnić szybką i dyskretną dostawę;
2) Doświadczony i profesjonalny agent logistyczny może zapewnić różne sposoby transportu;
3) Przesyłka może zostać wysłana w ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności. Dostępny numer śledzenia;
4) wskaźnik przepustowości celnej ≥99%;

Hot Tags: peg mgf peptide powder, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

You Might Also Like