Peptyd CJC-1295 z DAC

CJC-1295 jest długo działającym analogiem wydzielania hormonu wzrostu. CJC-1295 jest terasubstytuowanym 30-aminokwasowym hormonem peptydowym i działa jako analog wydzielania hormonu wzrostu.

Szczegóły produktu


CJC 1295 Z peptydem hormonu wzrostu Dac dla mięśni chudych


Czysty proszek sterydowy, półprodukt olejowy, proszek peptydowy i sarmy, bezpieczna i szybka dostawa

Wszystkie produkty są dostarczane za pomocą procedur STEALTH. Zapewniamy również bardzo szczegółowy obraz wyjaśniający zawartość paczki. Niezależnie od zamówionej ilości, mamy nasze sposoby, aby bezpiecznie dostarczyć Ci to jako inny produkt. GWARANTUJEMY, że produkt jest w 100% tym, co mówimy. Pls kontakt dla detials whatsapp + 8613302415760 e-mail cindy1114@yccreate.com


142


CJC1295 Z szybkimi szczegółami DAC


Hormon uwalniający hormon wzrostu CJC-1295 jest syntetycznym peptydem na sprzedaż, który stymuluje uwalnianie GH. Extreme Peptide CJC-1295 wpływa na liczbę komórek wydzielających hormon wzrostu i ilość, którą wydzielają.


Nazwa: Fiolki 2 mg Cjc 1295 z Dac

Specyfikacja: 2mgvial, 5mg / fiolka, 10vial / Kit
CAS: 863288-34-0
Czystość (HPLC): 99,3%
Wygląd: biały proszek
MW: 3367,97
Mf.:159h258n46o45
Przechowuj w: Cool Dry Place
Rynki eksportowe: globalne

Zastosowanie: Lek położniczy stosowany do kontrolowania krwotoków poporodowych.

Minimalna ilość zamówienia: 10 sztuk

Jakość dostawy: 2000 funtów / dzień

Przechowywanie: Liofilizowany CJC-1295 W / DAC jest stabilny w temperaturze pokojowej przez 90 dni, jednak powinien być przechowywany w zamrażarce poniżej -8 ° C przez dłuższy okres czasu. Po odtworzeniu CJC-1295 W / DAC należy przechowywać w lodówce w temperaturze nie przekraczającej 36 F.

Sposób pakowania: pakiety stealth oparte na różnych krajach i różnych ilościach

Metody wysyłki: DHL, TNT, FEDEX, EMS, ETK, EUB i tak dalej

Czas dostawy: w ciągu 4-7 dni po śledzeniu

Metody płatności: western union, money gram, bitcoin i TT


Kiedy używać CJC-1295


Ten produkt jest najbardziej odpowiedni dla przypadków, w których jednostka chce wstrzykiwać rzadko i szuka merytorycznego wsparcia dla produkcji GH zamiast maksymalnego lub prawie maksymalnego wzrostu. Dzieje się tak, ponieważ płaskie poziomy krwi, które zapewnia, nie pasują dobrze do pulsacyjnego dawkowania, które jest potrzebne do uzyskania największego efektu. Stałe poziomy mogą jednak zapewnić bardzo dobre wsparcie dla naturalnych impulsów GH.


Stosunkowo rzadko, niepożądane działania niepożądane związane z nadmiernym używaniem GH, takie jak ból spowodowany uciskiem nerwu (taki jak ból cieśni nadgarstka), nadmierne zatrzymywanie wody lub zmniejszona wrażliwość na insulinę mogą wystąpić po zastosowaniu CJC-1295. Przyczyną jest pobudzenie większej ilości produkcji GH niż jest to odpowiednie dla indywidualnego przypadku. Rozwiązaniem jest przerwanie używania, aż problem zostanie rozwiązany, i zmniejszenie dawki przy wznowieniu użytkowania.


W celu stałego wsparcia produkcji GH, w dawkach zalecanych poniżej, CJC-1295 nie musi być poddawany cyklom.


CJC-1295 DAC vs. CJC-1295 Brak DAC


CJC-1295 DAC i CJC-1295 (znany również jako Modified GRF 1-29) to hormony uwalniające (GHRH). Ich działanie w ludzkim ciele jest identyczne, ale różnica między dwoma peptydami jest okresem półtrwania. Zmodyfikowany GRF 1-29 i Sermorelin mają bardzo krótki okres półtrwania około 30 minut, podczas gdy DJ CJC-1295 ma okres półtrwania, który może trwać do około 8 dni. Wielu naukowców zgłosiło, że krótki okres półtrwania Sermoreliny i zmodyfikowanego GRF 1-29 jest uważany za znacznie bardziej naturalny.


Jak korzystać z CJC-1295


CJC-1295 został zaprojektowany tak, że jego okres półtrwania został wydłużony z ~ 7 minut do ponad 7 dni! Jest to wygodne, ponieważ oznacza, że produkt musi być wstrzykiwany tylko 1-2 razy w tygodniu w przypadku stale podwyższonego poziomu ludzkiego hormonu wzrostu (HGH) i IGF-1. Pojedyncze podskórne (sc) wstrzyknięcie powoduje wymierne ilości CJC-1295 we krwi przez okres do 13 dni.


Dodatkowo, pojedyncza dawka 60 ug / kg CJC-1295 powoduje podwyższony poziom hormonu wzrostu (125%), podczas gdy pulsacyjne wydzielanie GH jest utrzymywane. Ponadto 60 ug / kg CJC-1295 podwyższyło poziom IGF-1 do górnej granicy normy. Dawka 30 ug / kg CJC-1295 podawana co tydzień utrzymywała swoją odpowiedź bez dowodów na odczulanie.


Aby symulować naturalne uwalnianie hormonu wzrostu przez naturalne szczyty, osiągniesz MOD GRF 1-29 (brak DAC dla CJC 1295) tego samego dnia, 1-3 razy dziennie po 100mcg-200mcg, a twój GHRP wybierze. Teraz, najbardziej opłacalny, moim zdaniem, lepszym sposobem użycia CJC 1295 jest praca z CJC 1295 DAC. Pozwoli to kulturystom lub sportowcom wstrzykiwać 2 mg CJC 1295 i DAC co tydzień, wstrzykując GHRP codziennie.


cjc-1295 dacPrzewaga konkurencyjna


Produkcja profesjonalna:

Jesteśmy legalnym i profesjonalnym producentem farmaceutycznym specjalizującym się w proszkach hormonalnych, sterydach, płynach do wstrzykiwania, peptydach, surowcach farmaceutycznych i ich produktach pośrednich. Nasza firma integruje badania i rozwój, produkcję, obsługę i marketing w organiczną całość. Wszystkie produkty są produkowane w ramach
Warunki GMP zgodnie ze Standardową Procedurą Operacyjną (SOP), a nie z małych podziemnych laboratoriów lub czarnych rynków, więc jakość jest gwarantowana. Posiadamy uprawnienia do eksportu i importu oraz mamy doświadczenie w eksporcie od ponad 10 lat.

Minimalne zamówienie:
10-100 gramów. Min. Opakowanie każdego proszku wynosi 10 g lub 100 g, ale niektóre drogie proszki można kupić w kilku gramach.

Metoda płatności:
Western Union, Money Gram, Bitcoin, T / T.

Dostawa profesjonalna:
Preferowany jest kurier (EMS, DHL, Fedex, UPS, TNT), zamówienie zbiorcze można negocjować w terminie 5–7 dni roboczych. Numer śledzenia jest dostępny, możemy zapewnić Ci najnowsze śledzenie naszych klientów, aby sprawdzić ważność dostawy, jeśli zajdzie taka potrzeba.
Dyskretnie pakowane: można zagwarantować bezpieczny i profesjonalny ukryty pakiet.

Wiele w magazynie:
Większość proszków jest w magazynie. Eksportujemy ponad 1000 kilogramów proszku roidowego miesięcznie.
Wysoka stawka dostawy: Nasze opakowanie towarów nie zawiera żadnych informacji o hormonach i może być wysyłane z różnych obszarów Chin. Obecnie stawka odprawy celnej towarów, którą wysyłamy do Stanów Zjednoczonych i Europy, wynosi 99%. Jeśli chodzi o Kanadę, Brazylię o dość wysokim obszarze zamknięcia klamry, mamy także nowy sposób na przejście przez odprawę celną. Mamy również całkowicie przesłać politykę do niektórych obszarów.

 

Proces zamówienia:

 

1. Określ swoje potrzeby (produkt i ilość)

2. Pełna płatność zostanie dokonana po osiągnięciu porozumienia w sprawie wszystkich szczegółów.

3. Przesyłka zostanie dostarczona po otrzymaniu płatności.

4. Zostanie wyświetlona informacja o paczce (zdjęcie opakowania i numer przesyłki)

5. Wreszcie dostaniesz paczkę za 4 ~ 7 dni.

 

Więcej informacji

 

Dostępne: Sterydy surowe w proszku, Gotowy olej sterydowy, Sarmy, Peptydy, Wszystkie rodzaje maszyn, których potrzebujesz do produkcji sterydów.

Wysyłka: Wybrano sposób, który najbardziej Ci odpowiada (EMS TNT DHL Aramex FedEx UPS)

Płatność: Western Union, Money Gram, Bitcoin, T / T

Paczka: Zaprojektowane Dyskretne opakowanie według różnych krajów i ilości.

 

cjc1295 dac peptide

Hot Tags: peptyd cjc-1295 z dac, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

Może ci się spodobać również