Peptyd DSIP

Peptyd indukujący sen w skrócie, w skrócie DSIP, jest neuropeptydem, który po infuzji do komory mezodiencephalic królików-biorców wywołuje aktywność wrzeciona i delta EEG oraz zmniejszoną aktywność motoryczną.

Szczegóły produktu

Peptydy hormonu wzrostu DSIP 2 mg na fiolkę na sen
Szybkie szczegóły DSIP


DSIP jest wykorzystywany, aby pomóc ludziom zasnąć i zasnąć. DSIP jest popularny wśród kulturystów, którzy dowiedzieli się o sile i potencjale peptydów poprzez ich schematy treningowe i suplementacyjne.


Nazwa produktu DSIP
Alias Selanc
Rozmiar jednostki 2 mg / fiolkę
CAS 62568-57-4
FORMUŁA MOLEKULARNA C35H48N10O15
WAGA MOLEKULARNA 928,8
CZYSTOŚĆ ≥99% (HPLC)
STAN FIZYCZNY Biały liofilizowany proszek
Stosowanie pomoc snu
PRZECHOWYWANIE Liofilizowane peptydy, chociaż stabilne w temperaturze pokojowej przez 3 miesiące, powinny być przechowywane w stanie wysuszonym poniżej -18 ° C. Po odtworzeniu peptydu należy go przechowywać w temperaturze 4 ° C między 2-21 dniami i do wykorzystania w przyszłości poniżej -18 ° C.

Metody pakietowe setki pakietów ukrytych
Serwis pogwarancyjny Ciepła obsługa po sprzedaży przez całą dobę. Każde twoje pytanie zostanie rozwiązane w pierwszej kolejności tak szybko, jak to możliwe.
Sposób wysyłki FedEx, UPS, DHL, EMS, Fedex i tak dalej, drogą powietrzną lub morską. Wybierz najlepszy sposób wysyłki.
Czas dostawy dostawa szybko w dniu otrzymania płatności, zostanie dostarczona w ciągu 4-7 dni po śledzeniu
Metody Płatności Western union, pieniądze gram, bitcoin i przelew bankowy


Efekty DSIP


Aby pomóc użytkownikom spać lepiej, peptyd DSIP może być stosowany samodzielnie lub może być łączony z innymi peptydami w celu stworzenia dobrze zaokrąglonego programu suplementacji.


DSIP obniża podstawowe poziomy kortykotropiny i blokuje ich uwalnianie. Ułatwia to również organizmowi uwalnianie LH (hormonu luteinizującego). Ponadto ułatwia organizmowi uwalnianie somatotropiny (i wydzielin somatoliberynowych) i blokuje produkcję somatostatyny.


DSIP może pomóc ludziom radzić sobie ze stresem. Ponadto może mieć moc łagodzenia objawów hipotermii. Jest również znany jako skuteczny środek normalizacji ciśnienia krwi i skurczów, które są mięśnia sercowego. Może również zapewniać korzyści przeciwutleniające (spowalniać uszkodzenia komórek).


DSIP dla dobrego snu

 

DSIP stosowano jako powolne wlewy dożylne w dawce 25 nmol / kg rano. Pacjenci natychmiast zgłaszali uczucie ucisku, a sen wzrósł o 59% (mediana całkowitego czasu snu) w odstępie 130 minut po leczeniu w porównaniu z placebo. Opóźnione skutki późniejszego snu nocnego były krótsze, mniejszy procent fazy 1 i lepsza skuteczność snu.


Dozowanie DSIP


W kulturystyce DSIP stosuje się podskórnie, rzadziej domięśniowo. W przypadku wstrzyknięć 2 mg DSIP rozcieńczyć w 2 ml wody jałowej lub bakteriobójczej (jeśli przechowywanie przygotowanego roztworu ma trwać dłużej niż jeden lub dwa dni, pożądane jest użycie wody bakteriobójczej).

 

Zwykle: 200 mcg leku raz dziennie, 1-3 godziny przed snem

Wzmocnione: 700 μg leku na dobę w dwóch dawkach podzielonych, 4 do 5 godzin i 1 do 3 godzin przed snem. Ekspozycja DISP trwa przez 7-9 godzin od momentu wstrzyknięcia. Nie zaleca się łączenia peptydu z innymi lekami o podobnych skutkach, ponieważ sam ma bardzo silny wpływ na organizm ludzki.


DSIP peptide


Zalety i usługi:

 

1, Wysoce oczyszczone i wysokiej jakości proszki, prawie 15 lat produkcji (założona w 2001 r.) Sprzedaż bezpośrednia, najniższych cen na rynku na całym świecie.

 

2, Szeroki zakres różnych suplementów kulturystycznych, od proszków sterydowych do SARMS, które są bardziej naturalne, od peptydów takich jak fragment HGH 176-191 do gotowych wstrzykiwanych lub doustnych płynów steroidowych, których właściwości są gwarantowane przez nasze własne wysokiej jakości proszki i profesjonalnych chemików.

 

3, Jeśli chcesz samodzielnie wykonać gotowe sterydy, możemy dostarczyć zestaw wsparcia, proszków, rozpuszczalników i narzędzi.

 

4, Próbki są dostępne w dowolnym momencie do testu jakości, niektóre mogą być bezpłatne, a niektóre są płatne.

 

5, Zawsze pełen zapas ---> czas realizacji wynosi 12 godzin po potwierdzeniu płatności.

 

6, W przypadku zamówień wielopozycyjnych lub dużych, wiele korzyści, takich jak rabaty lub bezpłatne wysyłki lub zasady ponownego wysyłania, zostaną doręczone.

 

7, Super dyskretne opakowanie, najlepsze opakowanie i sposoby wysyłki zostaną wybrane zgodnie z ilościami zamówień i krajami lub obszarami. Bezpieczeństwo jest zawsze na pierwszym miejscu --- --- Mamy 99,5% skuteczności w USA, Wielkiej Brytanii, Brazylii, Francji, Rosji, Holandii i 99,8% w Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii, Irlandii, Austrii, Polsce i tak dalej. A wskaźnik przepustowości wciąż rośnie, prawie 100%.

 

8, fotki i numery przesyłek będą oferowane najwcześniej.

 

9, 24/7 online w twojej usłudze za jakiekolwiek problemy.


Proces zamówienia

 

1. Określ swoje potrzeby (produkt i ilość)

2. Pełna płatność zostanie dokonana po osiągnięciu porozumienia w sprawie wszystkich szczegółów.

3. Przesyłka zostanie dostarczona po otrzymaniu płatności.

4. Zostanie wyświetlona informacja o paczce (zdjęcie opakowania i numer przesyłki)

5. Wreszcie dostaniesz paczkę za 4 ~ 7 dni.

 

Więcej informacji

 

Dostępne: Sterydy surowe w proszku, Gotowy olej sterydowy, Sarmy, Peptydy, Wszystkie rodzaje maszyn, których potrzebujesz do produkcji sterydów.

Wysyłka: Wybrano sposób, który najbardziej Ci odpowiada (EMS TNT DHL Aramex FedEx UPS)

Płatność: Western Union, Money Gram, Bitcoin, T / T

Paczka: Zaprojektowane Dyskretne opakowanie według różnych krajów i ilości.

pls o kontakt cindy

wickr: puresteroid

WhatsApp: +8613302415760

E-mail: cindy1114@yccreate.com

 

DSIP

Hot Tags: peptyd dsip, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

You Might Also Like