Selank

Selank jest nootropowym, anksjolitycznym lekiem na bazie peptydów opracowanym przez Instytut Genetyki Molekularnej Rosyjskiej Akademii Nauk. Selank jest heptapeptydem o sekwencji Thr-Lys-Pro-Arg-Pro-Gly-Pro. Jest to syntetyczny analog ludzkiego tuftepeptydu.

Szczegóły produktu

Uwolnione peptydy Selank do budowy mięśni

Selank jest jedną z nowszych substancji Nootropic, która pojawiła się na rynku w ostatnich latach. I jest dobra dla poprawy mózgu. Pracuje także dla budowania mięśni, odchudzania, wyposażenia siłowni. Potrzebujesz pomocy w kontaktach z WhatsApp: +8613378646535


Nazwa produktu: Selank

CAS: 129954-34-3

Zastosowanie: Zmniejszenie stresu, łagodzenie depresji, bezsenność. Oczywiście dzięki Selankowi łamigłówka - przeciwlękowa

Sekwencja: Thr-Lys-PRO-Arg-PRO-Gly-PRO

MF: C33H57N11O9

MW: 751,9

Czystość: 99%

Specyfikacja: 5 mg / fiolkę

Wygląd: Biały liofilizowany proszek

Przechowywanie: Liofilizowane peptydy, chociaż stabilne w temperaturze pokojowej przez 3 miesiące, powinny być przechowywane w stanie osuszonym poniżej -18 ° C. Po odtworzeniu peptydu należy go przechowywać w temperaturze 4 ° C między 2-21 dniami i do przyszłego użycia poniżej -18 ° C .

pakowanie: jako wymagania


Imię

Selank

Alias

Selanc

Cas

129954-34-3

M. F

C33H57N11O9

Waga molekularna

751,9

Czystość

99,00%

Wygląd

Biały liofilizowany proszek

Sekwencja

Thr-Lys-PRO-Arg-PRO-Gly-PRO

Rozmiar jednostki

5 mg na fiolkę

Czas dostawy

W ciągu 18 godzin od otrzymania płatności

Dostawa

EMS, DHL, TNT, FedEx, UPS itp

Przechowywanie

Liofilizowane peptydy, chociaż stabilne w temperaturze pokojowej przez 3 miesiące, powinny być przechowywane w stanie wysuszonym poniżej -18 ° C. Po odtworzeniu peptydu należy go przechowywać w temperaturze 4 ° C między 2-21 dniami i do wykorzystania w przyszłości poniżej -18 ° C.

Stosowanie

hamują enzymy biorące udział w degradacji enkefalin i innych endogennych peptydów regulatorowych


Opis:

Selank jest nootropowym, anksjolitycznym lekiem na bazie peptydów opracowanym przez Instytut Genetyki Molekularnej Rosyjskiej Akademii Nauk. Selank jest heptapeptydem o sekwencji Thr-Lys-Pro-Arg-Pro-Gly-Pro. Jest to syntetyczny analog ludzkiego tuftepeptydu.

Selank jest syntetycznym analogiem tufcyny peptydu immunomodulującego; jako taki naśladuje wiele jego efektów. Wykazano, że moduluje on ekspresję interleukiny-6 (IL-6) i wpływa na równowagę cytokin komórek pomocniczych T. Wykazano, że wpływa na stężenie neuroprzekaźników monoaminowych i indukuje metabolizm serotoniny. Istnieją dowody, że może również modulować ekspresję neurotropowego czynnika pochodzenia mózgowego (BDNF) u szczurów.

Stwierdzono, że Selank, jak również pokrewny lek peptydowy, semax, hamują enzymy zaangażowane w degradację enkefalin i innych endogennych peptydów regulatorowych, i to działanie może być zaangażowane w ich działanie.


Peptide


Aplikacja Selank:

Podczas gdy Selank jest sklasyfikowany jako lek typu noxotic-anxiolytic, stosuje się go w stopniu wykraczającym poza ulgę w lęku i poprawia się samo funkcjonowanie poznawcze. Kilka obszarów, w których Selank może się przydać, to: zmniejszenie stresu, złagodzenie depresji, odwrócenie anhedonii, poprawa nastroju u osób stabilnych emocjonalnie i zaprzestanie bezsenności.


Oczywiście, gdy Selank jest środkiem przeciwlękowym nootropowym, może również okazać się przydatny w leczeniu różnych form lęku, takich jak GA D (uogólnione zaburzenie lękowe), SA D (lęk społeczny), zespół lęku napadowego, a także nie -znane napady lęku. Jako nootropowy, Selank może pomóc zwiększyć ostrość umysłu, zmniejszyć zmęczenie psychiczne, poprawić zdolność skupiania się, poprawić funkcjonowanie poznawcze podczas niedoboru snu i poprawić pamięć.


Efekty te są dostarczane bez typowo związanych z nimi negatywnych skutków ubocznych, takich jak uzależnienie fizyczne, uzależnienie psychiczne i zmniejszona zdolność motoryczna. W rzeczywistości Selank jest w dużej mierze pozbawiony skutków ubocznych, przy czym większość badaczy twierdzi, że jest to związek „wolny od skutków ubocznych”. To sprawia, że Selank jest bardziej odpowiedni do długotrwałego użytkowania.


Usługi

1) W przypadku każdego zapytania zawsze odpowiadamy terminowo i cierpliwie. Wszystkie istotne informacje zostaną dostarczone, aby pomóc Ci dokonać mądrego wyboru


2) Jeśli zamówisz surowy proszek, możemy dostarczyć Ci COA, Cook Recipes of Steroid Oil, Opinie innych klientów


3) Jeśli zamówisz wstrzykiwalny olej sterydowy, zapewnimy Ci fiolki, gumowe korki, filtry strzykawkowe, automatyczną filtrację, zaciskarkę, prasę, pudełka, a także wprowadzenie i informacje zwrotne od innych klientów.


4) Po dokonaniu płatności, przesyłka i zdjęcia zostaną dostarczone w ciągu 24 godzin; Numer śledzenia zostanie podany w ciągu 36 godzin


5) W przypadku ważnych informacji o paczkach, takich jak: lewy kraj oryginału, przyjechał do kraju docelowego, przekazany urząd celny, wyprowadzony, dostarczony, te informacje zostaną wysłane na czas.


Produkty powiązane:

Cypionian testosteronu

Dianabol

SR9009

MGF

Fenylopropionian testosteronu

Anavar

LGD4033

CJC-1295 z przetwornikiem cyfrowo-analogowym

Propionian testosteronu

Anadrol

MK2866

GHRP-2

Octan trenbolonu

Cypionian boldenonu

Cardarine

GHRP-6

Sustanon 250

T3

YK11

Heksarelin

Trenbolon Enanthate

Trenbolon Hex

s4 (anadaryna)

TB50

Dekanian nandrolonu

T4

Rad140

Oksytocyna

Nandrolon fenylopropionian

Sildenafil (viagra)

MK677

HGH 176-191

Równowaga

Cytrynian tamoksyfenu

Aicar

igf-1 LR3

Propionian Masteron

Eksemestan

S-23

PT-141

Masteron Enanthate

Anastrozol

sr9011

Melanotan-2

Winstrol

Letrozol

lgd-3033

BPC157

Hot Tags: selank, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurtownia

Zapytanie

You Might Also Like