TB500 tymozyna Beta 4 (TB4)

TB-500 jest peptydem sekwestrującym aktynę, który moduluje zapalenie i gojenie w różnych tkankach. Odgrywa główną rolę w angiogenezie i przerzutach nowotworów. Białko jest również zaangażowane w proliferację, migrację i różnicowanie komórek. Ten gen unika inaktywacji X i ma homolog na chromosomie Y (TMSB4Y). Beta tymozyny są rodziną białek, które mają wspólną sekwencję około 40 aminokwasów podobną do małej białko tymozyny β4.

Szczegóły produktu


1. Wprowadzenie do produktu

Zapraszamy do kontaktu z Morgan f lub więcej szczegółów. Whatsapp: +8617725670492, e-mail: liuxf@yccreate.com.


2. Dane techniczne:

Nazwa: TB-500
Synonimy: tymozyna β4
Nr CAS: 77591-33-4
Wzór cząsteczkowy: C212H350N56O78S
Masa cząsteczkowa: 4963,44 Da (g / mol)
Sekwencja aminokwasowa: Ac-Ser-Asp-Lys-Pro-Asp-Met-Ala-Glu-lle-Glu-Lys-Phe-Asp-Lys-Ser-Lys-Leu-Lys-Lys-Thr-Glu-Thr- Gln-Glu-Lys-Asn-Pro-Leu-Pro-Ser-Lys-Glu-Thr-Ile-Glu-Gln-Glu-Lys-Gln-Ala-Gly-Glu-Ser-OH


3. Zastosowania:


TB-500 jest syntetyczną wersją naturalnie występującego peptydu obecnego praktycznie we wszystkich ludzkich i zwierzęcych komórkach, tymozynę Beta-4. Ten silny peptyd należy do wszechobecnej rodziny 16 pokrewnych cząsteczek o wysokiej zachowaniu sekwencji i lokalizacji w większości tkanek i komórek krążących w organizmie. TB-500 nie tylko wiąże się z aktyną, ale także blokuje polimeryzację aktyny i jest cząsteczką sekwestrującą aktynę w komórkach eukariotycznych.

TB-500 został zidentyfikowany jako gen, który był regulowany w górę od czterech do sześciu razy podczas wczesnego tworzenia naczyń krwionośnych i stwierdzono, że promuje wzrost nowych krwinek z istniejących naczyń. Peptyd ten jest obecny w płynie rany i po podaniu podskórnym wspomaga gojenie ran, budowanie mięśni i przyspiesza regenerację włókien mięśniowych i ich komórek. Dodatkowym kluczowym czynnikiem TB-500 jest to, że promuje migrację komórek poprzez specyficzną interakcję z aktyną w cytoszkieletie komórkowym. Wykazano, że centralna domena wiążąca długą aktynę małego aminokwasu ma zarówno reprodukcję komórek krwi, jak i właściwości gojenia ran. Te cechy są odkryte przez przyspieszenie migracji komórek śródbłonka i keratynocytów. Zwiększa również produkcję enzymów degradujących macierz zewnątrzkomórkową.

Badania wykazują, że TB-500 jest silnym, naturalnie występującym czynnikiem naprawczym rany o właściwościach przeciwzapalnych. Tß4 różni się od innych czynników naprawczych, takich jak czynniki wzrostu, ponieważ promuje migrację śródbłonka i keratynocytów. Nie wiąże się również z macierzą zewnątrzkomórkową i ma bardzo niską masę cząsteczkową, co oznacza, że może przemieszczać się na stosunkowo dużych odległościach przez tkanki. Jednym z kluczowych mechanizmów działania TB-500 jest jego zdolność do regulacji białka budującego komórki, aktyny, istotnego składnika struktury i ruchu komórek. Z tysięcy białek obecnych w komórkach aktyna stanowi do 10% wszystkich białek, które odgrywają główną rolę w genetycznym składzie komórki.4. szczegóły ochrony


COA:

Wygląd

biały proszek

Czystość (HPLC)

≥ 98,0%

Pojedyncze zanieczyszczenie (HPLC)

≤1,0%

Zawartość peptydu (N%)

≥80,0%

Zawartość wody (Karl Fischer)

≤6,0%

Zawartość octanu (HPIC)

≤ 12,0%

MS (ESI)

Zgodny

Bilans masy

95,0 ~ 105,0%5. Pakowanie i dostawa
1. Jakość

Nasze produkty spełniają bezpieczny standard MSDS i posiadamy certyfikat ISO oraz inny certyfikat, dzięki czemu mogą uzyskać wysokiej jakości produkty od naszej firmy.

2. Cena

Jesteśmy firmą, która jest połączeniem handlu i przemysłu, więc możemy zapewnić konkurencyjną cenę i wysokiej jakości produkt.

3. Pakowanie

Możemy zrobić zgodnie z życzeniem klienta.

4. Transport

Produkty mogą być transportowane przez Kuriera, drogą powietrzną lub morską

5. Usługa

Oferujemy wyspecjalizowaną obsługę logistyczną, w tym deklarację wywozową, odprawę celną i każdy szczegół podczas wysyłki, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu kompleksową obsługę od zamówienia do produktów transportowanych do ręki.

Hot Tags: tb500 tymozyna beta 4 (tb4), Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

Może ci się spodobać również