TB500

TB-500 jest peptydem sekwestrującym aktynę, który moduluje zapalenie i gojenie w różnych tkankach. Odgrywa główną rolę w angiogenezie i przerzutach nowotworów. Białko jest również zaangażowane w proliferację, migrację i różnicowanie komórek.

Szczegóły produktu

Peptydy TB500 do fitnessu

TB-500 jest syntetyczną frakcją białka tymozyny beta-4, która jest obecna praktycznie we wszystkich komórkach ludzkich i zwierzęcych. Głównym celem tego peptydu jest promowanie gojenia. Promuje również tworzenie nowych komórek krwi i mięśni. Wszelkie potrzeby skontaktuj się z whatsapp: +8613378646535 E-maile: eleven11@chembj.com


TB500

Nr CAS: 107761-42-2

Inne nazwy: ludzki beta-amyloid (1-42)

MF: C203H311N55O60S1

Czystość: 99% min


Opis:

TB-500 jest peptydem sekwestrującym aktynę, który moduluje zapalenie i gojenie w różnych tkankach. Odgrywa główną rolę w angiogenezie i przerzutach nowotworów. Białko jest również zaangażowane w proliferację, migrację i różnicowanie komórek. Ten gen unika inaktywacji X i ma homolog na chromosomie Y (TMSB4Y). Beta tymozyny są rodziną białek, które mają wspólną sekwencję około 40 aminokwasów podobną do małej białko tymozyny β4.


TB-500 jest przede wszystkim stosowany w leczeniu różnych urazów mięśni lub bólu spowodowanego zapaleniem. Istnieje bardzo niewiele oficjalnych danych ludzkich dostępnych dla tego produktu; jednak był używany przez długi czas w wyścigach konnych. TB500, chociaż syntetyczny, służy jako syntetyczna forma (luźno) tymozyny Beta4 (TB4). TB500 nie jest TB4; chociaż jest bardzo często mylony z TB4, ma na celu dostarczenie korzyści z naturalnie występującego hormonu wytwarzanego przez grasicę.


TB500 peptide


Aplikacje:

Gruczoł grasicy, jak również różne zlokalizowane komórki w organizmie ludzkim, wytwarzają tymozynę Beta-4 (TB-4). TB-4 występuje w cytoplazmie przy wysokim stężeniu, jak również w płynie rany. TB-500 jest przeznaczony do promowania obszaru działania - część TBthat promuje leczenie. Co ważniejsze, produkcja TB500, mimo że nie jest TB4, jest możliwa, podczas gdy ta druga jest niezwykle trudna.


Rodzaj wody do użycia z TB-500:

Zwykła sterylna woda jest najbardziej odpowiednim rozcieńczalnikiem dla TB-500. Alternatywnie można go odtworzyć za pomocą jałowej soli fizjologicznej (0,9% NaCl) lub jałowej wody bakteriostatycznej (0,9% chlorku sodu). Zwykła sterylna woda powinna być łatwo dostępna do kupienia bez recepty w dowolnej lokalnej aptece. Alternatywnie można ją również zakupić online. Jest nawet dostępny w serwisie eBay.


Strzykawki:

Należy użyć strzykawki insulinowej z 100 oznaczeniami na boku. Są one łatwo dostępne w każdym lokalnym sklepie aptecznym.


Jak mieszać (odtwarzać) TB-500:

Wlej 1 ml wody do strzykawki i wstrzyknij do fiolki z proszkiem. Nigdy nie należy wstrząsać fiolką podczas mieszania. Nie należy wstrzykiwać wody bezpośrednio do proszku z siłą, ale raczej pozwolić mu delikatnie zsunąć się do wnętrza fiolki. Jeśli zacznie się pęcherzyć, należy umieścić fiolkę w lodówce i pozostawić ją na około 15-30 minut. Pęcherzyki znikną już wtedy. Następnie należy delikatnie obrócić fiolkę między palcami, aż cały proszek się rozpuści (trwa to około 3-4 minut).


Fiolki są pod próżnią, więc zanim zdejmiesz tb-500, musisz zwolnić próżnię. Weź świeżą strzykawkę, wciągnij do niej powietrze i wstrzyknij powietrze do fiolki (nie do cieczy, ale do powietrza nad cieczą). Pozwoli to pozbyć się próżni. Następnie można wyciągnąć odtworzony tb-500 w razie potrzeby.


Dawka TB-500 i czas trwania cyklu:

Dawkowanie zależy od celu i ciężkości urazu / uszkodzenia, które leczysz. Ludzie zwykle stosują od 4 do 8 mg TB500 tygodniowo w początkowym okresie (ładowania) od 4 do 6 tygodni. Następnie niektórzy decydują się na utrzymanie efektów przy dawce od 2 do 6 mg raz na 2 tygodnie. Efekty TB-500 zużywają się w ciągu 2-3 tygodni od wstrzyknięcia.


Jak złożyć zamówienie:

1. Wymień, jakie masz potrzeby (jaki produkt, ilość)

2. Pełna płatność zostanie dokonana po osiągnięciu porozumienia w sprawie wszystkich szczegółów.

3. Przesyłka zostanie wysłana po otrzymaniu płatności.

4. Zostanie wyświetlona informacja o przesyłce (zdjęcie, numer przesyłki)

5. Wreszcie dostaniesz paczkę za 3 ~ 7 dni.


Nasza przewaga:

1. Dobra jakość. Wszystkie produkty są produkowane w warunkach GMP zgodnie ze standardową obsługą

2. Dyskretne metody pakowania. Dla Twojego bezpieczeństwa i ubezpieczenia dostawy wszystkie produkty będą pakowane w dyskretny sposób, aby zapobiec wszelkim podejrzeniom, na paczkach nie pojawi się nazwa powiązana ze sterydami.

3.99.99% stawki celnej. Mamy bogate doświadczenie w wysyłce paczek do całego świata.

4. Steryd do wstrzykiwania. Oferujemy topienie proszku do płynnej usługi. I wysyłamy płyn w specjalnych butelkach.


Dlaczego my:

1, Wysoka jakość pod ścisłym systemem QC / QA z ceną fabryczną GMP

2, Szybka i bezpieczna dostawa z bezpieczną i dyskretną przesyłką

3, Dostarczając kompletne usługi z naszą integracją zasobów, możemy w ten sposób stworzyć więcej przewag konkurencyjnych dla Ciebie!


Jeśli jakieś nowe zapytanie, prosimy o kontakt!


Produkty powiązane:

Cypionian testosteronu

Dianabol

SR9009

MGF

Fenylopropionian testosteronu

Anavar

LGD4033

CJC-1295 z przetwornikiem cyfrowo-analogowym

Propionian testosteronu

Anadrol

MK2866

GHRP-2

Octan trenbolonu

Cypionian boldenonu

Cardarine

GHRP-6

Sustanon 250

T3

YK11

Heksarelin

Trenbolon Enanthate

Trenbolon Hex

s4 (anadaryna)

TB50

Dekanian nandrolonu

T4

Rad140

Oksytocyna

Nandrolon fenylopropionian

Sildenafil (viagra)

MK677

HGH 176-191

Równowaga

Cytrynian tamoksyfenu

Aicar

igf-1 LR3

Propionian Masteron

Eksemestan

S-23

PT-141

Masteron Enanthate

Anastrozol

sr9011

Melanotan-2

Winstrol

Letrozol

lgd-3033

BPC157

Hot Tags: tb500, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurtownia

Zapytanie

You Might Also Like