Tesamorelin 2 mg na fiolkę

Tesamorelin (wcześniej znany jako TH9507) jest rodzajem peptydu zwanego czynnikiem uwalniającym hormon wzrostu (GHRF). GHRF powoduje powstawanie i rozprzestrzenianie się hormonu wzrostu w organizmie, co pomaga zwiększyć metabolizm, zmniejszyć tłuszcz w brzuchu, poprawić kształt ciała i zużycie energii.

Szczegóły produktu


Proszek ludzkiego wzrostu peptydu Tesamorelin do utraty tłuszczu


jesteśmy wiodącym producentem surowego proszku steroidowego, oleju steroidowego, proszku sarmowego i Peptides, wielu dystrybutorów i laboratoriów, kulturystów z całego świata współpracuje z nami, wszyscy mówią bardzo dobrze o naszej bezpiecznej wysyłce i towarach. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z nami. Whatspp + 8613302415760 Wyślij e-mail cindy1114@yccreate.com


142


Tesamorelin Quick Details


Tesamorelin jest wytwarzany z czynnikiem uwalniającym hormon wzrostu (GRF). Tesamorelin jest stosowany w celu zmniejszenia nadmiaru tłuszczu wokół żołądka, który jest spowodowany przyjmowaniem pewnych leków przeciw HIV.Nazwa produktu Tesamorelin
Rozmiar jednostki 2 mg / fiolkę
CAS 218949-48-5
FORMUŁA MOLEKULARNA C211H366N72O67S1
WAGA MOLEKULARNA 515,89
CZYSTOŚĆ ≥99% (HPLC)
STAN FIZYCZNY Biały liofilizowany proszek
Stosowanie utrata tłuszczu
PRZECHOWYWANIE Liofilizowane peptydy, chociaż stabilne w temperaturze pokojowej przez 3 miesiące, powinny być przechowywane w stanie wysuszonym poniżej -18 ° C. Po odtworzeniu peptydu należy go przechowywać w temperaturze 4 ° C między 2-21 dniami i do wykorzystania w przyszłości poniżej -18 ° C.

Metody pakietowe setki pakietów ukrytych
Serwis pogwarancyjny Ciepła obsługa po sprzedaży przez całą dobę. Każde twoje pytanie zostanie rozwiązane w pierwszej kolejności tak szybko, jak to możliwe.
Sposób wysyłki FedEx, UPS, DHL, EMS, Fedex i tak dalej, drogą powietrzną lub morską. Wybierz najlepszy sposób wysyłki.
Czas dostawy dostawa szybko w dniu otrzymania płatności, zostanie dostarczona w ciągu 4-7 dni po śledzeniu
Metody Płatności Western union, pieniądze gram, bitcoin i przelew bankowy

Efekty Tesamoreliny


1. Tesamorelin to nowy kulturysta zajmujący się lekami na AIDS

Istnieje wiele różnych leków, które mogą pomóc kulturystom w szybkim i skutecznym uzyskiwaniu dużych przyrostów mięśni i cięciu tłuszczu. Ale pomimo dużej liczby już istniejących leków, nowe rzeczy, które mogą pomóc kulturystom. Jednym z najnowszych potencjalnych leków na kulturystykę jest EGRIFTA - nazwa leku tesamorelin.


2. Tesamorelin, który jest stosowany w celu zmniejszenia tkanki tłuszczowej u pacjentów z HIV, może być kluczowym kluczem dla kulturystów, którzy mają kłopoty z rozerwaniem brzucha.


3. Tradycyjnie stosowany w celu pomocy pacjentom z HIV w redukcji tkanki tłuszczowej wokół brzucha, EGRIFTA jest obecnie testowany pod kątem stosowania u pacjentów bez HIV. Jeszcze bardziej interesujący jest fakt, że niektórzy kulturyści już opanowali lek w nadziei na zniknięcie tkanki tłuszczowej wokół talii i zbudowanie najlepszego zestawu abs. Do tej pory badania kliniczne sugerują, że Tesamorelin redukuje trzewną tkankę tłuszczową u pacjentów zakażonych HIV z brzuszną hipertrofią, a także zmniejszając tłuszcz brzuszny u wszystkich badanych osób.


4. Tesamorelin zwiększa poznanie u osób starszych

Peptyd, który zwiększa uwalnianie hormonu wzrostu, poprawił kilka pomiarów funkcji poznawczych u osób z prawidłową postacią poznawczą i łagodnie upośledzonych osób starszych w badaniu kontrolowanym placebo.


Dlaczego kulturyści są zainteresowani Tesamorelin?


Tesamorelin to peptyd, który jest znany ze swojej zdolności do redukcji tłuszczu z brzucha u pacjentów z wirusem HIV. Jednak jest to także peptyd, który kulturysta, który nie jest nosicielem wirusa HIV, staje się bardzo ciekawy


Ze względu na zdolność zmniejszania złogów tłuszczowych w części środkowej, w rzeczywistości oferuje potencjalne korzyści dla wielu różnych typów ludzi. Aby pomóc ci w zdobyciu wykształcenia, porozmawiajmy o podstawach - czym jest ten peptyd, jak działa, jakie mogą powodować działania niepożądane, jak jest wstrzykiwany i jak go uzyskać. Gdy udostępnimy te informacje, będziesz miał głębsze zrozumienie Tesamorelin.


Jak zrobić Tesamorelin do iniekcji?


Tesamorelin jest w suchym formacie i przed wstrzyknięciem ma być odtwarzany w sterylnej wodzie. Do każdej fiolki leku Tesamorelin należy dołączyć pełne instrukcje. Aby odtworzyć ten liofilizowany proszek, dodaj 2,1 mililitra rozcieńczalnika, a następnie połącz oba składniki, ostrożnie zwijając probówkę w dłoniach przez pół minuty. Nie wstrząsaj mieszanką przed użyciem. Zbyt agresywne mieszanie może uszkodzić jego skuteczność i dlatego należy się z nim obchodzić delikatnie przez cały czas.


tesamorelinJak gwarantujemy najwyższą jakość


1) Zakup
Gruntowne badania rynku, zrozumienie cen surowców i wydajności. Do źródła zaopatrzenia, aby w pełni zrozumieć i w pełni zagwarantować jakość zamówień na surowce.
2) Inspekcja
Cztery etapy: pobieranie próbek, obróbka wstępna próbek, pomiar i przetwarzanie danych.
3) Produkcja
a) Każdy operator musi przeprowadzić samokontrolę produktów i sporządzić odpowiednie zapisy kontroli.
b) Inspektorzy zatrudnieni w pełnym wymiarze godzin poprzez sprawdzenie kontroli własnej operatora oraz przejrzenie i podpisanie odpowiedniego zapisu. Inspekcja w pełnym wymiarze czasu jest odpowiedzialna za kontrolę gotowego produktu i sprawia, że zapisy dotyczące gotowego produktu są przychodzące.
4) Przed sprzedażą
Wynik testu można dostarczyć przed sprzedażą.
Instytucja wykrywania osób trzecich jest dozwolona, jeśli wyniki testu nie są satysfakcjonujące.Często zadawane pytanie

 

Pytanie 1: Jak spakować zamówienie?

Dyskretne opakowanie, najlepiej pasuje do ciebie, aby przejść

celne bezpiecznie

Pytanie 2, Jaka jest Twoja metoda wysyłki

Wysyłka ekspresowa (FedEx, UPS, DHL, EMS, HKEMS, TNT) i najtańsza pocztą lotniczą

Pytanie 3, jeśli moje zamówienie zostało przejęte przez klienta, co robisz?

Ponowne wysłanie policji, jeśli numer śledzenia nie aktualizuje się online lub nie został określony przez użytkownika

Pytania 4, Jaka jest twoja akceptacja płatności

Bezpieczna i szybka płatność: Western Union, Money Gram, T / T, Bitcoin

Pytania 5, Czy dostarczysz numer śledzenia

Tak, dostarczamy numer śledzenia do śledzenia. Ogólnie rzecz biorąc, po dostarczeniu numeru śledzenia możesz śledzić informacje o przesyłce w ciągu 1-2 dni roboczych

Pytanie 6: Ile dni zajmie mojemu krajowi po dokonaniu płatności

 

tesamorelin peptides

Hot Tags: tesamorelin 2 mg na fiolkę, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

You Might Also Like