Tesamorelin

Tesamorelin

Tesamorelin (wcześniej znany jako TH9507) jest rodzajem peptydu zwanego czynnikiem uwalniającym hormon wzrostu (GHRF). GHRF powoduje powstawanie i rozprzestrzenianie się hormonu wzrostu w organizmie, co pomaga zwiększyć metabolizm, zmniejszyć tłuszcz w brzuchu, poprawić kształt ciała i zużycie energii.

Szczegóły produktu

Ludzki peptyd hodowlany Tesamorelin Egrifta do kulturystyki

Foshan Xinhang Biological Technology Co., Ltd.

Whatsapp: +8617725670492, email: liuxf@yccreate.com.

Słowa kluczowe: Tesamorelin, Egrifta, Human Growgh Peptide,


1. Wprowadzenie produktu

Zapraszamy do kontaktu z Morgan po więcej szczegółów. Whatsapp: +8617725670492, email: liuxf@yccreate.com.

Tesamorelin (wcześniej znany jako TH9507) jest rodzajem peptydu zwanego czynnikiem uwalniającym hormon wzrostu (GHRF). GHRF powoduje powstawanie i rozprzestrzenianie się hormonu wzrostu w organizmie, co pomaga zwiększyć metabolizm, zmniejszyć tłuszcz w brzuchu, poprawić kształt ciała i zużycie energii. Tesamorelin (dawniej znany jako TH9507) to syntetyczny czynnik uwalniający hormon wzrostu, który stymuluje przysadkę mózgową do wydzielania hormonu wzrostu; to pośrednie podejście wydaje się utrzymywać bardziej stabilne, naturalne poziomy, takie jak CJC-1295 DAC. Badania kliniczne wykazały, że tesamorelina znacznie redukuje tłuszcz brzuszny z mniejszą liczbą skutków ubocznych niż sam ludzki hormon wzrostu, chociaż po odstawieniu Tesamorlein może powrócić tłuszcz brzuszny (w zależności od osobnika). Wykazano, że Tesamorelin zmniejsza lipodystrofię u osób zakażonych HIV, a także podobnie zmniejsza tłuszcz w jamie brzusznej u osób nie zakażonych HIV.


2. Dane techniczne:

Tesamorelin skutecznie rozkłada tłuszcz nagromadzony w talii i jamie brzusznej i zapobiega ponownemu gromadzeniu się tłuszczu

· Tesamorelin doskonale usprawnia metabolizm, transport składników odżywczych i energii w organizmie

· Tesamorelina jest najlepszym lekiem na choroby i zaburzenia metaboliczne,

· Tesamorelin poprawia pamięć i zdolność uczenia się, wspomaga funkcje mózgu

· Tesamorelin powoduje poprawę czujności i aktywności umysłowej oraz zdolności poznawczych (np. Wyniki osiągnięte podczas szkolenia zawodowego)

· Tesamorelin leczy i wzmacnia układ nerwowy


3. Zastosowania:

Dzienna dawka 2 mg EGRIFTA® jest odtwarzana z 2 fiolek leku, z których każda zawiera 1 mg octanu tesamoreliny i 100 mg mannitolu jako liofilizowanego proszku

Całkowita objętość wstrzyknięcia wynosi 2 ml
Sterylna woda do wstrzykiwań (USP) do rekonstytucji znajduje się w oddzielnej butelce
Po rozpuszczeniu EGRIFTA® należy podać natychmiast
Nie rozpuszczony EGRIFTA® musi być przechowywany w temperaturze chłodniczej, między 2 ° C a 8 ° C (36 ° F i 46 ° F), aż do dozowania. Po dozowaniu pacjent musi przechowywać nierekonstytuowany EGRIFTA® w temperaturze chłodniczej do daty ważności. Roztwór do rekonstytucji (sterylna woda do wstrzykiwań, USP), strzykawki i igły należy przechowywać w kontrolowanej temperaturze pokojowej od 20 ° C do 25 ° C (68 ° F do 77 ° F).
Pacjenci powinni być kierowani do Instrukcji użycia pacjenta w celu uzyskania dalszych informacji dotyczących odtwarzania

Tesamorelin


4. szczegóły prodection

Nazwa produktu

Egrifta (Tesamorelin)

Formuła molekularna

C223H370N72O69S

Waga molekularna

5955,908 g / mol

Specyfikacja

2 mg / fiolka, 10 fiolek / zestaw

Pakiet

Szklane fiolki, idealne dyskretne, zgodnie z wymaganiami

Minimalne zamówienie

Jeden zestaw (10 fiolek)

Czas dostawy

4-7 Dni robocze Drzwi do drzwi

Niestandardowa przepustowość

Gwarantowane


5. Kwalifikacja produktu

Fat Loss i Tesamorelin Peptide

Wykazano, że Tesamorelin zmniejsza lipodystrofię u osób zakażonych HIV. Lipodystrofia jest stanem, który powoduje zmiany w rozmieszczeniu tkanki tłuszczowej, w tym wyniszczenie i gromadzenie tłuszczu oraz zmiany w metabolizmie. Podobnie jak Tesamorelin jest Sermorelin, który można przyjmować z GHRP-6 to badania kliniczne, które również promują produkcję HGH i możliwą utratę tłuszczu. U osób z lipodystrofią może rozwinąć się nadmiar tłuszczu, zwłaszcza wokół wątroby, żołądka i innych narządów jamy brzusznej (trzewnej tkanki tłuszczowej).

Tesamorelin jest analogiem GHRH (hormonu uwalniającego hormon wzrostu, naturalnie występujący peptyd uwalniany z podwzgórza), który został niedawno zatwierdzony przez FDA do leczenia (redukcji) indukowanego przez HIV lipodystrofii tłuszczu trzewnego związanego z lipodystrofią i jest obecnie sprzedawany w handlu nazwij Egrifta. Podobnie jak GHRH, tesamorelin wywiera swoje działanie poprzez wywoływanie uwalniania GH z przysadki mózgowej.

Tesamorelin ma dużą zmienność farmakokinetyki u osób. Zalecana i najlepiej przebadana dawka to 2 mg dawkowane raz w tygodniu lub codziennie. Wykazano niską biodostępność po podaniu doustnym i jest podawany podskórnie [1].

Lipodystrofia jest terminem medycznym określającym stan charakteryzujący się nieprawidłowym stanem złogów tłuszczu, zwłaszcza lipoatrofii w większości przypadków. W lipodostrofii indukowanej HIV czasami normalne złogi tłuszczu, takie jak te, które nadają twarzy kształt, kurczą się i zanikają, podczas gdy inne mogą rosnąć i stwarzać ryzyko dla zdrowia pacjenta. Jednym z takich przykładów niezdrowych złogów tłuszczu jest trzewna tkanka tłuszczowa.


6.Dostawa , wysyłka i doręczenie

Wysyłka 

Przez Express

Drogą powietrzną

Drogą morską

Nadaje się do poniżej 50 kg

Szybko: 3-7 dni

Wysoki koszt

Usługa od drzwi do drzwi,

łatwo odebrać towar

Nadaje się do ponad 50 kg

Szybko: 3-7 dni

Wysoki koszt

Port do portu,

potrzebny jest profesjonalny pośrednik

Nadaje się do ponad 500 kg

Powolne: 7-45 dni

Niska cena

Port do portu,

potrzebny jest profesjonalny pośrednik


7.FAQ
1. Wszelkie zapytania będą udzielane w ciągu 12 godzin.
2. Dedykacja jakości, dostaw i usług.
3. Ściśle przy wyborze surowców.
4. Dostępny OEM / ODM.
5. Rozsądna i konkurencyjna cena, szybki czas realizacji.
6. Próbka jest dostępna do oceny i opracowania Formulacji.
7. Szybsza dostawa:
Przykładowe zamówienie w magazynie i 3-7 dni w przypadku produkcji luzem.
8. Mamy silną współpracę z DHL, TNT, UPS, FEDEX, EMS. Możesz także wybrać własnego spedytora.
9. Obsługa posprzedażna:
(1) Międzynarodowy Autoryzowany Test Trzeciej Strony Dla Produktów, których Żądasz.
(2) 60 dni Gwarancja jakości towarów

Hot Tags: tesamorelin, Chiny, producenci, dostawcy, fabryki, hurtownia

Zapytanie

You Might Also Like