GHRP-2 Raw Peptide Powder

Skutki działania GHRP-2 (zwanego również KP102), nowego peptydu uwalniającego hormon wzrostu, na uwalnianie hormonu wzrostu (GH) i wzrostu wzrostu badano u świń. Wszelkie potrzeby kontaktu: whatsapp: +8613378646535 E-maile: eleven11@chembj.com

Szczegóły produktu

steroid store

Surowe peptydy GHRP-2 w proszku do budowy mięśni

Wszelkie potrzeby kontaktu:

Whatsapp: +8613378646535

E-maile: eleven11@chembj.com


Nazwa protektora: GHRP-2

CAS: 158861-67-7

Wzór cząsteczkowy: C45H55N9O6

Masa cząsteczkowa: 818,0

Wygląd: proszek liofilizowany

Minimalna ilość zamówienia: 1kit

Warunki przechowywania: Z dala od światła, chłodni (2-8 stopni)

Specyfikacja: 5 mg / fiolkę

Szczegóły opakowania: 5mg / fiolka * 10vial / Kit

Czystość: 99%

Opakowanie: Worek / pudełko z folii bąbelkowej / aluminiowej

Sposób wysyłki: EMS, DHL, UPS, TNT lub FEDEX

WSKAZÓWKA DOSTAWY: 1 dzień roboczy po otrzymaniu płatności

Czas przybycia: 4-7 dni


Opis:


GHRP-2 i Ipamorelin są bardzo podobne w swoich sposobach działania, pracują nad zwiększeniem poziomu GHRP-2 (GH) w ludzkim ciele poprzez zwiększenie wydzielania hormonu greliny. W miligramach na miligram wszystkie są dość równe pod względem zdolności do zwiększania poziomu GH w organizmie człowieka, przy czym GHRP-2 jest nieco bardziej wydajny.


Główne różnice między 3 peptydami GHRP stanowią ich skutki uboczne. GHRP-6 powoduje znaczny wzrost głodu u wielu osób, co czyni go dobrym dla osób poszukujących „masowych”, ale nie tak dobrych dla osób próbujących stracić tłuszcz. GHRP-2 jest często preferowany dla osób odchudzających się, ponieważ nie stymuluje głodu, jednak podnosi poziom kortyzolu (hormonu stresu), prolaktyny (hormonu, który może zmniejszać popęd seksualny) i aldosteronu (hormonu, który promuje zatrzymywanie wody) bardziej niż GHRP -6 i Ipamorelin. Ipamorelin jest podobny do GHRP-6, ponieważ powoduje wzrost głodu (ale nie jest tak dramatyczny jak GHRP-6). Jednakże, ponieważ nie podnosi poziomu kortyzolu, prolaktyny ani aldosteronu w zalecanych dawkach, jest to preferowany wybór dla osób wrażliwych na te hormony.


Aplikacje:


GHRP-2 to druga generacja GHRP tuż za GHRP-6. W porównaniu z GHRP-6, GHRP-2 jest uważany za znacznie lepszy pod względem stymulacji hormonem wzrostu, ponieważ w dłuższych okresach utrzymuje maksymalne podwyższenie poziomu hormonu wzrostu. Wykazano, że GHRP-2 zwiększa poziom IGF-1 (Insulinopodobny czynnik wzrostu 1), a nawet większe wyniki występują, gdy stosuje się go z hormonem uwalniającym hormon wzrostu (GHRH). Ma krótki okres półtrwania, a maksymalne stężenia występują około 15 minut, ale nie dłużej niż 60 minut. Odpowiedź naturalnego układu fizjologicznego obejmuje wzrost poziomów napływu jonów wapnia wraz ze zwiększonym uwalnianiem hormonów wzrostu w odpowiedzi na pulsacje o wysokiej amplitudzie z GHRP-2. GHRP-2 i inne analogi greliny zwiększają liczbę somatotropów zaangażowanych w puls GH poprzez hamowanie somatostatyny, GHRH zwiększa amplitudę tętna na komórkę przysadki lub somatotrop w inny sposób. W przeciwieństwie do greliny, GHRP-2 nie jest lipogeniczny, co oznacza, że nie indukuje gromadzenia tłuszczu. Chociaż grelina odgrywa dużą rolę w głodzie, GHRP-2 jako analog greliny nie zwiększa znacząco apetytu.


Dawkowanie i użycie:


Podobnie jak inne peptydy, które do tej pory omówiliśmy, GHRP-2 występuje w postaci liofilizowanego proszku. Musi być przechowywany w chłodnym, suchym miejscu i powinien być rozpuszczony przy użyciu wody bakteriostatycznej lub chlorku sodu przeznaczonego do wstrzykiwań. Po odtworzeniu peptydu GHRP-2 musi być przechowywany w chłodni, tak jak lodówka, aż będzie gotowy do użycia. W razie potrzeby GHRP-2 można przyjmować w dużych dawkach; jednak nadal nie jest jasne, jak skuteczne są te wysokie dawki. Zwykle GHRP-2 będzie stosowany 2-3 razy dziennie po około 100 mcg-300 mcg na zastrzyk. Podobnie jak w przypadku innych GHRP, wskazane jest również stosowanie GHRH w celu zmaksymalizowania skuteczności kombinacji fali tętna w dostępie do szlaku przysadki w celu uwolnienia hormonu wzrostu.

GHRP-2 powder

Przewagi konkurencyjne:


1. Bogate doświadczenie

Specjalizujemy się w tej dziedzinie od wielu lat, nasze sterydy i hormony eksportujemy na cały świat i nawiązujemy z nimi długie przyjazne stosunki współpracy.

2. Świetna jakość, czystość i korzystne

Dobra jakość to jeden z naszych największych sukcesów, możesz uzyskać od nas najlepszą jakość i obsługę.

3. Najbezpieczniejsza i najszybsza dostawa.

Posiadamy odpowiednie zapasy, abyśmy mogli dostarczyć produkty 24 godziny po otrzymaniu płatności. Szybka i dyskretna przesyłka zostanie zorganizowana, aby przejść odprawy celne.

4. Dobry pakiet

Unikalne sposoby wysyłania proszków o masie od 10 g do 100 kg do miejsca docelowego. Oferujemy topienie proszku do serwisu płynnego i wysyłamy płyn w specjalnych butelkach.

5. Świetna obsługa posprzedażna.

Wszelkie pytania lub problemy po otrzymaniu produktu, prosimy o kontakt z nami.Problemy zostaną rozwiązane natychmiast ....


Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.com

GHRP--2

Lista produktów powiązanych:

Octan testosteronu Octan trenbolonu MGF
Cypionian testosteronu Trenbolon Enanthate PEG MGF
Dekanian testosteronu Octan boldenonu CJC-1295
Testosteron Enanthate Boldenon undecylenate CJC-1295 DAC
Izokapronian testosteronu Cypionian boldenonu PT-141
Testosteron Fenylopropionian Propionian boldenonu Melanotan-1
Propionian testosteronu Dekanian nandrolonu Melanotan-2
Undekanian testosteronu Fenylopropionian nandrolonu GHRP-2
Mesteron Undecylan nandrolonu GHRP-6
Testosteron Sustanon 250 Cypionian nandrolonu Ipamorelin
Octan Clostebolu Propionian nandrolonu Heksarelin
Metylandrostanolon Metylotrienolon Sermorelin
Methenolon Enanthate Propionian drostanolonu Oksytocyna
Octan metenolonu Drostanolone Enanthate TB500
Anadrol Stanolon Fragment 176-191
Anavar Tadalafil Tryptorelina
Winstrol Wardenafil Tesamorelin
Cytrynian klomifenu Dianabol Gonadorelin
Cytrynian toremifenu Cytrynian tamoksyfenu DSIP
Finasteryd Chlorowodorek dapoksetyny Selank


Hot Tags: ghrp-2 surowy peptyd w proszku, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

You Might Also Like