IGF-1 Surowy peptyd LR3

IGF-1 LR3 należy do peptydów, używanych do budowy mięśni, utraty wagi, sprawności fizycznej, utraty tłuszczu, Podajemy różne proszki sterydowe, olej sterydowy, peptydy i sarmy.

Szczegóły produktu


steroid store


Peptydy IGF-1 LR3 do budowy mięśni z bezpieczną dostawą


Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.comNazwa produktu: IGF-1 LR3

Nr CAS: 946870-92-4

Czystość: 0,98% min

Wygląd: Biały proszek

Przechowywanie: Dry Cool Place

Stopień: Medycyna Grad

Specyfikacja: 0,1 mg / fiolka, 1 mg / fiolka, 10 fiolek / zestaw

Możliwość dostaw: 1000 zestawów na miesiąc

Pakowanie: 10 fiolek na zestawy

Zastosowanie: Utrata Cellulitu i Zmarszczek, Uzyskanie Mięśni / Utrata Tłuszczu / Utrata Wagi, Powrót Potencji Seksualnej, Napęd i Przyjemność, Spokojny Sen (nawet dla Bezsenności), Poprawiony Nastrój i Poczucie Dobrobytu, Przywrócenie Kolorów Włosów i Wzrost, Powrót Witalności , energia, wytrzymałość


IGF raw powder


Jakie korzyści może zaoferować producentowi IGF?

IGF-1 znacznie zwiększa masę mięśniową, wywołując stan rozrostu mięśni (wzrost liczby nowych komórek mięśniowych) w organizmie. Efekty bardziej bezpośrednie niż w przypadku GH use.IGF-1 to związek, który bezpośrednio reaguje z białkami w organizmie iw konsekwencji również bezpośrednio wpływa na wzrost mięśni i tkanek. Z drugiej strony, GH jest jedynym, który sygnalizuje innym związkom reakcję (IGF-1 jest jednym z tych związków), co sprawia, że proces jest dość powolny.Efekty uboczne IGF związane z jego użyciem?

IGF-1 jest powszechnie znany z wywoływania uczucia zmęczenia. Niektórzy ludzie czują się bardzo zmęczeni, gdy używają tego związku. Można jednak spojrzeć na to w bardziej pozytywnym świetle, ponieważ więcej snu oznacza lepszy wzrost. Inne działania niepożądane obejmują sztywność mięśni, bóle głowy, sporadyczne nudności.


Dawkowanie:

Jaka jest dawka IGF-1LR3? Dawka na zastrzyk: 50 mcg Zastrzyki na fiolkę: 20 x 50 mcg dawek Przykład Ilości do wstrzyknięcia: W przypadku użycia 1 ml wody do zmieszania, a następnie dawkę 50 mcg = 0,05 ml (lub 5 jednostek na strzykawce insulinowej). Do 2 ml wody do mieszania, następnie 50 mcg = 0,10 ml (lub 10 jednostek); jeśli do mieszania użyto 3 ml wody, to 50 ml = 0,15 ml (lub 15 jednostek).


Podanie:


Dla osoby poszukującej surowego rozmiaru istnieje kilka solidnych opcji przy rozważaniu użycia IGF-1. Wielu będzie go używać w trakcie sterydów anabolicznych, co tylko zwiększy tempo, w jakim budowana jest chuda tkanka, a także ilość. Inni, a jest to typowe dla bardziej zaawansowanych kulturystów, będą go używać w okresie pomostowym. Most odnosi się do okresu między cyklami sterydów anabolicznych lub cyklami pełnego wydmuchu. W tym przypadku osoba będzie nadal stosować dawkę podtrzymującą testosteronu i dodać IGF-1. Wielu, którzy to robią, również używa HGH i po prostu kontynuuje go od cyklu, który właśnie zakończył się na właśnie rozpoczętym moście. Niezależnie od konkretnego czasu użytkowania, cyklu lub mostu, zaleca się zwykle stosowanie HGH. IGF-1, podczas gdy silnie anaboliczny ma również zdolność do promowania nadmiernego przechowywania tłuszczu. Podczas fazy spęczniania poza sezonem utrzymywanie właściwego poziomu tkanki tłuszczowej jest samo w sobie wystarczająco trudne, a komplikuje to tylko stosowanie IGF-1. Jednak, gdy uwzględnimy HGH, dostarczony przez niego impuls metaboliczny powinien wystarczyć, by utrzymać kontrolę nad sytuacją. Ponadto synergia między tymi dwoma hormonami jest niezwykła.

IGF-1 LR3 raw powder

Jaki jest koszt wysyłki?

Koszt wysyłki różni się w zależności od kraju, w którym produkty mają być dostarczone. Oferujemy bezpłatną wysyłkę, gdy zamówienie przekroczy 300 USD, i jest to zryczałtowana opłata za wysyłkę, gdy zamówienie jest mniejsze niż 300 USD.


Jakie są dostępne metody wysyłki?

Korzystamy z EMS Express, DHL, TNT, FedEx, HKEMS, UPS, itp. Czas dostawy może potrwać 4-5 dni roboczych. Możesz śledzić przesyłkę za pomocą numerów śledzenia i przesyłanych pocztą elektroniczną.

Jaka jest minimalna i maksymalna kwota, jaką mogę zamówić w jednym czasie?

Brak minimalnego zamówienia.


Gdzie mogę wysłać moją płatność?

Informacje o tym, gdzie wysłać płatność, są dostarczane po złożeniu zamówienia, a jego wysłanie bezpośrednio na adres e-mail. Postępuj zgodnie z instrukcjami dotyczącymi płatności, aby uniknąć niepotrzebnych opóźnień.

Jeśli nie otrzymałeś go przy składaniu zamówienia, skontaktuj się z nami, a my wyślemy ci dane pocztą elektroniczną!Peptydy Białka Proszek sterydowy
GHRP-2 IGF-1 LR3 17a-Metylo-1-Testosteron
GHRP-6 IGF-1 LR3 Anastrozole (Arimidex)
CJC-1295 z przetwornikiem cyfrowo-analogowym IGF-1 DES Boldenon
CJC-1295 NIE DAC Follistatyna Boldenon undecylenate (EQ)
HGH176-191 HGH Cytrynian klomifenu (Clomid)
PT-141 HCG Cytrynian tamoksyfenu
Tymozyna β4 (TB500) EPO Nolvadex
Ipamorelin HMG Sildenafil (Viagra)
Melanotan-II (MT-II)
Tadalafil (Cialis)
Melanotan-I (MT-I) SARM Letrozole (Femara)
PEG-MGF MK-2866 (Ostarine) Exemestane (Aromasin)
MGF Andarine (S4) Formestane
Heksarelin GW-501516 (Cardarine) Mesterolone (Proviron)
Sermorelin S-23 Methandrostenolone (Dianabol)
Tryptorelina LGD-4033 (Ligandrol) Octan metenolonu
Gonadoreline LGD-3303 Methenolon Enanthate
Selank MK-677 (Ibutamoren) Turinabol
BPC-157 SR9009 Dekanian nandrolonu
Oksytocyna SR9011 Fenylopropionian nandrolonu
DSIP RAD140 Oxymetholone (Anadrol)
GHRH YK-11 Stanozolol Coarse (Winstrol)
Tesamorelin Aicar Mikronizowany stanozolol (Winstrol)
Epitalon Laxogenin Oxandrolone (Anavar)


Hot Tags: igf-1 lr3 surowy peptyd, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurtownia

Zapytanie

You Might Also Like