Ipamorelin Raw Peptide

Ipamorelin jest peptydem do budowy mięśni. Dostarczamy proszek sterydowy, gotowy olej steroidowy, peptydy, sarmy i inne produkty farmaceutyczne. Każdy potrzebuje kontaktu: whatsapp: +8613378646535 E-maile: eleven11@chembj.com

Szczegóły produktu

steroid store

Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.com


Nazwa produktu: Ipamorelin

Wielkość jednostki: 2 mg / fiolka, 5 mg / fiolka

Ilość jednostek: 1 fiolka

Alias: 696: PN: WO2004005342 PAGE: 46 zastrzegane białko, Ipamorelin, NNC 26-0161

CAS: 170851-70-4

Wzór: C38H49N9O5

MW: 711,853

czystość: 99%

Wygląd: Biały liofilizowany proszek

Stopień: Klasa farmaceutyczna

Dostawa: kurier ekspresowy

Pakiet transportowy: przebrany i bezpieczny

Min. Zamówienie: 10 fiolek

Zdolność produkcyjna: 10000 funtów / miesiąc

Warunki płatności: T / T, Western Union, Money Gram, Bitcoin

Przechowywanie Liofilizowany Ipamorelin jest stabilny w temperaturze pokojowej przez 90 dni, jednak powinien być przechowywany w zamrażarce poniżej -8 ° C przez dłuższy okres czasu. Po rozpuszczeniu Ipamorelin należy przechowywać w lodówce w temperaturze nie przekraczającej 36 F.


Opis:


Ipamorelin to fascynujące odkrycie nowego budowania mięśni, które przyciąga uwagę w świecie kulturystyki. Podobnie jak peptyd GHRP-6 (heksapeptyd uwalniający hormon wzrostu), jest to syntetyczny peptyd, który ma silne właściwości uwalniania hormonu wzrostu. A te właściwości uwalniania GH są interesujące dla sportowców i kulturystów, ponieważ mogą one spowodować ogromną różnicę w ilości mięśni, które można hodować i jak szybko spalamy tłuszcz.


Ipamorelin jest peptydem uwalniającym hormon wzrostu (GHRP) podobnym do GHRP2 i GHRP6, który został opracowany przez Novo Nordisk. Jest to pentapeptyd złożony z 5 aminokwasów, który powoduje znaczące uwalnianie hormonu wzrostu z przedniego płata przysadki mózgowej i ma podwójne działanie polegające również na tłumieniu somatostatyny, hormonu peptydowego, który hamuje uwalnianie hormonu wzrostu. Korzyści płynące ze stosowania Ipamoreliny to zwiększona utrata tkanki tłuszczowej, utrzymanie beztłuszczowej tkanki mięśniowej, odmłodzenie i wzmocnienie stawów, tkanki łącznej i masy kostnej, a także inne korzyści przeciwstarzeniowe związane z leczeniem GH, takie jak poprawa koloru skóry i jakości włosów. Może być również stosowany do zwiększenia niskiego poziomu GH, gdy naturalne wydzielanie GH zostało zahamowane przez długotrwałe nadużywanie syntetycznego GH.


Ipamorelin jest pierwszym opracowanym peptydem uwalniającym hormon wzrostu, który ma wyjątkową selektywną właściwość stymulowania tylko uwalniania GH bez znaczącego zwiększenia kortyzolu lub prolaktyny, nawet w dawkach ponad 200 razy wyższych niż średnia skuteczna dawka. Nie ma wpływu na poziom testosteronu, LH lub FSH i nie ma potrzeby stosowania terapii po cyklu po jej użyciu. Uwalnia hormon wzrostu z siłą porównywalną z GHRP6, ale bez powiązanych skutków ubocznych. Dzięki temu ipamorelin jest wspaniałym kandydatem do badań i prawdopodobnie najbezpieczniejszym peptydem do stosowania. W badaniu klinicznym przeprowadzonym na 48 dorosłych mężczyznach nawet duże dawki 600mcg / kg okazały się bezpieczne i dobrze tolerowane.


Co to jest Ipamorelin?


iPamorelin jest jednym z najczystszych, najbardziej wszechstronnych i najbezpieczniejszych GHRP. Pentapeptyd Ipamorelin przypomina nieco Hexarelin, ale jest czystszy. Pod pewnymi względami działa jak GHRP-6 lub GHRP-2 bez niedbałych stron związanych z podwyższonym poziomem głodu.


Jeśli chodzi o peptydy, będziesz chciał powolnego i stałego uwalniania silnego, czystego impulsu, który naśladuje naturalne czasy uwalniania GH. Będzie to lepsze dla korzyści i utrzymania niepożądanych efektów ubocznych. Ipamorelin działa jak mimetyk greliny, ale w przeciwieństwie do GHRP-6 okazał się bardziej stabilny w hamowaniu somatostatyny i stymulowaniu uwalniania GH.


Jak działa Ipamorelin?


Zgodnie z badaniami naukowymi, które zostały zbudowane na osobach testujących zwierzęta, ustalono, że podstawową funkcjonalnością Ipamoreliny jest stymulacja przysadki mózgowej. Jest to gruczoł wielkości grochu, który znajduje się w dolnej części podwzgórza u podstawy mózgu i jest odpowiedzialny za regulację i kontrolę wielu funkcji związanych z układem hormonalnym.


Ipamorelin Dawkowanie i sposób użycia:


Używanie iPamorelin z GHRH jak CJC w / bez DAC da użytkownikowi największy wzrost GH i IGF-1, ponieważ GHRP i GHRH współpracują ze sobą synergicznie. Średnie dawkowanie Ipamorelin wynosi 200-300 mcg dwa do trzech razy dziennie. Dwunastotygodniowe cykle są całkiem normalne, a PCT byłoby bardzo minimalne - mini-pct jest w porządku.


Sportowcy zażywają Ipamorelin w dawce 200mcg - 300mcg, dwa lub trzy razy dziennie, używając małej igły insulinowej do wstrzyknięcia. przyjmowane w dowolnym momencie, ale biorąc je około 30-45 minut przed treningiem, wydaje się idealne z powodu pulsu w hormonie wzrostu (GH), który umożliwia maksymalny wzrost.


Badania nad wpływem Ipamoreliny na wzrost kości, masę ciała i uwalnianie GH wykazały pewne interesujące wnioski. W jednym eksperymencie podawano różne dawki w ciągu 15 dni, aby przetestować reakcje grupy.

Ipamorelin raw-powder

Jak gwarantujemy bezpieczną dostawę


Specjalizujemy się w surowym proszku sterydów, półproduktach sterydowych, Sarms i Peptides.


Cały proces obsługi zamówień jest dla Ciebie przejrzysty, obraz opakowania, numer śledzenia, nawet przepisy kulinarne zostaną wysłane do Ciebie, jeśli zajdzie taka potrzeba. Ale zachowamy poufność wszystkich twoich prywatnych informacji. Produkty dostarczane są metodami stealth.


1. Zaprojektowane dyskretne metody pakowania według różnych krajów i ilości, uniwersalne i bezpieczne.

2. Nazwa firmy i inne treści związane z apteką nie będą widoczne na kartach przesyłek.

3. Sposób pakowania i nazwa nadawcy są regularnie zmieniane w celu zapewnienia bezpiecznej dostawy.

4. Paczki mogą być dostarczane z całych miast w Chinach, Guangzhou, Szanghaju, Hongkongu itp. Tak więc nazwa nadawcy jest zmienna, więc nie ma potrzeby przygotowania wielokrotnego adresu wysyłki.

5. Pakiety są małe, aby uniknąć niepożądanych pytań. Jeśli zamówienie jest duże, zostanie podzielone na dwa lub więcej pakietów

6. Nawet jeśli paczka jest niestety zajęta, obiecujemy 100% reship.


Proces zamówienia


1. Określ swoje potrzeby (produkt i ilość)

2. Pełna płatność zostanie dokonana po osiągnięciu porozumienia w sprawie wszystkich szczegółów.

3. Przesyłka zostanie dostarczona po otrzymaniu płatności.

4. Zostanie wyświetlona informacja o paczce (zdjęcie opakowania i numer przesyłki)

5. Wreszcie dostaniesz paczkę za 4 ~ 7 dni.


Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.com


Steroid


Hot Tags: ipamorelin raw peptide, Chiny, producenci, dostawcy, fabryki, hurtownia

Zapytanie

You Might Also Like