Peptyd budujący mięśnie BPC 157

BPC 157 jest jednym z wielu peptydów dostępnych na rynku suplementów. Jednak to, co odróżnia go od konkurentów, to fakt, że jest on ekstrahowany z ochronnego białka przewodu pokarmowego.

Szczegóły produktu

steroid store

Surowy peptyd BPC 157 do budowy mięśni z bezpieczną dostawą


Wszelkie potrzeby kontaktu :

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.com


Nazwa zabezpieczenia: BPC157

Alias: Booly Protection Compound 15, Pentadecapeptide, BPC 157

CAS: 137525-51-0

MF: C62H98N16O22

MW: 1419.53552

Czystość: 99%

Specyfikacja: 1 mg / fiolka 10 fiolek / zestaw

Min zamówienie: 1kit

Wygląd: Biały liofilizowany proszek

Klasa standardowa: klasa aptek

Certyfikacja: HPLC / MS

Miejsce pochodzenia: Chiny (kontynent)

Metoda analizy: HPLC

Przechowywanie: Liofilizowane peptydy, chociaż stabilne w temperaturze pokojowej przez 3 miesiące, powinny być przechowywane w stanie osuszonym poniżej -18 ° C. Po odtworzeniu peptydu należy go przechowywać w temperaturze 4 ° C między 2-21 dniami i do wykorzystania w przyszłości poniżej -18 ° C .

pakowanie: jako wymaganiaopis produktu:

BPC 157 (Body Protection Compound-157) jest 15-aminokwasowym pentapeptydem. Sekwencja aminokwasowa w BPC 157 jest podobna do części ludzkiej sekwencji aminokwasowej BPC. Kwas żołądkowy występujący w ludzkim BPC. Doświadczenia pokazują, że BPC157 może wzmacniać gojenie ran, w tym rany ścięgien, takie jak ścięte ścięgno Achillesa szczura. Celem tego badania było zbadanie możliwych mechanizmów, dzięki którym BPC 157 został wykorzystany do przyspieszenia procesu gojenia rannych ścięgien. W badaniu zastosowano dwa zestawy eksplantów ścięgien, z których jeden hodowano w podłożu zawierającym BPC157, a drugi hodowano w pożywce bez BPC 157.


Ponadto barwienie FITC-falloidyną wykazało, że BPC157 indukował tworzenie aktyny F w fibroblastach. Podobnie analiza Western blot była w stanie wykryć produkcję i aktywację białek budyniowych i białek FAK. Analiza Western blot wykazała również, że BPC157 zwiększa fosforylację pueraryny i białka FAK bez wpływu na wytwarzaną ilość.


Barwienie FITC-falloidyną wykazało, że BPC157 indukował tworzenie aktyny F w fibroblastach. Podobnie analiza Western blot była w stanie wykryć produkcję i aktywację białek budyniowych i białek FAK. Analiza Western blot wykazała również, że BPC157 zwiększa fosforylację pueraryny i białka FAK bez wpływu na wytwarzaną ilość.Podanie:


Peptydy BPC157 są wykorzystywane przez kulturystów i innych konsumentów dbających o zdrowie, z myślą o poprawie ich ciała i ogólnego stanu zdrowia.

BPC157 ma moc promowania skutecznego gojenia ścięgien i kości oraz lepszego gojenia uszkodzonych więzadeł.

Pod względem gojenia i zapobiegania chorobom wrzodowym, leczy wrzody żołądka u tych, którzy nadużywali leków typu NLPZ. Leki z grupy NLPZ są niesteroidowe,

leki przeciwzapalne i są klasyfikowane jako leki przeciwbólowe.


Wykorzystanie BPC 157:

W badaniach BPC 157 wykazano, że leczą porwane mięśnie czworogłowe, oderwane ścięgno Achillesa, uszkodzone / zmiażdżone mięśnie. Wykazanie dramatycznego szybkiego powrotu do zdrowia po łzach mięśniowych. Ścięgno do gojenia kości - zwiększone gojenie więzadła, BPC 157 ma szereg ochronnych efektów w narządach.


Badania kliniczne wykazują gojenie i zapobieganie wrzodom żołądka i są badane jako leczenie oparzeń. Badania pokazują, że może to pomóc w naprawie niektórych uszkodzeń wątroby po długotrwałym przewlekłym narażeniu na alkohol. W badaniach klinicznych nie zaobserwowano działań niepożądanych.


Wykazano, że peptyd BPC 157 leczy różne rany we wszystkich badanych obszarach, w tym narządy wewnętrzne, mięśnie, więzadła, ścięgna, skórę, wewnętrzne rany po operacjach itp.


może mieć zastosowanie w przemyśle medycznym, aby pomóc leczyć i pozbyć się wrzodów żołądka spowodowanych przez osoby nadużywające leków z grupy NLPZ


Efekt BPC-157


Główne cechy gojenia to tkanka ziarninowa, angiogeneza i produkcja kolagenu. BPC-157 przyczynia się do angiogenezy. Tworzenie się naczyń (tworzenie naczyń) (tworzenie) jest tworzeniem naczyń krwionośnych. Nie, poważnie podchodzi do tego głupca. Weź dowolne dwa słowa, że nie działają w języku greckim i / lub łacińskim, a otrzymasz terminologię medyczną.


BPC-157 działa poprzez regulację czynnika wzrostu śródbłonka naczyniowego (VEGF), czynnika, który powoduje, że naczynia włosowate wyrastają na nowe obszary do przenoszenia krwi i składników odżywczych. Jak to się dzieje przez terapię przepływu krwi. Występuje to tylko w rzeczywistym ścięgnie i tkance mięśniowej, a hodowla komórkowa BPC-157 nie wpływa na VEGF ani na gojenie.


Dawka BPC 157.


Wyniki obserwowano przez wstrzyknięcie doustne, otrzewnowe i miejscowe. Wyniki szczurów wynosiły 10 μg / kg. Oznacza to, że podawanie doustne lub wstrzykiwanie nie robi żadnej różnicy, tylko odrobina tego uzdrowienia staje się łatwiejsza.


FAQ:


Pytanie 1: Jak spakować zamówienie?

Dyskretne opakowanie, opakowanie, które najlepiej pasuje, zostanie wybrane do bezpiecznego przekraczania granic


Pytanie 2: Jaka jest Twoja metoda wysyłki?

Wysyłka ekspresowa (FedEx, UPS, DHL, EMS, HKEMS, TNT) i najtańsza pocztą lotniczą


Pytanie 3, jeśli moje zamówienie zostało przejęte przez klienta, co robisz?

Ponowne wysłanie policji, jeśli numer śledzenia nie aktualizuje się online lub nie został określony przez użytkownika


Pytania 4: Jaka jest Twoja płatność?

Bezpieczna i szybka płatność: Western Union, Money Gram, T / T, Bitcoin


Pytania 5, Czy dostarczysz numer śledzenia?

Tak, dostarczamy numer śledzenia do śledzenia. Ogólnie rzecz biorąc, po dostarczeniu numeru śledzenia możesz śledzić informacje o przesyłce w ciągu 1-2 dni roboczych


Pytanie 6: Ile dni zajmie mojemu krajowi po dokonaniu płatności?

Ogólnie rzecz biorąc, najszybciej z 3-5 firmami, najwolniej 5-7 dni roboczych


Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.com


Imię SPE
Melanotan I 10mg / fiolka, 10vial / box
Melanotan II 10mg / fiolka, 10vial / box
CJC 1295 2mg / fiolka, 10vial / box
CJC 1295 dac 2mg / fiolka, 10vial / box
Sermorelin 2mg / fiolka, 10vial / box
Sermorelin 5mg / fiolka, 10vial / box
PT 141 10mg / fiolka, 10vial / box
Frag 176 191 2mg / fiolka, 10vial / box
Frag176 191 5mg / fiolka, 10vial / box
Ipamorelin 2mg / fiolka, 10vial / box
Ipamorelin 5mg / fiolka, 10vial / box
MGF 2mg / fiolka, 10vial / box
PEG MGF 2mg / fiolka, 10vial / box
GHRP-6 5mg / fiolka, 10vial / box
GHRP-2 5mg / fiolka, 10vial / box
Heksarelin 2mg / fiolka, 10vial / box
Heksarelin 5mg / fiolka, 10vial / box
Tymozyna Beta 4 (TB4) (TB-500) 2mg / fiolka, 10vial / box
Follistatyna 344 1mg / fiolka, 10vial / box
1 mg 1mg / fiolka, 10vial / box
Oksytocyna 2 mg 2mg / fiolka, 10vial / boxHot Tags: peptyd budujący mięśnie bpc 157, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurtownia

Zapytanie

You Might Also Like