Surowy peptyd ACE 031

ACE-031 to białko fuzyjne receptora aktywiny typu IIB i IgG1-Fc, które wiąże miostatynę i pokrewne ligandy. Ma on na celu zakłócenie hamującego wpływu na rozwój mięśni i zapewnienie potencjalnej terapii miopatii, takich jak dystrofia mięśniowa Duchenne'a (DMD)

Szczegóły produktu

steroid store

Surowe peptydy ACE 031 do budowy mięśni z bezpieczną dostawą


Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.com


Nazwa produktu: ACE 031 (85%)

CAS: 307297-39-8

Szczegóły dotyczące opakowania: Dyskretne opakowanie

Czystość: 85%

Wygląd: biały proszek


Opis produktu:


ACE-031 jest badanym lekiem białkowym, który buduje mięśnie i zwiększa siłę poprzez hamowanie cząsteczek, które wiążą się i sygnalizują przez receptor powierzchniowy komórki zwany receptorem aktywiny typu IIB (ActRIIB).

ACE-031 jest rekombinowanym białkiem fuzyjnym wytwarzanym przez połączenie części ludzkiego receptora ActRIIB z częścią ludzkiego przeciwciała.


ACE-031 jest przeznaczony wyłącznie do celów badawczych. ACE-031 nie powinien być stosowany w celach konsumpcyjnych, diagnostycznych, terapeutycznych, rolniczych i weterynaryjnych.ACE-031 to rozpuszczalne białko fuzyjne, które, jak wykazano, zwiększa masę mięśniową i siłę w badaniach naukowych. ACE-031 jest badany jako leczenie chorób metabolicznych, nowotworów nerek w dzieciństwie, anomalii sercowo-naczyniowych, utraty masy mięśniowej związanej z wiekiem oraz utraty mięśni związanej z leczeniem nowotworów i chorób nerwowo-mięśniowych. ACE-031 jest biologicznym lekiem opartym na receptorze aktywinowym typu IIB (ActRIIB). Cząsteczka hamuje sygnalizację poprzez wiązanie receptora ActRIIB i zwiększa masę mięśniową i siłę. ACE-031 jest rekombinowanym białkiem fuzyjnym, które jest sztucznie syntetyzowane przez fuzję standardowego przeciwciała i części receptora ActRIIB. Rekombinowane białko fuzyjne eliminuje miostatynę i inne biocząsteczki, które ograniczają siłę lub wzrost mięśni.


Aplikacja ACE 031:


W naturze efekt ten zaobserwowano u wielu gatunków, zwłaszcza u zwierząt hodowanych w celu zwiększenia mięśni i siły. Na przykład bydło belgijskie niebieskie nie ma genu GDF-8, który jest jedną z kilku cząsteczek, które aktywują receptor ActRIIB. Niedobór tego białka powoduje u bydła niezwykle rozwiniętą muskulaturę i siłę. Podobne efekty zaobserwowano u innych gatunków, w tym u gryzoni, psów, a nawet ludzi.


Leczenie ACE-031 sprzyja wzrostowi mięśni poprzez hamowanie sygnalizacji ActRIIB. ACE-031 wiąże się z białkami, które sygnalizują przez receptor ActRIIB, aby ograniczyć wzrost mięśni. Gdy ACE-031 wiąże się z tymi białkami, zapobiega im oddziaływaniu z receptorem ActRIIB, umożliwiając w ten sposób wzrost mięśni. Ponadto, ponieważ ACE-031 zapobiega sygnalizacji przez GDF-8 i innych białek, które regulują masę mięśniową przez receptor ActRIIB, jego wpływ na beztłuszczowe mięśnie przekracza te same inhibitory GDF-8 (miostatyny).


ACE-031 Zastosowanie:


Sportowcy przyjmujący 1 mg ACE-031 raz w tygodniu przez okres 3-4 tygodni zgłaszają niemal natychmiastowy wzrost twardości mięśni i szybki wzrost masy mięśniowej i siły w stopniu przewyższającym nawet najbardziej skuteczną objętość hardcore anaboliczno-androgenną steryd!

Inną opcją dawkowania jest rozpoczęcie od dawki 200 mcg ACE-031 na dzień i zwiększenie dawki co tydzień o 100 mcg, podczas gdy cykl leczenia powinien trwać jeszcze 3-4 tygodnie.

Po zakończeniu cyklu z ACE-031 zaleca się przerwę trwającą dwa tygodnie.


ACE-031 Dawkowanie:


Podczas badań przeprowadzonych na Ace-031, w których wstrzyknięto szczury, podano im 10 mg / kg. Dlatego, aby dopasować te typy figur, dorosły kulturysta o normalnej wielkości musiałby użyć około 1 grama miesięcznie, wszystkie rzeczy byłyby równe. Oznacza to, że gdybyś użył grama, kosztowałoby cię co miesiąc dziesiątki tysięcy dolarów.


Efekt:


1. Utrata tłuszczu i zdrowie kości

W różnych przeprowadzonych badaniach osobnicy doświadczyli spadku stężenia leptyny i promowali adiponektynę, która była hormonem „dobrego tłuszczu”. Więc może Ace-031 pomaga schudnąć. Inne badanie pokazuje, że wzrost fosfatazy alkalicznej we krwi i redukcja peptydów kolagenowych; może to oznaczać, że pomaga również wzmocnić kości.


2. Utrata masy ciała kobiet

Dla kobiet z nadwagą podano dawkę 250 mg (mg) Ace 031. W rezultacie po miesiącu mięsień udowy wzrósł o więcej niż funt. Ponadto ich chuda waga wzrosła o 3%, co jest dość dobrym wynikiem.


3. FSH

W badaniu z udziałem kobiet stężenie FSH (hormonu folikulotropowego) zmniejszyło się znacząco i nie wyjaśniało dlaczego. Wydaje się więc, że są jakieś skutki uboczne, nie wiemy, czy mężczyźni zdarzają się tak samo. Wiemy jednak, że u bydła z powodu niepłodności rolnicy odmówili użycia Ace-031 „do wzmocnienia” swoich zapasów.

ACE  powder

Nasze atuty:

Ponad 15 lat specjalizuje się w tej dziedzinie, zapewniając profesjonalne i doświadczone usługi.

1. Najlepsze ceny z wysoką jakością. Posiadamy kompletny system QA&QC, czystość proszku steroidowego wynosi ponad 99% hplc. Używamy odpowiedniej receptury, aby gotować wstrzykiwalny olej steroidowy. Wszystkie nasze zamówienia zostaną wysłane po zdaniu egzaminu testowego.

2. Bogate doświadczenie w dostarczaniu przesyłek do Ciebie. Najbardziej przebrany pakiet i najbardziej profesjonalna firma spedycyjna zapewniająca bezpieczną dostawę. .

3. Wystarczająca ilość zapasów zapewnia szybki czas dostawy.

4. Dobra obsługa posprzedażna.

5. Specjalne są możliwe, gdy zamówienie jest wystarczająco duże.

6. Najważniejsze jest to, że mamy politykę ponownego wysyłania, aby chronić Cię w 100%.Pakowanie i dostawa:

Mamy profesjonalny zespół do pakowania i wysyłki. Specjalny sposób na wysłanie 100 gramów do 100 kg proszku w jednym czasie do twojego kraju. Szybka i dyskretna przesyłka może być zorganizowana dla przepustki celnej Gwarantowana.


Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11 @ chembj.com


Produkty powiązane:

Peptydy Białka Proszek sterydowy
GHRP-2 IGF-1 LR3 17a-Metylo-1-Testosteron
GHRP-6 IGF-1 LR3 Anastrozole (Arimidex)
CJC-1295 z przetwornikiem cyfrowo-analogowym IGF-1 DES Boldenon
CJC-1295 NIE DAC Follistatyna Boldenon undecylenate (EQ)
HGH176-191 HGH Cytrynian klomifenu (Clomid)
PT-141 HCG Cytrynian tamoksyfenu
Tymozyna β4 (TB500) EPO Nolvadex
Ipamorelin HMG Sildenafil (Viagra)
Melanotan-II (MT-II)
Tadalafil (Cialis)
Melanotan-I (MT-I) SARM Letrozole (Femara)
PEG-MGF MK-2866 (Ostarine) Exemestane (Aromasin)
MGF Andarine (S4) Formestane
Heksarelin GW-501516 (Cardarine) Mesterolone (Proviron)
Sermorelin S-23 Methandrostenolone (Dianabol)
Tryptorelina LGD-4033 (Ligandrol) Octan metenolonu
Gonadoreline LGD-3303 Methenolon Enanthate
Selank MK-677 (Ibutamoren) Turinabol
BPC-157 SR9009 Dekanian nandrolonu
Oksytocyna SR9011 Fenylopropionian nandrolonu
DSIP RAD140 Oxymetholone (Anadrol)
GHRH YK-11 Stanozolol Coarse (Winstrol)
Tesamorelin Aicar Mikronizowany stanozolol (Winstrol)
Epitalon Laxogenin Oxandrolone (Anavar)Hot Tags: surowy peptyd ace 031, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

Może ci się spodobać również