Surowy peptyd w proszku GHRP -6

GHRP6 to prawdziwy HGH. GHRP6 jest peptydem i należy do hormonów czynnika wzrostu. Dostarczamy proszek sterydowy, gotowy olej steroidowy, peptydy, sarmy i inne produkty farmaceutyczne.

Szczegóły produktu

steroid store

Surowe peptydy GHRP-6 do budowy mięśni

Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.com


Nazwa chemiczna: GHRP-6

Numer CAS: 87616-84-0

Wzór cząsteczkowy: C46H56N12O6

Masa molowa: 873,014

Synonimy: Peptyd uwalniający hormon wzrostu-6; GHRP6; GHRP 6

Sekwencja: H-His-D-Trp-Ala-Trp-D-Phe-Lys-NH2

Wygląd: biały proszek

Czystość: 99,14%

Tożsamość (ESI-MS): 873,01 ± 1,0

Rozpuszczalność: Zaleca się odtworzenie liofilizowanego GHRP-6 w sterylnym 18MΩ-cm H2O nie mniejszym niż 100 µg / ml, który następnie można dalej rozcieńczyć do innych roztworów wodnych.

Przechowywanie: Przed rekonstytucją (liofilizowany / liofilizowany proszek):

Można przechowywać w lodówce (2 ° C do 8 ° C = 35 ° F do 47 ° F) przez 36 miesięcy.

Można przechowywać w temperaturze pokojowej (do 37 ° C = 99 ° F) przez 90 dni.

Po rekonstytucji (płyn): Można przechowywać w lodówce (2 ° C do 8 ° C = 35 ° F do 47 ° F) przez 5 dni.


Opis produktu:


(GHRP6) jest jednym z kilku syntetycznych analogów met-enkefaliny, które zawierają nienaturalne D-aminokwasy, zostały opracowane dla ich uwalniania hormonu wzrostu (GH) i nazywane są wydzielaczami GH. Brakuje im aktywności, ale są silnymi stymulatorami uwalniania GH. Te wydzielacze różnią się od hormonu uwalniającego hormon wzrostu (GHRH) tym, że nie mają związku sekwencji i wyprowadzają swoją funkcję poprzez działanie przy zupełnie innym receptorze. Receptor ten był pierwotnie nazywany receptorem pobudzającym wydzielanie GH, hormon grelina jest obecnie uważany za naturalny endogenny ligand receptora. Dlatego te sekretageny GH działają jak syntetyczne ghrelinimetyki.Aplikacja GHRP-6

1. Obniża tkankę tłuszczową:

Administracja GHRP-6 ma reputację obniżania zawartości tłuszczu, co czyni go dobrym rozwiązaniem dla kulturystów w ich cyklach cięcia. Jest również niezwykle atrakcyjny dla tych, którzy są świadomi wagi i chcą pozbyć się dodatkowych kilogramów bez ciężkiej pracy na siłowni; Zwiększenie mięśni: podawanie GHRP-6 ma również reputację ułatwiającą wzrost i rozwój mięśni. GHRP-6 zapewnia również, że wątroba pracuje nad zainicjowaniem wydzielania IGF-1, pomagając szybciej stracić tłuszcz i zyskać siłę w miarę upływu czasu.


2. Zwiększ wytrzymałość:

Użytkownicy, którzy poręczają za poprawę poziomu narkotyków po podaniu GHRP-6; Jest ochronny i przeciwzapalny: podawanie GHRP-6 inicjuje lepszą ochronę mięśni i działa jako środek przeciwzapalny, który jest kluczowy w procesie regeneracji i syntezy mięśni.


3. Głęboki sen:

GHRH-6 radykalnie zwiększa powstawanie ludzkiego hormonu wzrostu podczas cyklu snu. Ten głęboki relaksujący sen i podwyższona produkcja HGH zwiększa zdolność organizmu do regeneracji i ożywienia z codziennego życia. „Pulsujące” uwalnianie hormonu wzrostu przez GHRP-6 czyni ten peptyd znacznie lepszym niż egzogenny hGH. Również stosowanie substancji pobudzających wydzielanie, takich jak GHRP-6, jest uważane za lepsze od syntetycznego hGH, ponieważ za pośrednictwem GHRP-6 następuje stymulacja naturalnego uwalniania GH, bez zbędnego wyłączania przysadki mózgowej. Nasz przysadka mózgowa jest wystarczająco kompetentna, aby wydzielać dużą ilość GH.


Jak to działa?

GHRP-6 bezpośrednio stymuluje przedni płat przysadki mózgowej, który następnie prowadzi do wzrostu uwalniania hormonów wzrostu w organizmie. Ponieważ GHRP-6 bezpośrednio wpływa na pętlę sprzężenia zwrotnego, która wyzwala zmiany w hamowaniu uwalniania hormonów wzrostu, może być ona wykorzystana do przywrócenia naturalnej produkcji hormonu wzrostu, jeśli naturalne wydzielanie zostało osłabione z powodu długotrwałego sztucznego użycia. GHRP-6 ma również wpływ na nasz układ nerwowy. Potencjalnie są w stanie chronić neurony i zwiększać siłę osoby. Funkcjonowanie GHRP-6 jest uderzająco podobne do działania kilku sterydów w rodzinie DHT.


Dawkowanie GHRP-6:

GHRP-6 to preparat do wstrzykiwania na bazie wody, który musisz wymieszać z wodą i przechowywać. Pamiętaj, że ważne jest prawidłowe przechowywanie GHRP-6 po wymieszaniu - w lodówce. Powinno być dobre przez 3-4 tygodnie, więc mieszaj tylko to, co zamierzasz wykorzystać w tym czasie.

Po ostrożnym wymieszaniu ten związek jest zazwyczaj wstrzykiwany podskórnie

dzięki sworzni Slin. Aby uzyskać najlepsze wyniki, należy je przyjmować codziennie, a użytkownicy zazwyczaj wykonują kilka wstrzyknięć dziennie, aby je spakować. Co ciekawe, GHRP-6 działa najlepiej, gdy bierze się go, gdy poziom cukru we krwi jest niski, i nie należy nic jeść przez godzinę po jego użyciu

W przypadku stosowania pojedynczego, użytkownicy będą biegać 100-400 mikrogramów (mcg) na zastrzyk, a jeśli zostaną ułożone z innym hormonem GH, dawki mogą zostać zmniejszone o połowę.


Jak gwarantujemy bezpieczną dostawę?


Specjalizujemy się w surowym proszku sterydów, półproduktach sterydowych, Sarms i Peptides.

Cały proces obsługi zamówień jest dla Ciebie przejrzysty, obraz opakowania, numer śledzenia, nawet przepisy kulinarne zostaną wysłane do Ciebie, jeśli zajdzie taka potrzeba. Ale zachowamy poufność wszystkich twoich prywatnych informacji. Produkty dostarczane są metodami stealth.


1. Zaprojektowane dyskretne metody pakowania według różnych krajów i ilości, uniwersalne i bezpieczne.

2. Nazwa firmy i inne treści związane z apteką nie będą widoczne na kartach przesyłek.

3. Sposób pakowania i nazwa nadawcy są regularnie zmieniane w celu zapewnienia bezpiecznej dostawy.

4. Paczki mogą być dostarczane z całych miast w Chinach, Guangzhou, Szanghaju, Hongkongu itp. Tak więc nazwa nadawcy jest zmienna, więc nie ma potrzeby przygotowania wielokrotnego adresu wysyłki.

5. Pakiety są małe, aby uniknąć niepożądanych pytań. Jeśli zamówienie jest duże, zostanie podzielone na dwa lub więcej pakietów

6. Nawet jeśli paczka jest niestety zajęta, obiecujemy 100% reship.


Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.com

Nazwa produktu Specyfikacja
1 MGF 2 mg / fiolkę
2. PEG MGF 2 mg / fiolkę
3. CJC-1295 z przetwornikiem cyfrowo-analogowym 2 mg / fiolkę
4. CJC-1295 bez DAC 2 mg / fiolkę
5. PT-141 10 mg / fiolkę
6. MT-1 10 mg / fiolkę
7 MT-2 10 mg / fiolkę
8. GHRP-2 5 mg / fiolkę
9. GHRP-2 10 mg / fiolkę
10. GHRP-6 5 mg / fiolkę
11. GHRP-6 10 mg / fiolkę
12. Ipamorelin 2 mg / fiolkę
13. Heksarelin 2 mg / fiolkę
14. Sermorelin 2 mg / fiolkę
15 Oksytocyna 2 mg / fiolkę
16. TB500 2 mg / fiolkę
17 Pentadekapeptyd BPC 157 2 mg / fiolkę
18. HGH 176-191 2 mg / fiolkę
19. Tryptorelina 2 mg / fiolkę
20 Tesamorelin 2 mg / fiolkę
21 Gonadorelin 2 mg / fiolkę
22. DSIP 2 mg / fiolkę
23. Selank 5 mg / fiolkę


Hot Tags: surowy proszek peptydowy ghrp -6, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurtownia

Zapytanie

You Might Also Like