Melanotan 2 Peptyd

Melanotan-II (MT-20) stosowany do budowy mięśni, pielęgnacji skóry, odchudzania i wyposażenia siłowni. Dostarczamy sterydy w proszku. Sterydy gotowe olej, peptydy i sarm. Każdy potrzebuje kontaktu: whatsapp: +8613378646535 e-maile: eleven11@chembj.com

Szczegóły produktu


sklep sterydów

Surowy peptyd Melanotan-II do budowy mięśni z bezpiecznym dostarczaniem

Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.com


Melanotan-II

Wzór cząsteczkowy: C50H69N15O9

MW: 1024.180

Numer CAS: 121062-08-6

Zwiększenie libido ludzkiego hormonu wzrostu w proszku Melanotan 2 klasy farmaceutycznej

PubChem: 92432

MeSH: melanotan-II

Nazwa strukturalna melanotanu 2: Ac-cyklo [Nle4, Asp5, D-Phe7, Lys10] α-MSH4-10-NH2

Klasa: klasa farmaceutyczna

Czystość: 98%

Wygląd: biały proszek

Przechowywanie: Zamknięte, w temperaturze poniżej 2 ~ 8 ℃

Zastosowanie: Melanotan 2 wykazał w badaniach, że oprócz promowania opalania skóry wykazuje działanie hamujące apetyt, lipolityczne i zwiększające libido. Melanotan 2 został szeroko przebadany do stosowania w ochronie przed szkodliwym działaniem promieniowania ultrafioletowego ze światła słonecznego ze względu na jego właściwości stymulujące melanogenezę.


Opis:


Melanotan II (znany również jako MT-II lub MT-2) to wstrzykiwany hormon peptydowy stosowany w celu promowania opalania. MT-II działa poprzez stymulację receptorów alfa-melanocytów, co sprzyja tworzeniu melaniny w odpowiedzi na ekspozycję na słońce. Kiedy znaczna ilość MT-II została pobrana w ramach „pamięci” komórek skóry, pojedynczy opala się, jakby był genetycznie ciemniejszym typem.


Analog melanotanu II hormonu alfa-melanocytów (a-MSH). Peptydy melanotanu są bezpieczne i skuteczne przy rosnących długoterminowych danych. Melanotan 2 jest liofilizowanym peptydem zamkniętym w sterylnej fiolce wielokrotnego użytku. Zastrzyki z opalania syntetycznego silnego a-MSH pozwalają na rozwój opalenizny fotoopornej we wszystkich typach skóry.


Stosowanie :


Melanotan 2 (zwany także Melanotanem II) to syntetycznie produkowany wariant hormonu peptydowego naturalnie wytwarzanego w organizmie, który stymuluje melanogenezę, proces odpowiedzialny za pigmentację skóry.


Melanotan II, lek opracowany pierwotnie jako środek opalający skórę, ale następnie zbadany jako potencjalne leczenie zaburzeń seksualnych.


W rezultacie wykazano, że Melanotan 2 wykazuje działanie hamujące apetyt, lipolityczne i zwiększające libido, a także promujące opalanie skóry.


Melanotan 2 wykazał w badaniach, że oprócz promowania opalania skóry wykazuje działanie hamujące apetyt, lipolityczne i zwiększające libido.


Melanotan 2 został szeroko przebadany do stosowania w ochronie przed szkodliwym działaniem promieniowania ultrafioletowego ze światła słonecznego ze względu na jego właściwości stymulujące melanogenezę.


Dozowanie melanotanu 2:


Zacznij od dawki 1 mg dziennie przez pierwsze dwa lub trzy dni i, jeśli pozwala na to poziom efektów ubocznych, staraj się zwiększać dawkę o 0,25 mg dziennie przez kolejne kilka dni, aż do osiągnięcia dawki dziennej 2-3 mg. Ten poziom powinien być odpowiedni dla większości użytkowników, chociaż niektórzy mogą chcieć jeszcze zwiększyć, być może nawet 5 mg dziennie, aby uzyskać bardzo głęboką opaleniznę. Następnie stosuje się fazę konserwacji opisaną powyżej.


Korzyści


Badania naukowe na testach na zwierzętach wykazały, że zdolność Meanotan II do zwiększenia ekspresji melaniny może być kluczowym czynnikiem w zmniejszaniu prawdopodobieństwa rozwoju raka skóry. Główną przyczyną tej myśli jest zdolność peptydu do indukowania wydzielania bez szkodliwych skutków promieniowania ultrafioletowego będących częścią tego procesu. To powiedziawszy, należy zauważyć, że badania wskazują, że peptyd nie byłby w stanie powstrzymać najbardziej śmiercionośnej postaci raka skóry, czerniaka złośliwego, ponieważ ta szczególna postać raka jest spowodowana pośrednim uszkodzeniem DNA i brakiem narażenia na promieniowanie ultrafioletowe.


Działanie Melanotanu dwa dotyczy wyłącznie opalania i możliwej ulgi w zaburzeniach erekcji. Ciemniejsza i głębsza opalenizna może być zauważona w ciągu kilku dni (zakładając, że jedna jest również opalana) i powinna przynieść zauważalne rezultaty w ciągu kilku tygodni. Im dłużej używa MT-2, tym ciemniejszy będzie.


Działanie Melanotanu II na zaburzenia erekcji zajmuje około 4-6 godzin i powinno trwać 6-12 godzin w zależności od indywidualnej odpowiedzi. Czas jest ważny, jeśli jest stosowany do tego celu. Są jednak takie, które są podawane codziennie od małych dawek co drugi dzień, aby zapewnić ulgę w utrzymaniu, ale może to być problematyczne dla skóry, jeśli nie jest ostrożne.


Nasza zaleta:


Nasze produkty zostały wywiezione do Niemiec, Norwegii, Polski, Finlandii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Francji, Rosji, USA, Brazylii, Meksyku, Australii, Japonii, Korei, Tajlandii, Indonezji, Urugwaju i wielu innych krajów. Miesięczna produkcja wynosi około 5000 g. Dbamy o dużą liczbę lojalnych klientów obsługujących boiska gimnastyczne, sportowe, placówki medyczne, kliniki i tak dalej.


Produkty najwyższej jakości z najbardziej konkurencyjnym. Nasza cena jest dość uczciwa i korzystna, a jakość jest kontrolowana przez nasze przedsiębiorstwo. Co najważniejsze, nasze produkty spełniają standardy USP, BP, GMP. Ponadto dostępne są bezpłatne próbki.


Dobrze ukryte opakowanie. Szybka i bezpieczna dostawa przez DHL, FedEx, HKEMS, UPS, TNT itp. Możesz sam wybrać najbardziej odpowiedni.


Elastyczne i niemożliwe do śledzenia warunki płatności, takie jak Western Union, Money Gram, Bitcoin, Przelew bankowy, T / T itp.


Ekskluzywna obsługa klienta oraz całodobowa i pomocna usługa posprzedażna online. Jeśli masz jakieś pytania, możesz skontaktować się z nami w dowolnym momencie, a my odpowiemy na te pytania szczegółowo.


Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.com


Lista powiązanych produktów:


Nazwa Specyfikacja
MGF 2 mg / fiolkę
PEG MGF 2 mg / fiolkę
CJC-1295 z przetwornikiem cyfrowo-analogowym 2 mg / fiolkę
CJC-1295 bez przetwornika cyfrowo-analogowego 2 mg / fiolkę
PT-141 10 mg / fiolkę
MT-1 10 mg / fiolkę
MT-2 10 mg / fiolkę
GHRP-2 5 mg / fiolkę
GHRP-2 10 mg / fiolkę
GHRP-6 5 mg / fiolkę
GHRP-6 10 mg / fiolkę
Ipamorelin 2 mg / fiolkę
Heksarelin 2 mg / fiolkę
Sermorelin 2 mg / fiolkę
Oksytocyna 2 mg / fiolkę
TB500 2 mg / fiolkę
pentadekapeptyd BPC 157 2 mg / fiolkę
176–191 2 mg / fiolkę
Triptorelina 2 mg / fiolkę
Tesamorelin 2 mg / fiolkę
Gonadorelina 2 mg / fiolkę
Gonadorelina 10 mg / fiolkę
DSIP 2 mg / fiolkę
Selank 5 mg / fiolkę


Hot Tags: peptyd melanotanu 2, Chiny, producenci, dostawcy, fabryki, hurt

Zapytanie

You Might Also Like