SNAP-8

SNAP-8 jest oktapeptydem, który jest naukowo znany jako Acetylo-Glutamyl Heptapeptyd-1 (powiedzmy, że pięć razy szybciej). Ta kombinacja 8 aminokwasów powstaje w laboratorium i działa jak inhibitor skurczu mięśni.

Szczegóły produktu

Peptydy Snap-8 zapobiegające starzeniu się

SNAP-8 jest oktapeptydem, który jest naukowo znany jako Acetylo-Glutamyl Heptapeptyd-1 (powiedzmy, że pięć razy szybciej). Ta kombinacja 8 aminokwasów powstaje w laboratorium i działa jak inhibitor skurczu mięśni. SNAP-8 redukuje głębokość drobnych linii i zmarszczek, hamując skurcz mięśni używanych do zwykłej mimiki twarzy. Szczególnie skuteczny w przypadku linii czoła i wokół oczu, SNAP-8 jest bezpieczniejszą, bardziej ekonomiczną i łagodniejszą alternatywą dla Botoxu. Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z whatsapp: +8613378646535 E-maile: eleven11@chembj.com


Produkt: Snap-8

Inne nazwy: Acetyl Octapeptide-3

CAS: 868844-74-0

MF: C41H70N16O16S

MW: 1077,16

Temperatura przechowywania: -20 ° C

Wygląd: Biała bryła

Zastosowanie: Peptydy przeciwstarzeniowe, kosmetyki kosmetyczne; Przeciwzmarszczkowy i przeciwstarzeniowy


Podanie:

Do oceny zdolności funkcjonalnej i odpowiedzi gonadotropów przedniego płata przysadki również do oceny resztkowej funkcji gonadotropowej przysadki po usunięciu guza przysadki przez zabieg chirurgiczny i / lub napromieniowanie.


Gonadorelin jest odpowiedzialny za uwalnianie hormonu folikulotropowego i hormonu leutynizującego z przedniej części jamy ustnej. W przysadce mózgowej GnRH stymuluje syntezę i uwalnianie FSH i LH, procesu, który jest kontrolowany przez częstotliwość i amplitudę pulsów GnRH, jak również sprzężenie zwrotne androgenów i estrogenów. Pulsacyjność wydzielania GnRH zaobserwowano u wszystkich kręgowców i konieczne jest zapewnienie prawidłowej funkcji rozrodczej. Tak więc pojedynczy hormon, GnRH, kontroluje złożony proces wzrostu pęcherzyków jajnikowych, owulacji i ciałka żółtego u samic oraz spermatogenezy u mężczyzn. Jego krótki okres półtrwania wymaga pomp infuzyjnych do zastosowań klinicznych


snap8


Zalety SNAP-8:

Zmniejsza głębokość zmarszczek na twarzy spowodowanych skurczem mięśni mimiki, zwłaszcza na czole i wokół oczu.


Bezpieczniejsza, tańsza i łagodniejsza alternatywa dla toksyny botulinowej, działająca miejscowo na ten sam mechanizm powstawania zmarszczek w bardzo różny sposób.


Został włączony do preparatów kosmetycznych, takich jak emulsje, żele, surowice itp., Gdzie pożądane jest usunięcie głębokich linii lub zmarszczek na czole lub w okolicach oczu.


JAK DZIAŁA SNAP-8?

Najbardziej podstawowe peptydy to środki komunikujące się z komórkami. Z drugiej strony, peptyd SNAP-8 jest uważany za neuropeptyd - blokuje komunikację komórkową zamiast go pobudzać. Twoje ciało naturalnie wytwarza neuropeptydy, które zmniejszają się wraz z wiekiem. Celują w komórki i przekazują skórze, jak się zachować: wszystko, od stymulowania produkcji kolagenu po regenerację komórek skóry. Zadaniem SNAP-8 jest komunikowanie się z neuroprzekaźnikami i powodowanie ograniczonych ruchów w mięśniach, zapobiegając pojawianiu się i tworzeniu głębokich linii.


Nasza przewaga:

1. Posiadamy zapasy, abyśmy mogli szybko dostarczyć towar w dniu otrzymania płatności.


2. Najlepsza cena, pierwszorzędna obsługa, wysoka efektywność dostaw. Zniżka zostanie przyznana po złożeniu dużego zamówienia.


3. Gwarancja wysokiej jakości, po znalezieniu jakiegokolwiek problemu pakiet zostanie wysłany do Ciebie


4. Wysyłka przesyłką ekspresową (FedEx, UPS, DHL, EMS TNT HKEMS). Najbardziej profesjonalny spedytor byłby polecony dla Ciebie.


5. Obsługa serwisowa po uzdrowisku 24/7. Każde twoje pytanie zostanie rozwiązane w pierwszej kolejności tak szybko, jak to możliwe. Przestrzeganie zasady pierwszego przekonania klienta. zapewnimy najlepsze i najbardziej szczere usługi, jak to tylko możliwe.


Dostawa

1. Wysłane w ciągu 24 godzin po potwierdzeniu płatności.

2. Profesjonalny agent upewnia się, że nasz statek jest szybki i bezpieczny

3. Po otrzymaniu otrzymasz swój numer śledzenia, aby ułatwić Ci śledzenie przesyłki ekspresowej


Produkty powiązane:

Cypionian testosteronu

Dianabol

SR9009

MGF

Fenylopropionian testosteronu

Anavar

LGD4033

CJC-1295 z przetwornikiem cyfrowo-analogowym

Propionian testosteronu

Anadrol

MK2866

GHRP-2

Octan trenbolonu

Cypionian boldenonu

Cardarine

GHRP-6

Sustanon 250

T3

YK11

Heksarelin

Trenbolon Enanthate

Trenbolon Hex

s4 (anadaryna)

TB50

Dekanian nandrolonu

T4

Rad140

Oksytocyna

Nandrolon fenylopropionian

Sildenafil (viagra)

MK677

HGH 176-191

Równowaga

Cytrynian tamoksyfenu

Aicar

igf-1 LR3

Propionian Masteron

Eksemestan

S-23

PT-141

Masteron Enanthate

Anastrozol

sr9011

Melanotan-2

Winstrol

Letrozol

lgd-3033

BPC157

Hot Tags: snap-8, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurtownia

Zapytanie

You Might Also Like