Benzocaine CAS.94-09-7

Benzocaine CAS.94-09-7

Benzokaina jest stosowana w celu łagodzenia bólu i świądu spowodowanego takimi warunkami, jak oparzenia słoneczne lub inne drobne oparzenia, ukąszenia owadów lub użądlenia, trucizna IVY, trujący dąb, trujący sumak, drobne skaleczenia lub zadrapania.

Szczegóły produktu

Benzocaine Powder Pure 99,9% Reagent CAS No.:94-09-07

Foshan Xinhang Biological Technology Co., Ltd.

Whatsapp: +8617725670492, email: liuxf@yccreate.com.

Słowa kluczowe: benzokaina, środek znieczulający i adiuwant,


1. Wprowadzenie produktu

Zapraszamy do kontaktu z Morgan po więcej szczegółów. Whatsapp: +8617725670492, email: liuxf@yccreate.com.


Benzokaina jest stosowana w celu łagodzenia bólu i świądu spowodowanego takimi warunkami, jak oparzenia słoneczne lub inne drobne oparzenia, ukąszenia owadów lub użądlenia, trucizna IVY, trujący dąb, trujący sumak, drobne skaleczenia lub zadrapania.
Benzokaina należy do grupy leków znanych jako miejscowe środki znieczulające miejscowo. Tłumi zakończenia nerwowe w skórze. Ten lek nie powoduje utraty przytomności, podobnie jak ogólne środki znieczulające, stosowane podczas operacji.
Ten lek jest dostępny bez recepty; Jednak lekarz może mieć specjalne instrukcje dotyczące właściwego stosowania i dawki stosownie do stanu zdrowia.
Środek znieczulający rozpuszczalny w tłuszczach. Jest przeznaczony do znieczulenia miejscowego na rany, ból, wrzody i hemoroidy, a także środki tłumiące kaszel, które wycofują półprodukty benzokainowe. Może być również stosowany do absorpcji ultrafioletu w kosmetykach. Powiązany produkt: Lidokaina.


2. Specyfikacje:

Benzokaina
Benzocaine CAS: 94-09-7
Benzocaine EINECS numer: 202-303-5
Benzokaina Wzór cząsteczkowy: C9H11NO2
Masa cząsteczkowa benzokainy: 166,1965
Temperatura topnienia benzokainy: 89 ° C do 90,5 ° C
Benzokaina Temperatura wrzenia: 310,7 ° C przy 760 mmHg
Temperatura zapłonu benzokainy: 164,2 ° C
Ciśnienie pary benzokainy: 0,000589 mmHg w 25 ° C
Gęstość benzokainy: 1,17
Benzocaine Mp: 89-92 ° C


3. Aplikacje:
Benzokaina jest miejscowym lekiem przeciwbólowym (co oznacza, że ma być stosowany na powierzchni ciała lub w jamie ustnej, ale nie należy go połykać), który ma wiele różnych zastosowań w lekach dostępnych bez recepty (OTC). W zależności od dawki i postaci, aktywny składnik benzokaina może być stosowany do łagodzenia bólu gardła i jamy ustnej; Aby złagodzić swędzenie i pieczenie pochwy zewnętrznej; Aby zatrzymać ból i swędzenie z powodu hemoroidów; Lub złagodzić drobne podrażnienia skóry, ból i swędzenie. Ponieważ benzokaina jest dostępna w różnych dawkach i formach, bardzo ważne jest dokładne zapoznanie się z etykietą leków, aby ustalić, czy lek ma być stosowany w przypadku występujących objawów.


Benzokaina może być jedynym aktywnym składnikiem w leczeniu doustnym, który łagodzi ból gardła lub łagodzi bóle ust spowodowane przez opryszczkę, owrzodzenia, ząbkowanie i inne problemy. Można go również łączyć z innymi aktywnymi składnikami w zabiegach doustnych, które nie tylko łagodzą ból w ustach i gardle, ale także chronią podrażnione obszary, zapewniają kojącą powłokę lub łagodzą suchość.


Podczas gdy zabiegi dyskomfortu doustnego zawierające benzokainę są przeznaczone do stosowania w jamie ustnej i wokół niej, istnieją inne miejscowe leki benzokainowe, które powinny być stosowane wyłącznie zewnętrznie lub na zewnętrznej powierzchni ciała (nie w pobliżu lub w ustach). Na przykład benzokainę można znaleźć w lekach dopochwowych, które zawierają więcej niż jeden zewnętrzny składnik przeciwbólowy lub w pojedynczych czynnych hemoroidach. Benzokaina jest również dostępna w miejscowych lekach przeciwbólowych, które nie tylko łagodzą podrażnienia skóry, ból i swędzenie, ale także zawierają inne składniki aktywne, które zabijają zarazki i pomagają zapobiegać zakażeniom.


Benzokaina jest zatwierdzona przez Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (FDA) i jest bezpieczna i skuteczna, gdy jest stosowana zgodnie ze wskazówkami na etykiecie. Niektóre zabiegi dyskomfortu w jamie ustnej mogą być stosowane do czasowego łagodzenia bólu spowodowanego bólami zębów; Jednak leki te nie są przeznaczone do długotrwałego leczenia. Jeśli ból zęba jest silny lub trwa dłużej niż siedem dni, powinieneś porozmawiać ze swoim dentystą.


Benzokaina może nie być zawarta we wszystkich produktach sprzedawanych pod tymi markami. Prosimy o dokładne zapoznanie się z etykietą Fakty dotyczące leków OTC w celu uzyskania informacji o składnikach aktywnych dla określonych produktów


4. Szczegóły ochrony

Benzokaina


5, Kwalifikacja produktu

Elementy przetestowane

Specyfikacja

Wynik

Postacie

Biały, krystaliczny proszek lub bezbarwne kryształy.

Biały kryształ.

Identyfikacja

IR powinien być zgodny z widmem wzorcowym odniesienia.
UV powinno być zgodne z widmem wzorcowym odniesienia.
Wykonuje się pomarańczowo-czerwony osad.

IR jest zgodny ze standardowym widmem odniesienia.
UV jest zgodne ze standardowym widmem odniesienia.
Wykonuje się pomarańczowo-czerwony osad.

Zakres topnienia

88 ~ 92 stopni

89,8-90,2 stopnia

Strata przy suszeniu

Nie więcej niż 1,0%

0,22%

Substancje łatwo zwęglające się

Rozdzielczość nie ma więcej kolorów niż Dopasowany płyn A.

Odpowiadać

Pozostałość po zapłonie

Nie więcej niż 0,1%

0,02%

Metale ciężkie

Nie więcej niż 0,001%

Odpowiadać

Chlorek

Odpowiadać

Odpowiadać

Test (HPLC)

98,0% -102,0%

99,96%

Zwykłe zanieczyszczenia

≤ 1%

Odpowiadać

Odczyn

Odpowiadać

Odpowiadać


6. Dostawa, wysyłka i doręczenie

1. Masowe zapasy, aby upewnić się, że dostawa następuje natychmiast każdego dnia po dokonaniu płatności.
2. Od lat zajmujemy się tą dziedziną, posiadamy wyrafinowany i profesjonalny dział logistyki, który może zagwarantować bezpieczną i szybką dostawę.
3. Dobrze wyszkolony i zdyscyplinowany zespół pakujący, który jest wystarczająco profesjonalny, aby zapewnić Ci bezpieczny pakiet. Pozwala to również uniknąć sytuacji awaryjnych podczas dostawy, dzięki czemu gwarantowana jest wysoka przepustowość celna. Unikalne sposoby wysyłania 10 gramów do 25 kilogramów proszków (lub 100 ml do 30 litrów płynów) jednocześnie do miejsca przeznaczenia.
4. Pakowanie zdjęć i kod halsujący są dostarczane w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania płatności. Zaktualizowany kod śledzenia będzie dostarczany co drugi dzień, ponieważ możesz trzymać dłoń swojego pakietu.
5. Doskonała obsługa po sprzedaży: wszelkie pytania lub problemy wystąpiły po otrzymaniu produktu.


Złożyc zamówienie:

Proszę podać ilość

Mini Order:

1 kg

Zacytować:

Ceny potwierdzają

Sposoby płatności:

Przelew bankowy, Western Union, Money Gram i Bitcoin

Sposoby dostawy:

Wszystkie tryby ekspresowe (EMS, DHL, TNT, FedEx, UPS, TOll itp.)

Adres wysyłki:

Podaj swoje prawidłowe i poprawne informacje o adresie docelowym (jeśli to możliwe z kodem pocztowym, numerem telefonu).

Uszczelka:

Wybierz najlepsze sposoby w zależności od ilości i stopnia bezpieczeństwa (Super dyskretny, profesjonalny i doświadczony)

Czas realizacji:

W ciągu 12 godzin od otrzymania płatności

Pakiety zdjęć:

Zdjęcia paczki byłyby oferowane do odróżnienia przedmiotów

Numer przesyłki:

Oferowane po wydaniu

Czas wysyłki:

3-7 dni roboczych (od drzwi do drzwi)

Obsługa posprzedażna:

24/7 Online na wszelkie problemy

Hot Tags: benzokaina cas.94-09-7, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurtownia

Zapytanie

You Might Also Like