Surowy proszek Benzocaine Hcl

Chlorowodorek benzokainy jest środkiem znieczulającym na powierzchni, który zapobiega przenikaniu impulsów wzdłuż włókien nerwowych i zakończeń nerwowych. Dostarczamy sterydy, proszek, sterydy, olej, peptydy, sarmy i inne środki farmaceutyczne. chembj.com

Szczegóły produktu

steroid store

Lokalne środki znieczulające Benzocaine hcl surowy proszek do środka przeciwbólowego

Wszelkie potrzeby kontaktu :

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.com


Nazwa produktu: Chlorowodorek benzokainy

Numer rejestru CAS: 23239-88-5

Wzór cząsteczkowy: C9H11NO2.ClH

Masa cząsteczkowa: 201,65

Surowiec farmaceutyczny Źródło Benzocaine HCL 23239-88-5 Chlorowodorek benzokainy

Temperatura wrzenia: 310,7 ° C przy 760 mmHg

Temperatura zapłonu: 164,2 stopni C

Ciśnienie pary: 0,000589 mmHg przy 25 stopniach C

Test: 99%

Wygląd: biały proszek


Opis:


Chlorowodorek benzokainy tworzy barierę chemiczną, która zatrzymuje gromadzenie się sodu, która gromadzi się, gdy zakończenia nerwowe są stymulowane przez ból. Gdy gromadzi się sód, sygnały elektryczne również budują się w zakończeniach nerwów. Są one ostatecznie przekazywane do mózgu, który interpretuje sygnały jako ból.

Chlorowodorek benzokainy jest miejscowym środkiem znieczulającym powszechnie stosowanym jako miejscowy lek przeciwbólowy lub w postaci kropli kaszlu. Jest aktywnym składnikiem wielu maści znieczulających dostępnych bez recepty, takich jak produkty do owrzodzeń jamy ustnej. W połączeniu z antypiryną tworzy krople A / B w celu zmniejszenia bólu ucha i usunięcia woskowiny.


Podanie:

Benzokaina HCL działa poprzez tworzenie bariery chemicznej, która zatrzymuje gromadzenie się sodu, która gromadzi się, gdy zakończenia nerwowe są stymulowane przez ból. Gdy gromadzi się sód, sygnały elektryczne również budują się w zakończeniach nerwów. Są one ostatecznie przekazywane do mózgu, który interpretuje sygnały jako ból.

Chlorowodorek benzokainy jest zwykle wytwarzany w postaci proszku lub pasty olejowej i jest stosowany do leczenia ran, owrzodzeń, oparzeń, otarć skóry i hemoroidów.


Benzokaina VS Benzokaina HCL:

Benzocaine Base CAS: 94-09-7 i Benzocaine HCL CAS: 23239-88-5

znajdują się na dwóch przeciwnych końcach skali ph. HCL jest oczywiście ciężkim kwasem. Benzokaina jako zasada. HCL jest stosowany w cięciu kokainy na dużą skalę, ponieważ HCL zmieszany z kokainą sprawia, że jest rozpuszczalny w wodzie, ale baza jest faktycznie używana do produkcji kokainy, ponieważ zasadniczo pęknięcie jest tylko kokainą bez chlorowodorku. Więc chcieliby mieć w tym bazę. Poza tym oba są technicznie wykorzystywane jako „dezodoranty do pomieszczeń”, to znaczy, jak są sprzedawane, ale każdy wie, na co jest sprzedawany.


Funkcja i użycie


Benzokaina jest miejscowym środkiem znieczulającym powszechnie stosowanym jako miejscowy lek przeciwbólowy lub w postaci kropli kaszlu. Jest aktywnym składnikiem wielu maści znieczulających dostępnych bez recepty, takich jak produkty do owrzodzeń jamy ustnej. W połączeniu z antypiryną tworzy krople A / B w celu zmniejszenia bólu ucha i usunięcia woskowiny.


Benzokaina jest stosowana jako kluczowy składnik wielu leków:


Bez recepty tabletki na gardło, takie jak Cepacol. Niektóre leki na uszy na bazie glicerolu do stosowania w usuwaniu nadmiaru wosku, jak również łagodzące stany ucha, takie jak zapalenie ucha środkowego i ucho pływaków. Niektóre wcześniejsze produkty dietetyczne, takie jak Ayds. Niektóre prezerwatywy zapobiegające przedwczesnemu wytrysku. Benzokaina w znacznym stopniu hamuje wrażliwość na penisa i może pozwolić na utrzymanie erekcji dłużej (w ciągłym działaniu) przez opóźnienie wytrysku. Odwrotnie, erekcja będzie także zanikać szybciej, jeśli bodziec zostanie przerwany.


Plastry mukoadhezyjne benzokainy stosowano w celu zmniejszenia bólu ortodontycznego. W Polsce zawiera, wraz z mentolem i tlenkiem cynku, płynny proszek (nie mylić z płynnym proszkiem do twarzy) stosowany głównie po użądleniach komarów. Dzisiejsza gotowa pudroderma była kiedyś stosowana jako związek farmaceutyczny.

Benzocaine-hcl

Nasza zaleta:


1, Wysyłamy tylko NAJWYŻSZE sterydy, peptydy, chemikalia badawcze i farmaceutyki, które są bardzo popularne w wielu krajach, takich jak Kazachstan, Polska, Węgry, Paragwaj, Urugwaj, Brazylia, Rosja, Portugalia, Łotwa, Szwajcaria, Islandia, Ukraina, Niemcy, Francja, Holandia, Belgia, Peru, Szwecja, Nowa Zelandia, Czechy, Litwa, Irlandia, Tunezja, Meksyk, Grecja, Portoryko, Serbia, Finlandia, Włochy, Estonia, Tajlandia, Izrael, USA, Wielka Brytania, Kanada, Australia


2, Nasze ceny są najlepsze ze względu na zniżki, które dajemy wszystkim naszym nabywcom. Dajemy bardzo dobre rabaty, co czyni nasze ceny wyjątkowymi na rynku.


3, oryginalna i 100% gwarancja na wszystkie złożone zamówienia. Mamy najlepsze znajdziesz w Internecie. Mamy odpowiednie zapasy i możemy zorganizować dostawę w ciągu 24 godzin od otrzymania płatności. Numer śledzenia zostanie szybko poinformowany po wysyłce.


4, mamy najlepszą obsługę klienta i doskonałą zdolność wysyłki. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać pełną listę naszych produktów i cennika.


5, Poza surowym sterydowym proszkiem i płynem, oferujemy rozwiązanie hormonalne i formułę. Każda wizyta w naszym laboratorium jest mile widziana.


Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.com


Lista produktów powiązanych:Antystetyczny Anodyne
Imię CAS
Chlorowodorek tetrakainy 50-41-9
Procaine 59-46-1
Tetrakaina 94-24-6
Chlorowodorek pramoksyny 637-58-1
Procainowy HCl 1951-5-8
Lidokaina 137-58-6
Chlorowodorek dibukainy 1961-12-1
prilokaina 721-50-6
Chlorowodorek propitokainy 1786-81-8
Chlorowodorek proparakainy 5875-6-9
Chlorowodorek linokainy 6108-05-0
Chlorowodorek artykainy 23964-57-0
Chlorowodorek lewobupiwakainy 27262-48-2
Chlorowodorek ropiwakainy 132112-35-7
Bupiwakaina 2180-92-9
Chlorowodorek bupiwakainy 14252-80-3

Hot Tags: surowy proszek benzokainowy hcl, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

You Might Also Like