Proszek benzokainowy

Benzokaina jest rodzajem rozpuszczalnego w tłuszczach środka znieczulającego. W porównaniu z kilkoma innymi miejscowymi środkami znieczulającymi, takimi jak lidokaina, tetrakaina, jej intensywność jest niewielka, dzięki czemu ludzie nie odczuwają dyskomfortu z powodu działania znieczulającego na błonę śluzową.

Szczegóły produktu


Lokalny proszek znieczulający Benzocaine UK i bezpieczna wysyłka do UESzybkie szczegóły dotyczące benzokainyNazwa produktu Benzokaina
CAS 1994/9/7
FORMUŁA MOLEKULARNA C9H11NO2
WAGA MOLEKULARNA 165,19
CZYSTOŚĆ ≥99%
EINECS 202-303-5
STAN FIZYCZNY biały proszek
Stosowanie rozpuszczalny w tłuszczach środek znieczulający
Metody pakietowe setki pakietów ukrytych
Serwis pogwarancyjny Ciepła obsługa po sprzedaży przez całą dobę. Każde twoje pytanie zostanie rozwiązane w pierwszej kolejności tak szybko, jak to możliwe.
Sposób wysyłki FedEx, UPS, DHL, EMS, Fedex i tak dalej, drogą powietrzną lub morską. Wybierz najlepszy sposób wysyłki.
Czas dostawy dostawa szybko w dniu otrzymania płatności, zostanie dostarczona w ciągu 4-7 dni po śledzeniu
Metody Płatności Western union, pieniądze gram, bitcoin i przelew bankowy


Benzocaine Descrption


Benzokaina jest miejscowym środkiem znieczulającym powszechnie stosowanym jako miejscowy lek przeciwbólowy lub w postaci kropli kaszlu. Jest aktywnym składnikiem wielu maści znieczulających dostępnych bez recepty, takich jak produkty do owrzodzeń jamy ustnej. W połączeniu z antypiryną tworzy krople A / B w celu zmniejszenia bólu ucha i usunięcia woskowiny.


Zastosowanie benzokainy


Benzokaina jest miejscowym lekiem przeciwbólowym (co oznacza, że ma być stosowany na powierzchni ciała lub w jamie ustnej, ale nie należy go połykać), który ma wiele różnych zastosowań w lekach dostępnych bez recepty (OTC). W zależności od dawki i postaci, aktywny składnik benzokaina może być stosowany do łagodzenia bólu gardła i jamy ustnej; Aby złagodzić swędzenie i pieczenie pochwy zewnętrznej; Aby zatrzymać ból i swędzenie z powodu hemoroidów; Lub złagodzić drobne podrażnienia skóry, ból i swędzenie. Ponieważ benzokaina jest dostępna w różnych dawkach i formach, bardzo ważne jest dokładne zapoznanie się z etykietą leków, aby ustalić, czy lek ma być stosowany w przypadku występujących objawów.

Benzokaina może być jedynym aktywnym składnikiem w leczeniu doustnym, który łagodzi ból gardła lub łagodzi bóle ust spowodowane przez opryszczkę, owrzodzenia, ząbkowanie i inne problemy. Można go również łączyć z innymi aktywnymi składnikami w zabiegach doustnych, które nie tylko łagodzą ból w ustach i gardle, ale także chronią podrażnione obszary, zapewniają kojącą powłokę lub łagodzą suchość.


Główne funkcje


1. Benzokainę można stosować jako imitację Oso, Ozark, prokainę i inne materiały prekursorowe

2. W medycynie benzokainę można również stosować jako środek znieczulający miejscowo w celu łagodzenia bólu i świądu.

3. Maść z benzokainą jest stosowana do smarowania i łagodzenia bólu podczas operacji cewnika nosowo-gardłowego.

4. Benzokaina może tymczasowo złagodzić ból i swędzenie podrażnienia skóry, drobne oparzenia, oparzenia słoneczne, rany i ukąszenia owadów. Preparat otowy stosuje się w celu łagodzenia ostrego zastoinowego zapalenia ucha zewnętrznego, zapalenia ucha płodowego, bólu i świądu oraz miejscowego ucha.


Benzocaine powder


Inne powiązane produkty


Nazwa produktu Nr CAS
Benzokaina 94-09-7
Benzokaina Hcl 137-58-6
Chlorowodorek lidokainy 73-78-9
Procaine 59-46-1
Chlorowodorek prokainy 51-05-8
Chlorowodorek dikloniny 23964-57-0
Chlorowodorek lewobupiwakainy 536-43-6
Chlorowodorek propitokainy 27262-48-2
Chlorowodorek proparakainy 1786-81-8
Mesylan ropiwakainy 854056-07-8
Chlorowodorek tetrakainy 136-47-0
Baza tetrakainowa 94-24-6
Prilokaina 721-50-6
Prilokaina Hcl 1786-81-8
Tetracaine (dicain) 94-24-6
Tetracaine Hcl 136-47-0


Nasze zaangażowanie:

1. Zapewnienie jakości
Dzięki 11-letniemu doświadczeniu, zaawansowanej technologii i ciągłym badaniom, nasza jakość polega na pełnym zaspokojeniu potrzeb rynku, aby sprostać wymaganiom klientów, wielu klientów korzysta z naszych produktów, wierzymy, że produkt jest bardzo dobry. Czy jest to proszek, czy ciecz, tak, wszyscy wiemy, nasza ciecz jest lepsza.

2. Bezpieczny transport
Nasz sposób transportu jest realizowany w zależności od sytuacji każdego kraju, jest to inny transport, podczas gdy nasze opakowania, zgodnie z najnowszą sytuacją celną, stale aktualizowane, ulepszają nasze opakowania, gwarantujemy, że otrzymasz je w ciągu 3-5 dni od zakupu.

3. Różnorodność produktów
Nasze produkty to proszki i płyny, tak, bracia, działanie płynu jest bardzo dobre, ale wielu ludzi nie używa płynów, więc masz szczęście, kupujesz nasz proszek, możemy powiedzieć, jak wytworzyć płyn Jeśli kupujesz płyn, powiemy Ci, jak filtrować. Absolutnie gwarantujemy, że możesz bardzo bezpiecznie korzystać z naszych produktów

4. Wysoka jakość usług: nasze pakowanie towarów nie będzie zawierać żadnych informacji hormonalnych i może być wysyłane z różnych obszarów Chin. Obecnie stawka odprawy celnej towarów, którą wysyłamy do Stanów Zjednoczonych i Europy, wynosi 99%. Jeśli chodzi o Kanadę, Brazylię o dość wysokim obszarze zamknięcia klamry, mamy także nowy sposób na przejście przez odprawę celną. Mamy również całkowicie przesłać politykę do niektórych obszarów.


Jak realizować zamówienia?


Krok 1

Skontaktuj się z nami whatsapp +8613302415760 e-mail cindy1114@yccreate.com daj mi znać przedmioty, które są korzystne, ilości i kraj docelowy.

Krok 2
Potwierdzasz wszystkie szczegóły i proponujesz nam zamówienie zakupu.
Krok 3
Wysyłamy szczegółową cenę naszego produktu i oferujemy odpowiednią metodę wysyłki w celach informacyjnych.
Krok 4
Potwierdzasz zamówienie i wpłacasz pieniądze w 100% z góry i przesyłasz nam szczegółowe informacje kontaktowe, w tym osobę kontaktową / firmę, adres, numer telefonu komórkowego, kod pocztowy i specjalne wymagania.
Krok 5
Paczka zostanie zorganizowana w ciągu 12 godzin od otrzymania płatności.
Zdjęcia byłyby oferowane w celu odróżnienia produktów.
Numer śledzenia: numer śledzenia jest dostępny. Jeśli zostanie wysłany przez HKEMS lub inny ekspres, numer śledzenia zostanie dostarczony następnego dnia. Nie oznacza to, że informacje są śledzone tego dnia. Zostanie wydany w Internecie 2 lub 3 dni później. Powodem tego jest fakt, że paczka powinna zostać wysłana do Hongkongu od spedytora, a następnie czekać na lot.

Podpisujesz paczkę, dostarczasz.
Krok 6
Oferujemy serwis posprzedażny po otrzymaniu przesyłki.


107

108


Hot Tags: proszek benzokainowy, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

You Might Also Like