Lidocaine CAS.137-58-6

Lidokaina, znana również jako lignokaina, jest lekiem stosowanym do znieczulenia tkanki w określonym obszarze (środek znieczulający miejscowo). Jest również stosowana w leczeniu częstoskurczu komorowego i wykonywania bloków nerwowych. Lidokaina zmieszana z niewielką ilością adrenaliny (epinefryna) jest dostępna aby umożliwić większe dawki na drętwienie, zmniejszyć krwawienie i wydłużyć efekt odrętwienia.

Szczegóły produktu

Lokalne środki znieczulające lidokaina CAS: 137-58-6

Lidokaina w proszku (cas: 137-58-6) do zabijania bólu. Producent dostarcza lokalne leki znieczulające w najlepszej cenie. Zapraszamy do kontaktu z Mitchell. Więcej informacji Bezpośrednio: whatsapp: +8613378646535 E-maile: eleven11@chembj.com


Angielska nazwa: Lidocaine
CAS: 137-58-6
Numer EINECS: 205-302-8
Wzór cząsteczkowy: C14H23N2O
Masa cząsteczkowa: 235,3447

Temperatura topnienia: 66-69 ℃
Temperatura wrzenia: 350,8 ° C przy 760 mmHg
Temperatura zapłonu: 166 ° C
Rozpuszczalny w wodzie: praktycznie nierozpuszczalny
Ciśnienie pary: 4,28E-05mmHg w 25 ° C

Test: 99%

Wygląd: Biały krystaliczny proszek


Opis:

Lidokaina, znana również jako lignokaina, jest lekiem stosowanym do znieczulenia tkanki w określonym obszarze (środek znieczulający miejscowo). Jest również stosowana w leczeniu częstoskurczu komorowego i wykonywania bloków nerwowych. Lidokaina zmieszana z niewielką ilością adrenaliny (epinefryna) jest dostępna aby pozwolić na większe dawki na drętwienie, na zmniejszenie krwawienia i na przedłużenie efektu drętwienia. Gdy jest stosowany jako zastrzyk, zazwyczaj zaczyna działać w ciągu czterech minut i trwa przez pół godziny do trzech godzin. Mieszaniny lidokainy można również stosować bezpośrednio na skórę lub błony śluzowe, aby znieczulić obszar.


procaine   powder


Aplikacje :

Profil skuteczności lidokainy jako środka miejscowo znieczulającego charakteryzuje się szybkim początkiem działania i pośrednim czasem działania. Dlatego lidokaina jest odpowiednia do infiltracji, blokowania i znieczulenia powierzchniowego. Substancje o długotrwałym działaniu, takie jak bupiwakaina, czasami preferuje się znieczulenie podtwardówkowe i zewnątrzoponowe; Zaletą lidokainy jest jednak szybki początek działania.


Epinefryna zwęża naczynia krwionośne, zmniejszając krwawienie, a także opóźnia resorpcję lidokainy, prawie podwajając czas trwania znieczulenia. Do znieczulenia powierzchniowego można użyć kilku dostępnych preparatów, np. Do endoskopii, przed intubacjami itp. Buforowanie pH lidokainy sprawia, że miejscowe zamarzanie jest mniej bolesne [2]. Krople lidokainy można stosować na oczy w przypadku krótkich zabiegów okulistycznych.


Względna niewrażliwość na lidokainę jest genetyczna. W hipokaliemicznej nadmiernej stymulacji czuciowej u osób, które cierpią na zespół nadpobudliwości psychoruchowej opisywano niewrażliwość na lidokainę. W znieczuleniu stomatologicznym względna niewrażliwość na lidokainę może wystąpić z przyczyn anatomicznych z powodu nieoczekiwanych pozycji nerwów. Niektóre osoby z zespołem Ehlersa-Danlosa są niewrażliwe na lidokainę.


Wykazano również, że lidokaina, wraz z etanolem, amoniakiem i kwasem octowym, skutecznie leczy użądlenia meduzy, zarówno drętwienie dotkniętego obszaru, jak i zapobieganie dalszemu wydzielaniu nematocyst


Używa

Lek ten jest stosowany na skórę w celu powstrzymania świądu i bólu spowodowanego niektórymi chorobami skóry (np. Zadrapaniami, drobnymi oparzeniami, egzemą, ukąszeniami owadów) oraz w leczeniu niewielkiego dyskomfortu i świądu spowodowanego hemoroidami i niektórych innych problemów obszaru narządów płciowych / odbytu ( np. szczeliny odbytu, swędzenie wokół pochwy / odbytnicy). Niektóre formy tego leku są również stosowane w celu zmniejszenia dyskomfortu lub bólu podczas niektórych procedur medycznych / badań (np. Sigmoidoskopia, cystoskopia). Lidokaina jest miejscowym środkiem znieczulającym, który działa powodując tymczasowe drętwienie / utratę czucia w skórze i błonach śluzowych.


Dawkowanie Uwagi

Stosuj preparaty bez środków konserwujących do znieczulenia rdzeniowego lub zewnątrzoponowego

Może być buforowany 9: 1 wodorowęglanem sodu, aby zmniejszyć ból podczas wstrzyknięcia (np. Usunąć 2 ml 1% lidokainy z 20 ml fiolki i dodać 2 ml roztworu wodorowęglanu sodu do fiolki)

Maksymalna dawka: 4,5 mg / kg, do 300 mg lidokainy bez adrenaliny; lub 7 mg / kg, do 500 mg lidokainy z epinefryną


Nasze zaangażowanie:

1. Zapewnienie jakości

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, zaawansowanej technologii i ciągłym badaniom, nasza jakość polega na pełnym zaspokojeniu potrzeb rynku, aby sprostać wymaganiom klientów, wielu klientów korzysta z naszych produktów, wierzymy, że produkt jest bardzo dobry. Czy jest to proszek, czy ciecz, tak, wszyscy wiemy, nasza ciecz jest lepsza.


2. Bezpieczny transport

Nasz sposób transportu jest realizowany w zależności od sytuacji każdego kraju, jest inny transport, podczas gdy nasze opakowania, zgodnie z najnowszą sytuacją celną, stale aktualizowane, ulepszały nasze opakowania, gwarantujemy, że otrzymasz je w ciągu 3-5 dni od zakupu.


3. Różnorodność produktów

Nasze produkty to proszki i płyny, tak, bracia, działanie płynu jest bardzo dobre, ale wielu ludzi nie używa płynów, więc masz szczęście, kupujesz nasz proszek, możemy powiedzieć, jak wytworzyć płyn Jeśli kupujesz płyn, powiemy Ci, jak filtrować. Absolutnie gwarantujemy, że możesz bardzo bezpiecznie korzystać z naszych produktów


4. Wysoka jakość usług

Nasze opakowanie towarów nie będzie zawierać żadnych informacji hormonalnych i może być wysyłane z różnych obszarów Chin. Obecnie stawka odprawy celnej towarów, którą wysyłamy do Stanów Zjednoczonych i Europy, wynosi 99%. Jeśli chodzi o Kanadę, Brazylię o dość wysokim obszarze zamknięcia klamry, mamy także nowy sposób na przejście przez odprawę celną. Mamy również całkowicie przesłać politykę do niektórych obszarów.


5. Eksperymentalne zakupy

Oprócz surowego proszku steroidowego i płynu oferujemy rozwiązanie hormonalne i preparat. Możemy cię nauczyć, jak to zrobić. rozwiązanie hormonalne na miejscu. Każda wizyta w naszym laboratorium jest mile widziana.


Antystetyczny Anodyne

Imię

CAS

Chlorowodorek tetrakainy

50-41-9

Procaine

59-46-1

Tetrakaina

94-24-6

Chlorowodorek pramoksyny

637-58-1

Procainowy HCl

1951-5-8

Lidokaina

137-58-6

Chlorowodorek dibukainy

1961-12-1

prilokaina

721-50-6

Chlorowodorek propitokainy

1786-81-8

Chlorowodorek proparakainy

5875-6-9

Chlorowodorek linokainy

6108-05-0

Chlorowodorek artykainy

23964-57-0

Chlorowodorek lewobupiwakainy

27262-48-2

Chlorowodorek ropiwakainy

132112-35-7

Bupiwakaina

2180-92-9

Chlorowodorek bupiwakainy

14252-80-3

Hot Tags: lidocaine cas.137-58-6, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurtownia

Zapytanie

You Might Also Like