Lidokaina w proszku

Lidokaina, znana również jako ksylokaina i lignokaina, jest lekiem stosowanym do drętwienia tkanki w określonym obszarze i do leczenia częstoskurczu komorowego. Może być również stosowany do bloków nerwowych.

Szczegóły produktu

Lidokaina o wysokiej czystości, biały, miejscowy proszek znieczulający  


Jesteśmy profesjonalną firmą ukierunkowaną na surowce farmaceutyczne, takie jak surowce antydepresyjne, surowce przeciwtrądzikowe, surowce antybiotykowe, surowce do leków Nootropics, lokalne środki znieczulające itp. Bez zamówienia, możesz być naszym klientem nawet Ty chcę przetestować tylko 1 gram. Również duże zamówienia można otrzymać za duże zamówienia. Witamy pytanie, życzymy, abyśmy mogli budować długotrwałą współpracę.

whatsapp +8613302415760 email cindy1114@yccreate.com


Szybkie informacje o lidokainie


Lidokaina, jako środek znieczulający miejscowo, charakteryzuje się szybkim początkiem działania i pośrednim czasem trwania

skuteczności. Dlatego lidokaina jest odpowiednia do infiltracji, znieczulenia blokowego i powierzchniowego.


Nazwa produktu Lidokaina
Alias Antrolin; Cuivasil; Dalcaine; ELA-Max; Esracaine; Isicaine; Jetocaine;
CAS 137-58-6
FORMUŁA MOLEKULARNA C14H22N2O
WAGA MOLEKULARNA 234,34
CZYSTOŚĆ ≥99%
EINECS 205-302-8
STAN FIZYCZNY Biały krystaliczny proszek
Stosowanie znieczulenie miejscowe
Metody pakietowe setki pakietów ukrytych
Serwis pogwarancyjny Ciepła obsługa po sprzedaży przez całą dobę. Każde twoje pytanie zostanie rozwiązane w pierwszej kolejności tak szybko, jak to możliwe.
Sposób wysyłki FedEx, UPS, DHL, EMS, Fedex i tak dalej, drogą powietrzną lub morską. Wybierz najlepszy sposób wysyłki.
Czas dostawy dostawa szybko w dniu otrzymania płatności, zostanie dostarczona w ciągu 4-7 dni po śledzeniu
Metody Płatności Western union, pieniądze gram, bitcoin i przelew bankowy

Lidocaine Descrption


Lidokaina jako środek miejscowo znieczulający charakteryzuje się szybkim początkiem i średnim czasem trwania. Zatem lidokaina jest odpowiednia do znieczulenia osmotycznego, obturacyjnego i miejscowego. Długo działające substancje, takie jak bupiwakaina, mają czasami priorytet w znieczuleniu podtwardówkowym i zewnątrzoponowym. Z drugiej strony, lidokaina ma zaletę szybkiego początku.


Aplikacja Lidocaine


Lidokaina zmieszana z niewielką ilością epinefryny jest dostępna w celu umożliwienia stosowania większych dawek jako odrętwienia i przedłużenia jej życia. Gdy jest stosowany jako wstrzykiwacz, zwykle zaczyna działać w ciągu czterech minut i trwa przez pół godziny do trzech godzin. Lidokaina może być również stosowana bezpośrednio na skórę w celu znieczulenia.


Lidokaina może być również stosowana w leczeniu komorowych zaburzeń rytmu serca spowodowanych ostrym zawałem mięśnia sercowego, częstoskurczem komorowym, zatruciem naparstnicy, operacją serca i cewnikowaniem serca, w tym przedwczesnymi uderzeniami komorowymi, częstoskurczem komorowym i migotaniem komór. Lidokaina jest również stosowana w leczeniu padaczki, inne leki przeciwpadaczkowe są nieskuteczne, a znieczulenie miejscowe lub znieczulenie rdzeniowe. Ale jest zwykle nieskuteczny w przypadku arytmii nadkomorowych.


lidokaina może być stosowana jako środek przeciwkaszlowy (kaszel) działający obwodowo w celu zmniejszenia odruchu kaszlu. Ta aplikacja może być wdrożona jako środek bezpieczeństwa i komfortu dla pacjentów, którzy muszą być zaintubowani, ponieważ zmniejsza częstość kaszlu i wszelkie uszkodzenia tchawicy, jakie może spowodować, gdy wychodzi ze znieczulenia.


lidocaine powder


FA Q


Nie jestem z USA, mogę zamówić?
- Tak, możesz. Codziennie wysyłamy na cały świat.


Czy ta strona jest prawdziwa, prawda?
- jeśli nam nie wierzysz, najpierw złóż małe zamówienie, abyś mógł nas sprawdzić, a my założymy, że zamówisz ponownie! ;) Również sprawdź nasze recenzje, są ponad 950 i rosną!


Czy twoje produkty są prawdziwe?
- Tak, jesteśmy producentami.


Czy oferujesz jakieś zniżki cenowe?
- gdy wynosi ponad 1 000 USD, możemy zaoferować rabat cenowy. Skontaktuj się z nami!


Czy mogę śledzić moje zamówienie?
- Tak, możemy podać twój numer śledzenia, a po 5 dniach od jego wysłania możesz go łatwo śledzić.


Jak mogę ci zaufać ? Czy jesteś legalny? Recenzje ?
- większość naszych klientów sprawdzała nas najpierw małym zamówieniem, tak to działa. Nie sprzedajemy cukierków, sprzedajemy prawdziwy sprzęt, a to nie jest łatwe.


Jak wysyłasz zamówienia, jak się pakuje?
- Dyskrecja jest na najwyższym poziomie, nikt nie będzie wiedział, co zamówiłeś. Usuwamy wszystkie informacje, śledzimy płatności, aby zachować bezpieczeństwo (klienta).


- W jaki sposób? Nasza metoda jest naszą metodą, nie udostępniamy żadnych informacji, po otrzymaniu produktu dowiesz się, jak (preferujemy klasyczny post z powodu sukcesu, bezpieczeństwa)


Dlaczego ceny są tak niskie?
- Nasz sprzęt nie jest z piątej ręki. Mamy roids prosto ze źródeł (laboratoriów), które je stworzyły, więc możemy zaoferować odpowiednie ceny za nielegalne, prawdziwe substancje.


Chcę zamówić luzem, czy to możliwe, bezpieczne?
- Tak to jest. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.


Skąd wysyłasz?
- Hongkong, Shenzhen, Szanghaj


Kiedy moje zamówienie zostanie wysłane?
Wysyłamy jeden raz w tygodniu z bezpiecznych powodów. Szanuj to. Nasz wskaźnik sukcesu dostawy jest bliski 99%, więc wiemy, co robić.


Kiedy mogę poprosić o kod śledzenia?
- po otrzymaniu statusu zamówienia „wysyłane” możesz poprosić o kod utworu, podać numer zamówienia, a my odpowiemy z powrotem.


Jak długo trwa w USA?
- zazwyczaj 7-15 dni, jeśli usps jest późno, a zdarza się to czasami do 30 dni.


Czas dostawy do Europy?
- Zwykle 3-5 dni roboczych. Kilka krajów 5-10 dni


Czy wysyłacie do Kanady i Australii?
Tak. Wskaźnik sukcesu dostawy wynosi 999%.


Czy oferujesz usługi dropshipping?

Tak. Napisz do nas, aby uzyskać dalsze informacje.


Co się stanie, jeśli moje zamówienie nie nadejdzie?

- jeśli błąd wystąpi po stronie usług pocztowych z powodu podanego niewłaściwego lub niepełnego adresu, nie robimy tego. Gdy zamówienie zostanie zatrzymane, nawet jeśli się nie zdarzy, zwrócę ci pieniądze lub odeślę twoje zamówienie z uśmiechem na twarzy.


Omg, on nie odpowiada! Co mam teraz zrobić?
- zachowaj spokój, otwórz folder ze spamem lub poczekaj, bo pracuję w strefie czasowej w Pekinie i jem, śpię również. Zazwyczaj odpowiadam na wszystkie e-maile max. za 24 godziny, w większości przypadków za 12 godzin.


Czy otrzymuję zniżki cenowe, gdy jestem dobrym klientem?
- Na pewno wysyłamy kody kuponów w regularnych podstawach, ponieważ doceniamy każdego klienta, który ma do czynienia z nami. Jeśli polecisz nas swoim znajomym za pośrednictwem naszego programu polecającego, otrzymasz również rabat cenowy.


lidocaine raw

Hot Tags: proszek lidokainy, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

You Might Also Like