Lidokaina Surowy proszek CAS137-58-6

Lidokaina, znana również jako lignokaina, jest lekiem stosowanym do znieczulenia tkanki w określonym obszarze (znieczulenie miejscowe). Jest również stosowana w leczeniu częstoskurczu komorowego i wykonywania bloków nerwowych.

Szczegóły produktu

steroid store

Lokalny znieczulający surowy proszek lidokainy dla środków przeciwbólowych z bezpieczną dostawą

Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.com


Baza Lidokainy

Lidokaina CAS: 137-58-6

Formuła lidokainy: C14H22N2O

Masa cząsteczkowa lidokainy: 234,34

Lidocaine EINECS: 205-302-8

Test lidokainy: 99,0 ~ 101,0%

Wygląd lidokainy: biały krystaliczny proszek

Pakiet lidokainy: 25 kg / bęben

Gęstość lidokainy: 1,026 g / cm3Opisy Lidocaine:


Lidokaina, znana również jako ksylokaina i lignokaina, jest lekiem stosowanym do drętwienia tkanki w określonym obszarze i do leczenia częstoskurczu komorowego. Może być również stosowany do bloków nerwowych.


Lidokaina zmieszana z niewielką ilością epinefryny jest dostępna w celu umożliwienia stosowania większych dawek jako odrętwienia i przedłużenia jej życia. Gdy jest stosowany jako wstrzykiwacz, zwykle zaczyna działać w ciągu czterech minut i trwa przez pół godziny do trzech godzin. Lidokaina może być również stosowana bezpośrednio na skórę w celu znieczulenia.


Częste działania niepożądane związane ze stosowaniem dożylnym obejmują senność, drżenie mięśni, splątanie, zmiany widzenia, drętwienie, mrowienie i wymioty. Może powodować niskie ciśnienie krwi i nieregularne tętno. Istnieją obawy, że wstrzyknięcie go do stawu może powodować problemy z chrząstką.


Wydaje się, że jest ogólnie bezpieczny do stosowania w ciąży. U osób z zaburzeniami czynności wątroby może być wymagana mniejsza dawka. Jest ogólnie bezpieczny do stosowania u osób uczulonych na tetrakainę lub benzokainę. Lidokaina jest lekiem antyarytmicznym typu Ib klasy.


Lidokaina działa poprzez blokowanie kanałów sodowych, zmniejszając w ten sposób szybkość skurczów serca. W przypadku stosowania miejscowego jako środka odrętwiającego, lokalne neurony nie mogą sygnalizować mózgu.


Aplikacje:


Profil skuteczności lidokainy jako środka miejscowo znieczulającego charakteryzuje się szybkim początkiem działania i pośrednim czasem działania. Dlatego lidokaina jest odpowiednia do infiltracji, blokowania i znieczulenia powierzchniowego. Dłużej działające substancje, takie jak azbupiwakaina, są czasami preferowane w znieczuleniu podtwardówkowym i zewnątrzoponowym; Zaletą lidokainy jest jednak szybki początek działania. Epinefryna zwęża naczynia krwionośne, zmniejszając krwawienie, a także opóźnia resorpcję lidokainy, prawie podwajając czas trwania znieczulenia. W przypadku znieczulenia powierzchniowego można zastosować kilka dostępnych preparatów, np. Do endoskopii, przed intubacjami itp. Buforowanie pH lidokainy sprawia, że miejscowe zamrażanie jest mniej bolesne. Krople lidokainy można stosować na oczy w celu przeprowadzenia krótkich zabiegów okulistycznych.


U niektórych pacjentów wykazano, że miejscowa lidokaina łagodzi bóle neuralgii popółpaścowej (powikłanie półpaśca), chociaż nie ma wystarczających dowodów na to, aby zalecić ją jako leczenie pierwszego rzutu. Chociaż nie całkowicie wyleczył to zaburzenie, wykazano, że zmniejsza ono skutki o około dwie trzecie.


Lidokaina jest również najważniejszym lekiem przeciwarytmicznym klasy 1b; jest stosowany dożylnie w leczeniu komorowych zaburzeń rytmu serca (w ostrym zawale mięśnia sercowego, zatruciu digoksyną, kardiowersji lub cewnikowaniu serca), jeśli amiodaron nie jest dostępny lub jest przeciwwskazany. W tym wskazaniu należy podać lidokainę po rozpoczęciu defibrylacji, resuscytacji krążeniowo-oddechowej i wazopresorów. Rutynowe podawanie profilaktyczne nie jest już zalecane w ostrym zawale serca; ogólna korzyść z tego środka nie jest przekonująca.


Wdychana lidokaina może być stosowana jako środek przeciwkaszlowy (kaszel) działający obwodowo w celu zmniejszenia odruchu kaszlu. Ta aplikacja może być wdrożona jako środek bezpieczeństwa i komfortu dla pacjentów, którzy muszą być zaintubowani, ponieważ zmniejsza częstość kaszlu i wszelkich uszkodzeń tchawicy, które może spowodować, gdy wychodzą ze znieczulenia.


Wykazano również, że lidokaina, wraz z etanolem, amoniakiem i kwasem octowym, skutecznie leczy użądlenia meduzy, zarówno drętwienie dotkniętego obszaru, jak i zapobieganie dalszemu wydzielaniu nematocyst.


Funkcje i cechy:


Profil skuteczności lidokainy jako środka miejscowo znieczulającego charakteryzuje się szybkim początkiem działania i pośrednim czasem działania. Dlatego lidokaina jest odpowiednia do infiltracji, blokowania i znieczulenia powierzchniowego. Dłużej działające substancje, takie jak bupiwakaina, są czasami preferowane w znieczuleniu podtwardówkowym i zewnątrzoponowym; Zaletą lidokainy jest jednak szybki początek działania.


Epinefryna (adrenalina) zwęża naczynia krwionośne, zmniejszając krwawienie, a także opóźnia resorpcję lidokainy, prawie podwajając czas trwania znieczulenia. Do znieczulenia powierzchniowego można użyć kilku dostępnych preparatów, np. Do endoskopii, przed intubacjami itp. Buforowanie pH lidokainy sprawia, że miejscowe zamarzanie jest mniej bolesne. Krople lidokainy można stosować na oczy w przypadku krótkich zabiegów okulistycznych.


Względna niewrażliwość na lidokainę jest genetyczna. W hipokaliemicznej nadmiernej stymulacji czuciowej u osób, które cierpią na zespół nadpobudliwości psychoruchowej opisywano niewrażliwość na lidokainę. W znieczuleniu stomatologicznym względna niewrażliwość na lidokainę może wystąpić z przyczyn anatomicznych z powodu nieoczekiwanych pozycji nerwów. Niektóre osoby z zespołem Ehlersa-Danlosa są niewrażliwe na lidokainę.


Wykazano również, że lidokaina, wraz z etanolem, amoniakiem i kwasem octowym, skutecznie leczy użądlenia meduzy, zarówno drętwienie dotkniętego obszaru, jak i zapobieganie dalszemu wydzielaniu nematocyst.

Lidocaine-powder

Nasza zaleta:


1, Wysyłamy tylko NAJWYŻSZE sterydy, peptydy, chemikalia badawcze i farmaceutyki, które są bardzo popularne w wielu krajach, takich jak Kazachstan, Polska, Węgry, Paragwaj, Urugwaj, Brazylia, Rosja, Portugalia, Łotwa, Szwajcaria, Islandia, Ukraina, Niemcy, Francja, Holandia, Belgia, Peru, Szwecja, Nowa Zelandia, Czechy, Litwa, Irlandia, Tunezja, Meksyk, Grecja, Portoryko, Serbia, Finlandia, Włochy, Estonia, Tajlandia, Izrael, USA, Wielka Brytania, Kanada, Australia


2, Nasze ceny są najlepsze ze względu na zniżki, które dajemy wszystkim naszym nabywcom. Dajemy bardzo dobre rabaty, co czyni nasze ceny wyjątkowymi na rynku.


3, oryginalna i 100% gwarancja na wszystkie złożone zamówienia. Mamy najlepsze znajdziesz w Internecie. Mamy odpowiednie zapasy i możemy zorganizować dostawę w ciągu 24 godzin od otrzymania płatności. Numer śledzenia zostanie szybko poinformowany po wysyłce.


4, mamy najlepszą obsługę klienta i doskonałą zdolność wysyłki. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać pełną listę naszych produktów i cennika.


5, Poza surowym sterydowym proszkiem i płynem, oferujemy rozwiązanie hormonalne i formułę. Możemy nauczyć Cię, jak zrobić rozwiązanie hormonalne na miejscu. Każda wizyta w naszym laboratorium jest mile widziana.


Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.com

Znieczulenie miejscowe

Benzokaina Prilokaina Chlorowodorek propitokainy
Bupiwakaina Tetrakaina Chlorowodorek proparakainy
Lidokaina Chlorowodorek tetrakainy Chlorowodorek bupiwakainy
Chlorowodorek linokainy Chlorowodorek pramoksyny Chlorowodorek dibukainy
Procaine Chlorowodorek artykainy Chlorowodorek ropiwakainy
Chlorowodorek prokainy Chlorowodorek benzokainy Lewobupiwakaina HClHot Tags: lidokaina surowy proszek cas137-58-6, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

You Might Also Like