Pain Killer Articaine HCl Powder

Pain Killer Proszek Articaine HCl China Steroid Raws / Sarms / Peptides sprzedają w Internecie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów, skontaktuj się z Jasonem na: Email: jason168@yccreate.com WhatsApp : +8618042849221 Słowa kluczowe: Articaine, Articaine HCl, Articaine Hydrochloride 1. Wprowadzenie produktu Nazwa produktu: ...

Szczegóły produktu

lek przeciwbólowy


Pain Killer Articaine HCl Powder

China Steroid Raws / Sarms / Peptides sprzedają online. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z Jasonem pod adresem: Email: jason168@yccreate.com WhatsApp : +8618042849221

Słowa kluczowe: Articaine, Articaine HCl, Articaine Hydrochloride


1. Wprowadzenie produktu

Nazwa produktu: Articaine HCl

Alias: Chlorowodorek artykainy

NR CAS: 23964-57-0

EINECS: 245-957-7

Wzór cząsteczkowy: C13H21ClN2O3S

Masa cząsteczkowa: 320,84

Wygląd: Biały proszek

Stopień: Klasa farmaceutyczna

Articaine HCL


2. Opis produktu:

Chlorowodorek artykainy, jego nr CAS. oznacza 23964-57-0, synonimy to kwas 2-tiofenokarboksylowy, 4-metylo-3 - ((1-okso-2- (propyloamino) propylo) amino) - ester metylowy, monochlorowodorek; HCl; ester metylowy kwasu 4-metylo-3- (2- (propyloamino) propionamido) -2-tiofenokarboksylowego; Articaine HCl; 4-metylo-3- (2- (propyloamino) propionamido) -2-tiofenokarboksylan metylu, monochlorowodorek; Septanest; Septokaina. Arteetyna jest miejscowym znieczuleniem stomatologicznym. Jest to najczęściej stosowany środek znieczulający miejscowo w wielu krajach europejskich i jest dostępny w wielu krajach na całym świecie.

Struktura i metabolizm: Struktura amidowa artykainy jest podobna do struktury innych środków znieczulających miejscowo, ale jej struktura molekularna różni się obecnością pierścienia tiofenu zamiast pierścienia benzenowego. Arikaina jest wyjątkowa, ponieważ zawiera dodatkową grupę estrową, która jest metabolizowana przez esterazy we krwi i tkance. Eliminacja artykainy ma charakter wykładniczy z okresem półtrwania wynoszącym 20 minut. Ponieważ artykaina jest bardzo szybko hydrolizowana we krwi, ryzyko ogólnoustrojowego zatrucia wydaje się być niższe niż w przypadku innych środków znieczulających, zwłaszcza jeśli wykonuje się wielokrotne wstrzyknięcie.


3. Articaine HCl COA:

Przedmiotów Specyfikacje Wyniki
Opis Biały lub prawie biały proszek Zgodny
Identyfikacja IR i HPLC Zgodny
Dokładny obrót + 32 ° ~ + 36 ° + 33,26 °

Substancje pokrewne
Zanieczyszczenie D, G≤0,3% Zgodny
Zanieczyszczenie A, B, C, E, F, H, I≤0,2% Zgodny
Zanieczyszczenie z RRT 1,23 ≤ 0,2% Zgodny
Wszelkie inne zanieczyszczenia <> Zgodny
Całkowite zanieczyszczenie <> 0,75%
Aceton ≤1,0% Zgodny
woda ≤0,2% 0,12%
Test (metodą HPLC) 97,0 ~ 102% 99,05%
Rozmiar cząsteczki 90% ≤10μm Zgodny
Wniosek Wyniki są zgodne z EP6


4. Zastosowanie HCl Articaine:

Charakterystyczne dla artykainy HCl jest to, że działają szybko i skutecznie penetrują kość. Ten ostatni nie został udowodniony naukowo, ale jest opinią tych, którzy pracują z tymi produktami. Podczas stosowania artykainy HCl pacjent nie musi już wracać do poczekalni, aby umożliwić zastosowanie środka znieczulającego. Podczas leczenia wydaje się, że artykaina HCl jest bardziej skuteczna niż większość innych środków znieczulających. Z tych powodów coraz więcej dentystów i chirurgów dentystycznych wybiera HCl artykainy.

Articaine to miejscowy środek znieczulający, który został zatwierdzony za granicą od kilku lat. Podobnie jak inne środki znieczulające amid, artykaina blokuje przewodnictwo nerwowe, gdy jest infiltrowane wokół nerwu. Działanie to jest przedłużone przez połączenie leku ze środkiem zwężającym naczynia.

Połączenie artykainy i adrenaliny można wykorzystać do znieczulenia miejscowego lub regionalnego w zabiegach stomatologicznych. Znieczulenie rozpoczyna się w ciągu sześciu minut i trwa godzinę. Okres półtrwania artykainy wynosi około 1,8 godziny. Jest metabolizowany, a następnie wydalany głównie z moczem.


5. Produkty powiązane:

obraz

ból killer (2) _ 副本


Hot Tags: ból zabójca artykaina hcl w proszku, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

You Might Also Like