Procaine HCl / Procaine Hydrochloride

Chlorowodorek prokainy jest rodzajem środków znieczulających miejscowo, do znieczulenia miejscowego, blokady nerwów itp., Może blokować przewodzenie włókien nerwowych z efektem znieczulającym, silną funkcją, niską toksycznością i brakiem uzależnienia, ale skóra, siła penetracji błon śluzowych jest słaba, nie odpowiedni do znieczulenia powierzchniowego, klinicznie stosowany do znieczulenia naciekania, kręgosłupa i przewodzenia.

Szczegóły produktu


1. Wprowadzenie do produktu

Zapraszamy do kontaktu z Morgan f lub więcej szczegółów. Whatsapp: +8617725670492, e-mail: liuxf@yccreate.com.


2. Dane techniczne:


Chlorowodorek prokainy
Nazwa produktu: Chlorowodorek prokainy
Synonimy: 2- (dietyloamino) etylo-4-aminobenzoesan; Procaine Hcl; ATOXICAINE; Chlorowodorek 4-aminobenzoesanu 2- (dietyloamino) etylu (1: 1); Chlorowodorek 2-metylopropylo-4-aminobenzoesanu
Nr CAS: 51-05-8
Test: 99%
Pakowanie: 25 kg / bęben
MF: C13H21CIN2O2
MW: 272,771
Wygląd: Biały krystaliczny proszek
Zastosowanie: Miejscowe środki znieczulające, stosowane w znieczuleniu naciekowym, bloku nerwowym itp.3. Zastosowania:

Chlorowodorek prokainy został po raz pierwszy zsyntetyzowany przez niemieckiego chemika Alberta Einhorna w 1905 roku. Szuka związku, który może być stosowany jako środek znieczulający, nietoksyczny, bez skutków ubocznych, bez uzależnienia. Dr Eindhoven poszukuje związku, który mógłby zastąpić kokainę jako środek znieczulający. Kokaina była stosowana jako środek znieczulający. Ponieważ jednak kokaina jest toksyczna, uzależniająca, niszcząca centralny układ nerwowy, jej stosowanie jest nielegalne. Doktor Einhorn był w stanie wyprodukować związek, który pokazywał właściwości, których szukał. Ten nowy związek nazwał prokainą.

„Pro” oznacza zastąpienie, „kokaina” pochodzi od słowa kokaina. Ponieważ nazwy są podobne, ponieważ wszystkie są znieczulone, istnieje wiele zamieszania co do natury prokainy. Po wstrzyknięciu do mięśnia sporaina działa jak środek znieczulający, ale prokaina stosowana jako związek działa jako witamina. Roztwór chlorowodorku prokainy stosowany jako środek znieczulający nosił nazwę Norcaine.

Procaine chemiczna jest estrem PABA aminoalkoholu DEAE. PABA (kwas p-aminobenzoesowy) jest witaminą „B”. DEAE (n, n dietyloaminoetanol) jest biologicznie aktywnym prekursorem " B & quot; witamina cholina. (Figura 1) prokaina jest zwykle stosowana w postaci chlorowodorku (HCl prokainy), ponieważ jest wysoce rozpuszczalna w wodzie. Doustne podawanie chlorowodorku prokainy jest głównie wchłaniane przez kosmki jelita cienkiego do organizmu. Doświadczenia pokazują, że większość chlorowodorku prokainy wnika całkowicie do krwi poprzez wzór cząsteczkowy. We krwi prokaina HCl jest szybko hydrolizowana do PABA i DEAE przez enzym, który jest dwoma składnikami cząsteczki prokainy. Te metabolity są usuwane przez wątrobę, chemicznie zmieniane i wydalane z moczem.4. szczegóły ochrony


Nazwa produktu

Procaine hcl

Inna nazwa

Chlorowodorek prokainy, aminokaina; anadolor; atoksykokaina;

Numer rejestru CAS

51-05-8

EINECS

200-077-2

Formuła molekularna

C13H21CIN2O2

Waga molekularna

272,77

Analiza

98,5%

Wygląd

Biały krystaliczny proszek

Pakiet

Worek 1 kg / folia aluminiowa lub w razie potrzeby

Stosowanie

może być stosowany jako materiał farmaceutyczny5. Pakowanie i dostawa


Złóż zamówienie : Proszę podać ilość
Mini Order : 1 kg
Cytat : Ceny potwierdzają
Sposoby płatności : Przelew bankowy, Western Union, Money Gram i Bitcoin
Sposoby dostawy : Wszystkie tryby ekspresowe (EMS, DHL, TNT, FedEx, UPS, TOll itp.)
Adres wysyłki : Podaj swoje prawidłowe i poprawne informacje o adresie docelowym (jeśli to możliwe z kodem pocztowym, numerem telefonu).
Pakowanie : Wybierz najlepsze sposoby w zależności od ilości i stopnia bezpieczeństwa (Super dyskretny, profesjonalny i doświadczony)
Czas realizacji : W ciągu 12 godzin od otrzymania płatności
Pakiety zdjęć : Zdjęcia paczki byłyby oferowane do odróżnienia przedmiotów
Numer śledzenia : Oferowane po wydaniu
Czas wysyłki : 3-7 dni roboczych (od drzwi do drzwi)
Obsługa posprzedażna : 24/7 Online na wszelkie problemyHot Tags: procaine hcl / prokaina chlorowodorek, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

You Might Also Like