Proszek prokainowy do stosowania przeciwbólowego

Procaine jest miejscowym środkiem znieczulającym. Procaina powoduje utratę czucia (drętwienia) skóry i błon śluzowych. Procaine jest stosowany jako zastrzyk podczas zabiegu chirurgicznego i innych zabiegów medycznych i stomatologicznych.

Szczegóły produktu

steroid store

Proszek surowy w proszku do stosowania przeciwbólowego z bezpieczną dostawą

Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.com


Nazwa produktu: Procaine

CAS: 59-46-1

MF: C13H20N2O2

MW: 236,31

EINECS: 200-426-9

Standard: USP

Wygląd: Biały krystaliczny proszekOpis:


Procaine jest miejscowym lekiem znieczulającym z grupy aminoestrów. Stosowany jest głównie w celu zmniejszenia bólu domięśniowego wstrzyknięcia penicyliny, a także w stomatologii. Ze względu na wszechobecność nazwy handlowej Novocain, w niektórych regionach prokainę określa się ogólnie jako Procaine. Działa głównie jako bloker kanału sodowego. Obecnie jest stosowany terapeutycznie w niektórych krajach ze względu na jego współczulne, przeciwzapalne, poprawiające perfuzję i poprawiające nastrój.


Procaine po raz pierwszy zsyntetyzowano w 1905 r., Krótko po amylokainie. Został stworzony przez niemieckiego chemika Alfreda Einhorna, który podał chemiczną nazwę handlową Procaine, z łacińskiego nov- (co oznacza nowy) i -kainę, wspólne zakończenie alkaloidów stosowanych jako środki znieczulające. Został wprowadzony do użytku medycznego przez chirurga Heinricha Brauna. Przed odkryciem amylokainy i prokainy był najczęściej stosowanym miejscowym środkiem znieczulającym. [Potrzebne źródło] Einhorn życzył sobie, aby jego nowe odkrycie było używane do amputacji, ale chirurdzy preferowali znieczulenie ogólne. Stomatolodzy uznali to jednak za bardzo przydatne. Einhorn był niezadowolony z tego [dlaczego?] I spędził wiele lat zwiedzając szkoły dentystyczne, by doradzić im, aby go nie używali.Co to jest Procaine?


Procaine jest miejscowym lekiem znieczulającym z grupy aminoestrów. Stosowany jest głównie w celu zmniejszenia bólu domięśniowego wstrzyknięcia penicyliny, a także w stomatologii. Działa głównie jako bloker kanału sodowego. Obecnie w niektórych krajach stosuje się go terapeutycznie ze względu na jego działanie sympatykolityczne, przeciwzapalne, poprawiające perfuzję i poprawiające nastrój.


Jak to działa ?


Procaine działa jako środek znieczulający po wstrzyknięciu. Jednak prokaina nie wchłania się dobrze, gdy jest przyjmowana doustnie. Nie jest jasne, w jaki sposób może działać w celach leczniczych, gdy jest przyjmowany doustnie.


Stosowanie:


Procaine to rodzaj znieczulenia miejscowego. Dzięki niskiej toksyczności, ale szybkiemu i bezpiecznemu działaniu, prokaina jest odpowiednia do znieczulenia miejscowego, stosowanego do operacji oczu, uszu, nosa, zębów i innych oddziałów, stosowanych do znieczulenia infiltracyjnego, znieczulenia i nadzoru zamkniętej terapii. Procainę stosuje się również w produkcji penicyliny prokainowej. Kokaina powoduje utratę czucia (drętwienia) skóry i błon śluzowych. Procaine jest stosowany jako zastrzyk podczas zabiegu chirurgicznego i innych zabiegów medycznych i stomatologicznych.

Stosowanie prokainy przed usunięciem zepsutego zęba Podstawowym zastosowaniem prokainy jest znieczulenie.

Procainę stosuje się obecnie rzadziej, ponieważ istnieją skuteczniejsze (i hipoalergiczne) alternatywy, takie jak lidokaina (ksylokaina). Podobnie jak inne miejscowe środki znieczulające (takie jak mepiwakaina i prylokaina), prokaina jest środkiem rozszerzającym naczynia krwionośne i dlatego często jest podawana z epinefryną w celu zwężenia naczyń.

Zwężenie naczyń pomaga zmniejszyć krwawienie, wydłuża czas trwania i jakość znieczulenia, zapobiega przedostawaniu się leku do krążenia ogólnego w dużych ilościach i ogólnie zmniejsza wymaganą ilość środka znieczulającego.

Procaine, anestetyk estrowy, jest metabolizowany w osoczu przez enzym pseudocholinesterazę poprzez hydrolizę do kwasu para-aminobenzoesowego (PABA), który jest następnie wydalany przez nerki do moczu.

Procaine jest głównym składnikiem kontrowersyjnego preparatu Gerovital H3 autorstwa Ana Aslan (Rumunia), którego zwolennicy twierdzą, że zaradzają wielu skutkom starzenia się. Główny punkt widzenia medycznego jest taki, że twierdzenia te zostały poważnie przestudiowane i zdyskredytowane w latach sześćdziesiątych.

Zaleca się 1% wstrzyknięcie prokainy w leczeniu powikłań wynaczynienia związanych z nakłuciem żyły (wraz z wilgotnym ciepłem, ASA, steroidami, antybiotykami). Zaleca się go również do leczenia przypadkowych wstrzyknięć dotętniczych (10 ml 1% prokainy), ponieważ pomaga złagodzić ból i skurcz naczyń.


Nasze Usługi


1. Wszelkie zapytania będą udzielane w ciągu 24 godzin

2. Wysoka jakość, projektowanie mody rozsądne i? Konkurencyjna cena. Szybki czas realizacji.

3. Płatność: Możesz zapłacić za zamówienie za pośrednictwem: T / T, Western Union, Money Gram


Po sprzedaży usługi


1. Wszystkie produkty zostały dokładnie sprawdzone w domu przed dziobaniem.

2. Wszystkie produkty będą dobrze zapakowane przed wysyłką.

3. Paczka może zostać wysłana w ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności. Numer śledzenia jest dostępny

4. Bezpieczna i dyskretna przesyłka. Różne metody transportu do wyboru.

5. Wskaźnik przepustowości klienta ≥99%

6. Posiadamy własnego agenta / remailera / dystrybutora, który może pomóc nam wysyłać nasze produkty bardzo szybko i bezpiecznie, a my mamy tam zapasy do transferu.


Wysyłka i Dostawa


1. Pakiety są zazwyczaj wysyłane w ciągu około dni od otrzymania płatności.

2. Po każdej wysyłce dostarczymy Ci:

3. W ciągu 24 godzin otrzymasz numer śledzenia, aby śledzić przesyłkę online.

4. kilka zdjęć z zamówieniem i szczegółami.

5. O odprawie celnej spakowaliśmy się w przebraniu. Z naszego doświadczenia, odpowiedniej i bezpiecznej dostawy, nie będzie problemów.

6. Potwierdzamy 99% luzu, 100% ponownego wysłania.

7. Czy jest to najlepsza i najbezpieczniejsza wysyłka dla wszystkich naszych stałych klientów!


Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.com


Produkty powiązane:

Benzokaina CAS: 94-09-7
Lidokaina CAS: 137-58-6
Chlorowodorek propitokainy CAS: 1786-81-8
Chlorowodorek tetrakainy CAS: 136-47-0
Chlorowodorek prokainy CAS: 51-05-8
Chlorowodorek pramoksyny CAS: 637-58-1
Tetrakaina CAS: 94-24-6
Chlorowodorek proparakainy CAS: 5875-06-9
PROCAINE CAS: 59-46-1
Chlorowodorek benzokainy CAS: 23239-88-5
Chlorowodorek lidokainy CAS: 73-78-9
Chlorowodorek artykainy CAS: 23964-57-0
Chlorowodorek lewobupiwakainy CAS: 27262-48-2
Chlorowodorek ropiwakainy CAS: 132112-35-7
Chlorowodorek dibukainy CAS: 61-12-1
Chlorowodorek bupiwakainy CAS: 14252-80-3
Articaine CAS: 23964-58-1

Steroid

Hot Tags: proszek prokainowy do zabiegu przeciwbólowego, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurtownia

Zapytanie

You Might Also Like