Najlepsze sterydy wypełniające

- May 20, 2019-

Najlepszy cykl sterydowy na masę


Jakie efekty można uzyskać od spęczniających sterydów

 

Steryd B   promować następujące cechy:

Zwiększ szybkość syntezy białek

Zwiększenie retencji azotu w mięśniach

Zwiększ efektywność składników odżywczych

Poprawić glikogenolizę

Promuj zwiększone uwalnianie IGF-1

Noś silne anaboliczne natury

Promuj godną aktywność androgenną

Zwiększ tempo przemiany materii


Pięć najlepszych sterydów do łączenia: dianabol, trenbolon, anadrol, deca i testosteron.


1. Dianabol

 

Dianabol jest bez wątpienia najbardziej poszukiwanym sterydem na świecie. Głównie dlatego, że jest to najpotężniejszy związek na świecie, który buduje wyjątkowe ilości mięśni w krótkim czasie. Jest to również jeden z najlepszych sterydów zwiększających wytrzymałość, który prowadzi do wydajnych treningów, a to z kolei prowadzi do lepszych zysków jakości.

 

2. Trenbolon

 

Trenbolon jest najpotężniejszym ze wszystkich sterydów anabolicznych ze względu na właściwości utraty tłuszczu. Użytkownik trenbolonu może uzyskać stałą twardą masę, jednocześnie tracąc na wadze nawet przy niewielkiej lub zerowej diecie.

 

Trenbolon jest naprawdę niezwykłym związkiem i jest korzystny zarówno podczas cykli łączenia, jak i cięcia. Tren może pomóc kulturystom dopasować odpowiednią dietę i plan ćwiczeń do uzyskania 20 do 25 funtów w jednym cyklu. Oferuje wiele korzyści, w tym zwiększoną retencję azotu, szybszą i bardziej wydajną syntezę białek, zwiększone natlenienie dzięki większej liczbie czerwonych krwinek oraz zdolność organizmu do lepszego wykorzystania składników odżywczych, które konsumujesz. To sprawia, że jest to jeden z bardziej ulubionych sterydów dla opcji łączenia .


bulking steroids

 

3. Anadrol

 

Anadrol jest prawdopodobnie jedynym masywnym sterydem, który zbliża się do d-bol pod względem przyrostu siły i wielkości. Anadrol to idealny związek dla tych, którzy chcą szybko dodać umiarkowaną wagę. Średnio użytkownicy zgłaszają uzyskanie 10 funtów lub mniej w ciągu pierwszych czterech tygodni użytkowania, zanim osiągną plateau. Z tego powodu wielu kulturystów stosuje Anadrol na przedzie swoich cykli, aby zacząć swoje zyski, a następnie użyć innego sterydu - lub nawet testosteronu - na pozostałą część cyklu.

 

4. Deca Durabolin

 

Deca durabolin to kolejny fantastyczny związek, który wielu kulturystów wykorzystuje w offseasonie, aby pomóc im stać się ogromnymi. Dzięki deka Twoje mięśnie będą pełniejsze i grubsze niż kiedykolwiek wcześniej.

 

Deca jest jednym z najpopularniejszych sterydów na świecie i nie bez powodu. Ludzie, którzy używają go właściwie, wraz z rozsądną dietą i planem ćwiczeń, mogą zyskać do 20 funtów w ciągu zaledwie 12 tygodni. Deca poprawia syntezę białek, która jest biologicznym procesem odpowiedzialnym za budowanie mięśni. Jednakże, ponieważ Deca jest bardziej anaboliczna i mniej androgenna niż testosteron, może to zrobić wydajniej iz mniejszą liczbą skutków ubocznych niż testosteron.

 

5. Testosteron

 

Testosteron powinien być podstawowym składnikiem stosu sterydów, niezależnie od tego, czy znajdujesz się w cyklu suplementacji suplementów diety, czy w cyklu sterydów.

To dlatego, że testosteron jest związany ze wzrostem mięśni i utratą tłuszczu.

Testosteron występuje jednak w różnych estrach, takich jak Testosteron Enanthate (do łączenia i utrzymywania masy), Testosteron Cypionate (do łączenia) i Testosteron Propionate (do cięcia), więc musisz uważać, aby użyć odpowiedniego estru, który odpowiada cyklowi, w którym się znajdujesz .


Przykładowy cykl spęczniania