Najlepsze sterydy do cięcia

- May 20, 2019-

Najlepsze sterydy do cyklu cięciaCo oznacza cięcie

 

Cięcie steroidów, zwanych również sterydami anabolicznymi lub anaboliczno-androgennymi, jest często stosowane jako suplement kulturystyczny mający na celu zmniejszenie tkanki tłuszczowej i zwiększenie definicji mięśni.

 

Etap cięcia polega na tym, że kulturyści chcą schudnąć i stać się tak szczupli, jak to możliwe. Jest to zazwyczaj przed czasem zawodów lub przed uderzeniem w plażę!

To tutaj muszą jeść mniej i ograniczać te kalorie.

Typowy czas spędzony na cyklu cięcia wynosi 12-16 tygodni

 

Cięcie sterydów

 

Najlepszymi 4 najskuteczniejszymi sterydami tnącymi są Winstrol , Anavar, Primobolan , Masteron.

 

1. Winstrol (Winny)


Winstrol jest najpopularniejszym sterydem tnącym na świecie z wielu powodów. Ludzie wolą, ponieważ oferuje możliwość cięcia kalorii i wypalania tkanki tłuszczowej bez utraty mięśni uzyskanych podczas cykli cięcia.

 

Wstrzykiwalny Winstrol jest zazwyczaj zalecany w dawce klinicznej jednego wstrzyknięcia 50 mg co 2-3 tygodnie. W przypadku stosowania do celów związanych z budową ciała lub zwiększaniem wydajności najczęściej stosuje się dawkę 50 mg co drugi dzień. Weterynaryjne preparaty stanozololu o większym rozmiarze cząstek będą wolniej rozpraszane przez organizm i zwykle podaje się je w dawce 75 mg co trzeci dzień. Dawki 50 mg na dobę ze wstrzykiwanym stanozololem nie są rzadkością.

 

Dla winstrolu doustnego aktywne życie wynosi 8-9 godzin, dla winstrolu do wstrzykiwania wynosi 36-48 godzin, więc okres półtrwania wynosi odpowiednio 4-5 godzin i 18-24 godziny

 

2. Anavar (Var)

 

Anavar jest w bardzo bliskiej odległości od Winstrola na liście najlepszych sterydów tnących, a większość sportowców i kulturystów zgadza się, że jest to najlepszy steryd, jeśli chodzi o cięcie . Anavar zapewnia wszystkie te same korzyści, co Winstrol - zdolność do prowadzenia cyklu cięcia bez marnowania przyrostów mięśni . ale oferuje również efekt hartowania z dużą ilością definicji mięśni.

 

nowi użytkownicy powinni zacząć od 30 mg przez siedem dni i zwiększać je o 10 gramów sukcesywnie przez kolejne dwa tygodnie, więc do 5 tygodnia będziesz przyjmował 50 mg dziennie.

 

Od 5 do 7 tygodni zwiększasz dawkę o kolejne 10 mg co tydzień, więc w ostatnim tygodniu spożywasz 70 mg steroidu dziennie.

 

Maksymalna dawka Anavar dla mężczyzn, którą można bezpiecznie spożywać, wynosi 100 mg na dobę, ale tylko dla zaawansowanych użytkowników, którzy przyzwyczaili się do układania.


cutting steroids

 

3. Primobolan Depot

 

Primobolan Depot jest jednym z najbezpieczniejszych dostępnych obecnie sterydów anabolicznych i właśnie dlatego tak wielu sportowców preferuje go ponad wszystkie inne. Chociaż kobiety wykorzystują je z dużym powodzeniem do łączenia, męscy kulturyści widzą najlepsze wyniki podczas poza sezonowych cykli cięcia. Dawki wahają się od 100 mg do 600 mg na tydzień, ale zależy to od tolerancji. Większość ludzi zaczyna od wysokiej dawki i stopniowo odciąga ją w miarę upływu czasu. Długość cyklu wynosi średnio od 8 do 12 tygodni, a stosy Primobolan Depot będą z każdym innym sterydem anabolicznym.

 

4. Masteron

 

Masteron jest jednym z najlepszych sterydów tnących przede wszystkim dlatego, że zapewnia znaczący wzrost siły podczas okresów niedoboru kalorii. Ludzie, którzy chcą stopić podskórną tkankę tłuszczową, często zmniejszają swoje spożycie kalorii i zwiększają wysiłek fizyczny, co prowadzi do zmęczenia. Masteron zwalcza to całkiem nieźle, pomagając organizmowi lepiej metabolizować wchodzące kalorie. Pomaga także organizmowi lepiej wykorzystać zapasy tłuszczu, które dieta i ćwiczenia z czasem topnieją.

 

Minimalna dawka z propionianem Masteron wynosi 100 mg / dzień. Zaleca się, aby użytkownicy używali tylko 600mgs tygodniowo. Ponieważ propionian Masteron ma krótki czas działania, często wymaga się wstrzykiwania co 2-3 dni. Chociaż propionian Masteron nie jest zalecany dla kobiet, to jednak wiele zawodniczek bierze go przed mistrzostwami. Zalecana dawka dla kobiet wynosi 100 mg co 4-5 dni.

 

Niektóre z bardziej popularnych sterydów stosowanych w cyklu cięcia to:

  • Winstrol - dawka około 50 mg / dobę i stosowana przez 6-8 tygodni maksymalnie

  • Anavar - 50 mg dziennie przez 8 tygodni

  • Trenbolon - 50 mg co drugi dzień przez 10 tygodni

  • Testosteron - 500 mg tygodniowo na cały cykl