Różnica między octanem trenbolonu i enancjanem trenbolonu

- May 20, 2019-

Różnice między octanem trenbolonu i enancjanem trenbolonu188


1: Podstawową różnicą między octanem trenbolonu i trenbolonem Enanthate jest ester

2: Podczas gdy Tren E, charakteryzujący się stosunkowo mniejszą ilością estrów, osiąga szczyt w wolnym tempie i opuszcza system powoli, Tren A z większą ilością estrów osiąga szczyt szybciej i opuszcza system szybciej

3: Tren A jest lepszy, jeśli chodzi o utrzymanie stabilnego poziomu we krwi, zwłaszcza gdy sportowcy chcą uzyskać masę mięśniową i siłę podczas stosowania diety.

4: Ludzkie ciało łatwiej jest zaabsorbować wyższy procent miligramów, gdy wstrzykuje się mu formę octanu niż w postaci enantatu.

5: Okres półtrwania: Enanchat trenbolonu ma dłuższy okres półtrwania niż octan trenbolonu.

6: Dawka to różnica

Charakter związku trenbolonowego Dawkowanie (mg) Aktywny trenbolon w związku
Trenbolon Enathate 100 mg 72 mg na każde 100 mg związku
Octan trenbolonu 100 mg 87 mg na każde 100 mg związku
Parabolan (heksahydrobenzylowęglan trenbolonu) 76 mg 50 mg na każde 76,5 mg związku

7: Do cięcia

Trenbolon Enanthate nie jest bardzo skuteczny w cięciu jako octan trenbolonu, nadal jest istotny w zapewnieniu, że tłuszcze ciała są doprowadzone do niskiego poziomu. Hormon jest jednym z najskuteczniejszych sterydów na rynku, które są bardzo skuteczne w cięciu.


8: Do łączenia

Sterydy trenbolonowe są skuteczne w osiąganiu spęcznienia przez cały rok. Ci, którzy używają suplementów w tym okresie i łączą je z ćwiczeniami, są nastawieni na uzyskanie dużych, dużych ciał, które składają się z większej ilości mięśni i mniejszej ilości tłuszczów.

Trenbolon Enanthate do spęczniania jest bardzo skuteczny pod warunkiem zastosowania odpowiedniej dawki. Skuteczność Tren e vs tren a dla łączenia jest prawie taka sama. Różnica polega na szybkości, z jaką każdy steryd zaczyna działać.


trenbolone enanthate

Dlaczego atheltes i zawodowi kulturyści preferują Tren A nad Tren E?

Ponieważ trenbolon enanthate nie powoduje tak silnego stwardnienia mięśni, jak w przypadku wersji octanowej. Podczas gdy trenboloen jest znany z promowania cięcia, wersja enanthate jest używana do dodawania rozmiaru mięśni.

Początkujący w świecie związków anabolicznych powinni wybrać Tren A zamiast Tren E, ponieważ Tren Acetate szybko wydostanie się z systemu. Jednak wersja enantanu Tren jest rzadko związana z nocnymi potami, bezsennością i nadmierną agresją i pozwala sportowcom czerpać optymalne korzyści z silnych sterydów. Tren E jest mniej prawdopodobne, aby doprowadzić do przerażającego kaszlu Tren i wiąże się z mniejszym przypinaniem, ale użycie tego sterydu wymaga więcej cierpliwości, ponieważ wyniki mogą wymagać czasu.

trenbolone acetate